Stefaniya K.• 12 мая 2023

Коротко про контрнаступ ВСУ

fibinika• 12 мая 2023
Конкордія• 12 мая 2023
Ще і наступу не було, а вони хвилюються вже що нам віддадуть
fibinika• 12 мая 2023
вы же недавно на сайте. хотите с темой в топ?
Piracanta• 12 мая 2023
Пойдут дальше. В Белгородской области есть село Хохлово, туда тоже пойдут. На название будут ориентироваться. Зря они дали такое название.
Piracanta• 12 мая 2023
Ответ дляfibinika
Хто недавно?
fibinika• 12 мая 2023
Ответ дляPiracanta
Хто недавно?
Svetlana-7070• 12 мая 2023
Ви особисто наступаєте чи ваші рідні??? Чому такий смайл ´😎´?
Даксо• 12 мая 2023
А як же Кієв за трі дня?
Даксо• 12 мая 2023
Ответ дляSvetlana-7070
А ваші рідні рашисти, чому ви так возбудились?
fibinika• 12 мая 2023
после оккупации очень хочется, чтоб они(раша) поволновались и напряглись. каждому по заслугам.
Svetlana-7070• 12 мая 2023
Ответ дляДаксо
Мої рідні, це ті чиїми руками це все робиться, і чомусь в мене не має сил і настрою читати заказні теми, які створюються проплаченими людьми
Даксо• 12 мая 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Ну тоді може краще поможете рідним, а не на форумі нити? Я своїм четверть пікапа оплатила уже на днях поїхав на авдіївський напрямок.

А такі як ви зазвичай тільки скиглять, а реальної допомоги військовим нуль.
Dianichka• 12 мая 2023
О, уже попросыпались после вчерашней бессонной ночи? Доброе утро!
Ирина-bbd0• 12 мая 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Мы должны держаться.верить и заряжать вокруг себя всё положительной энергией!
Snow bunny• 12 мая 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Заспокойтеся, не читайте якщо дратують. Всі хвилюються, чекають і вірять в краще. Вашим чоловікам сил, здоров´я, нехай поскоріше вертаються додому живі і неушкоджені.
Svetlana-7070• 12 мая 2023
Ответ дляДаксо

Вам чеки виставити скільки моя сім´я кожний місяць витрачає на ремонти машин, паливо, одяг, їжу?
Svetlana-7070• 12 мая 2023
Ответ дляSnow bunny
Я не заспокоюють. Тому що конкретно автор цієї теми, проплачена людина і такі теми бісять. Я би взагалі це все блокувала. Буде контрнаступ, будуть результати, тоді є сенс радіти. Зробили спектакль і шоу з цього всього.
tarveldy• 12 мая 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Бо це злить кацапів, в іпсо можна грать і в їх ворота )))
Gipo-po• 12 мая 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Давайте на чистоту. Шоу зробили не люди. А верхівка. Анонсували, анонсували, що аж заанонсувалися. А люди просто хочуть вже миру і перемоги. Їх немає за що винити.
Svetlana-7070• 12 мая 2023
Ответ дляGipo-po
Так автор цього посту і є проплачений верхівкою бот
ViktoryjaG• 12 мая 2023
Ответ дляPiracanta
Как-то вы мелко мыслите!
Даксо• 12 мая 2023
Ответ дляSvetlana-7070
У вас нав´язлива ідея, що хтось там проплачений. Людям хочеться позитиву, але це не значить що хтось забуває якою ціною війна. Просто я не сумніваюсь, що і ви іноді розважаєтесь, і це нормально.
Holly White• 12 мая 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Та ви не тільки читаєте, ще й пишете
Svetlana-7070• 12 мая 2023
Ответ дляДаксо
Конкретно цей автор я впевнена на 100000% що на роботі
Даксо• 12 мая 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Ну а я може впевнена, що на роботі ви. Але ж не засираю форум десятками повідомлень. Вас це заспокоює?
KozaNostra_I• 12 мая 2023
Ответ дляКонкордія
Наступление начнётся 19 мая и продлится до конца сентября или середины октября. Докуда за это время успеем дойти, на том месте и будут переговоры. Папа Римский со стороны Европы и китайцы со стороны рф уже готовят предварительный проект соглашения.
Конкордія• 12 мая 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Я ще шар свій магічний не доставала, тому не можу підтвердити чи заперечити)) Ви часом не та сама юристка з тік-току?))
Piracanta• 12 мая 2023
Ответ дляKozaNostra_I
У минских соглашений гаранты посерьёзнее были. Папа Римский)
Piracanta• 12 мая 2023
Ответ дляViktoryjaG
Как-то вы мелко мыслите!
Я реалист.
автор Stefaniya K. • 12 мая 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Я фінансово,рідні і друзі,звичайно,там.А як по іншому?