Незламна• 10 мая 2023
Похвалите свой телефон с хорошей камерой. Можно с примерами фото
Даже не знаю в какую сторону смотреть.
english book• 11 мая 2023
Ответ дляLIANA171185
А який у вас телефон?
То старенька, але дуже вдала модель від Huawei.
В Україні продавалася тільки в мережі Цитрус. Huawei P10 Lite 32GB Blue Коштувала 7000грн приблизно.
Там фішка в програмному забезпеченні для камери. Для складних умов, як то наприклад контрове освітлення(сонце в кадрі), або ніч, або ще щось подібне, то телефон робить не один, а декілька знімків. І вже з них зліплює фінальне зображення.