Непонятно• 10 мая 2023

У стоперший раз. Українська страва для іноземців, що приготувати?

Вареники - ні
Борщ та інші супи- ні
Налисники - ні
Сирники - ні

Думаю про салат з бурячка.
ok1904• 10 мая 2023
Ответ дляНепонятно
У нас в родині робили на Свят вечір, як одну з 12 страв
Може й у євреїв навчилися.
Я от сьогодні дізналася, що українці хліб робити навчилися у євреїв. Хліб до 19 століття був рідким. Просто заверане борошно, не печене.
Не хліб був, рідким, а у слов´ян хлебать, от хлібом класні страви вимочувати(хлебали), звідти і хліб. Навіть трипільці запікали стра(и з борошна. Прямо аж до 19 го століття були без хлібу, але з пиріжками, соложениками, канапами, мандриками, короваями, пасками, ага-ага. Уважнішою будьте.
Дали полный бан• 10 мая 2023
Ответ дляok1904
Далеко не факт. Рулька ж популярна сирпва в багатьох країнах. А голова чим гірша?
Голова с ушами и с зубами))
Ms. Анонимная• 10 мая 2023
Млинці
Yana_T• 10 мая 2023
Все не читала, був варіант галушки?
Stepa_nida• 10 мая 2023
Деруни з соусом із білих грибів
Зливана каша (особливо якщо є можливість в казані на відкритому вогні)
Аноним с кешбеком• 10 мая 2023
Полтавські галушки
Мелене сало з сіллю,перцем як намазка на хліб
Рулет з маком,родзинками і т.д.
Кринжова баба• 10 мая 2023
Ответ дляНезламна Україна
Автор в Польше скопее всего. И бигос не подходит)))
Судя по ’салатику з бурячка’ автор не хочет заморачиваться.
Можно же ту же селёдку под шубой, винегрет, мимозу, крабовый сделать.
Или даже белочку ))) Или морковку тёртую с майонезом и орехами.
Не чисто украинское, но и наше в том числе.
Редиска с огурцом, капуста с огурцом и укропом, жареные кабачки или баклажаны с майонезом и чесночком и помидорами колечками.
Гарбузяная каша, котлеты по-киевски, отбивнушки (шницель), крученики - уже точно украинское.
Кринжова баба• 10 мая 2023
Ответ дляНепонятно
Достатньо гречки в магазині.
Але скажіть чесно ви б їли холодні гречаники? Чи кашу гречану теж холодну? Бо вона все рівно охолоне за час поки я її донесу.
мы едим холодные гречаники, но у меня это тефтели с гречкой, в которых мяса больше чем гречки ))) поэтому и холодные они вкусные, если нежирные.
а натереть свёклу и назвать это ’украинским угощением’ ну такое себе )))
Кринжова баба• 10 мая 2023
Ответ дляНепонятно
Гуглю, що таке Котлета Україна
Натомість знайшла
Чем отличается котлета по киевски и по Донбасски?
Котлеты по-донбасски, пошаговый рецепт с фото
Разница в том, что котлеты по-киевски готовят из курицы, а по-донбасски - из говядины и свинины. В результате мы получаем котлеты с хрустящей корочкой, сочным мясом и сливочным маслом внутри. Именно оно придает особую нежность и сливочный вкус. По желанию в сливочное масло можно добавить
Тепер я хочу котлету по Донбаському.

Ви спокусниця!!!
Я уже й нести нічого нікому не хочу. Я хочу цю котлету!
масло можно заменить кусочком легкоплавкого сливочного сыра - тоже будет вкусно, а масло (сливочное) быстро застывает, то за час оно заклякнет, пока донесёте, придётся разогревать. да и в целом любые котлеты едят теплыми.
сказочное_Бали• 10 мая 2023
Поляки просять дуже чебуреки, олів´є з куркою і інші салати наші м´ясні
Viktiriia-ec46• 10 мая 2023
зробіть холодець
ok1904• 10 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Гарбузову каша- з пшоном, куліш(пшоняний) зі шкварками. Справді, просил, українське, просте у виконанні
ok1904• 10 мая 2023
Авторко , можу порекомендувати Слов´янську страву: тюря (згадується в літописах Київської Русі). Але навряд чи страва буде цікава за смаком.
Липка-прилипка• 10 мая 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Может затем, что они просили или им нравится? Мои знакомые румыны с удовольствием ели борщ, налисники, вареники с творогом. сырники попросили в следующий раз приготовить еще на следующий день, так им понравилось. Для них это необычная еда, им интересно. Хотя там хозяйка сама вкусно готовит.
Нет, не просили-автор уже ответила, задание по курсам))))
так что , мимо
Мамина корзиночка• 10 мая 2023
голубцы
Липка-прилипка• 10 мая 2023
Ответ дляКуетолог
В рамках культурного обмена)
В Японии подгнившими лежалыми бобами угощают, самым дорогим гостям предлагают даже два вида)))
если обмен то ладно ))) а то иностранцы рассказывают другое
Патриоточка• 10 мая 2023
Кровянка, холодец, деруны, фасоль с грибами, колбаса пальцем пиханная, картофельная колбаса
Дона Ко Ко• 10 мая 2023
Я б тоненьких млинців солоних і солодких з начинкою наробила,красиво б прикрасила
Працівниця року• 10 мая 2023
Всех не читала.
Банош, в горшочке жаркое : мясо, картошка, грибы, сметана. На десерт - Монастырская изба, любят все.
сама себе прекрасная• 10 мая 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Дайте рецепт , будь ласка.
Ой, я готовлю по рецепту из ютуба. Как найду, ссылку скину
автор Непонятно • 10 мая 2023
О. ні.
Дівчата, ви серйозно?
Я ж вночі створювала, щоб тема собі мирненько проіснувала і видихлася.

Я обов´язково перечитаю всі ваші поради, коментарі і вдячна кожній, хто приділила свій час.
Дякую!
автор Непонятно • 10 мая 2023
Ответ дляКуетолог
В рамках культурного обмена)
5 балів. У вигляді рибок А в середині паста з бобів
Я лиш не знала, що там таа цікава рецептура приготування пасти)
автор Непонятно • 10 мая 2023
Ответ дляПрацівниця року
Всех не читала.
Монастирська світлиця (Монастирська хата; рос. Монастырская изба) — торт російської кухн
Шмоточницаца• 10 мая 2023
Ответ дляНепонятно
а бограч - то угорська страва, бігос - польська (Литва, Білорусь).
Може, холодець зваріть, язик заливний, наприклад?
(кможна на агар-агарі, щоб не ризикувати)
автор Непонятно • 10 мая 2023
Ответ дляok1904
Здрасті. Гаврило Гордієнко у своїй монографії про хліб з вами не погоджується.
автор Непонятно • 10 мая 2023
Ответ дляШмоточницаца
Та і я про те. Я навіть чоловіку казала, що за 15 років моєї відсутності в Україні таке враження, що змінилася українська кухня. Дівчата пропонують страви, які я не те, що ніколи не куштувала, навіть й назв часто не знаю.
бибизяна• 10 мая 2023
Харьковская обл. - оливье, крабовье, шуба, котлеты, гречаники, деруны, пирожки, капустняк, рассольник, борщ зеленый с щавлем/крапивой, фаршированный перец или кабачки, гарбузова каша, картошка на сале жаренная
автор Непонятно • 10 мая 2023
Ответ дляОцененная
Подивіться рецепти від Клопотенка. В нього українські страви і дуже вдалі рецепти.
Я дивилася, але не можу відсортувати саме українські рецепти. Можливо ви знаєте як?
автор Непонятно • 10 мая 2023
Ответ дляЩас ухожу
Нііііііі, я його ненавиджу, хоч українка. І знаю ще купу людей
І я ненавиджу. Як і сало. І холодець
Всі ми різні з різними смаками)

Але це таке, що я можу зробити.
автор Непонятно • 10 мая 2023
Ответ дляЩас ухожу
До речі, медівник і розказати, що Україна один з лідерів по експорту меду у світі.
Дівчата я нічо розповідати не буду.
Це всі групи,. Завершення навчання. Я думаю там людей 200-300 буде.

Це принести і відбути.

Я всього лиш не хочу приносити якусь контраверсійну страву, типу олів´є.
Не хочу м´ясного-рибного, щоб не потравилися. Та і хто при розумі буде їсти страви такого гатунку невідомо ким і коли зготовані.

Я хочу щось просте, що можна тримати без холодильника і щоб натякало на Україну.

Я можу спекти чорний хліб, але не знаю яку намазку. Думала теж про хрін, як тут рекомендували, ще буду гуглити чи є якісь намазки.
У Клопотенка вчора бачила Начинку з кукурудзяної крупи. Це фактично те саме, що банош,мамалига, лемішка. Але... я тут нікого цим не здивую і з Україною це не буде проасоційоване.
Медівник буде моїм запасним варіантом