Мастер Класс• 12 мая 2023

Я налаштовую дитину на негатив.

Так, я тривожна мама. Дитина вже доросла - 19 років. Але...
Звбралася вона з дівчатами на пікнік. Місце збору - невеличка лісосмуга поруч з елеткричкою. Це недалеко від будинку, але місце злачне. Я їй про небезпеку такого місця (будуть тільки декілька дівчат), а вона - там всі гуляють. ПРоїхати до місця 1 зупинку міським транспортом. Каже: поїїду зайцем. Я пропоную все ж таки придбати квиток (бо бувають такі контролери неадекватні, сама колись попалася по молодості). Донька мені каже, що я її налаштовую на негатив. Воно так і є. Але ж і вчинки трохи ризиковані.
Играю_на_кларнете• 12 мая 2023
Вона доросла, наступного разу вам взагалі про свої плани не розкаже
Цукрові вишні• 12 мая 2023
З одного боку вас розумію що переживаєте і що молодості притаманний ризик. Але з іншого боку так,дійсно налаштовуєте на негатив та трошки підрізає те крила.
Дадосвидания• 12 мая 2023
Ви мій тато #2)) мама в мене дуже спокійна була щодо мене, зате тато компенсував по повній.
По темі, вона вже доросла у Вас, дівчата в цьому віці вже заміж виходять, потрапити у небезпечну ситуацію можна і в громадському місці - до мене пристав маньяк у відділені Приватбанку.
автор Мастер Класс • 12 мая 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Ну можно ж вибрати івнше місце для пікніка. Є в нас поруч нормальний парк, де можна нормально посидіти. Чому треба пертися в лісосмугу?! Якщо постіно вештатись по лісосмугам (виявляється вони там були але з однокласниками гурьбою), то рано чи пізно можна нарватися на неприємності.

І до речі вона все одно пішла. Я не зупиняла. Просто висказала свою точку зору.
автор Мастер Класс • 12 мая 2023
Ответ дляДадосвидания
Але де більше вірогність знайти на дупу пригод? В приваті чи в лісосмузі?
Играю_на_кларнете• 12 мая 2023
Ответ дляМастер Класс

Можна вийти в магазин і попасти в неприємності, а може нічого не статися
автор Мастер Класс • 12 мая 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
де більше вірогідність попасти в неприємності - в магазі чи в лісосмузі? І це саме той випадок, коли не хочеться перевіряти - станеться чи не станеться.
Играю_на_кларнете• 12 мая 2023
Ответ дляМастер Класс
Не бачу взагалі ніяких небезпек в лісі
автор Мастер Класс • 12 мая 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Не бачу взагалі ніяких небезпек в лісі
Вона також не бачить.
Цукрові вишні• 12 мая 2023
Ответ дляМастер Класс

Можна, але вони не вибрали і мабуть для того є свої причини. Вам треба зрозуміти що ваш голос тут ’совещательный’. Вона вже для того занадто доросла і ви можете впливати дуже опосередковано. Якщо будете весь час сильно негативувати то вона перестане вам розповідати все. Треба тоньше. І треба давати підтримку і відгук на її емоції і тільки потім вже щось казати. І цього разу піде в наступного разу вже ні
Играю_на_кларнете• 12 мая 2023
Ответ дляМастер Класс
Вона також не бачить.
І правильно робить
А я з косою• 12 мая 2023
Мамо, заспокойтеся.Що у вас у особистому житті? Відпустіть дитину, їй потрібен свій досвід, а не ваш, чого ви носа суєте? Це такі дрібниці, що у той лісосмузі може таке страшне вдень трапитися? У вас забагато вільного часу та замало поваги до особистостого простору доньки
автор Мастер Класс • 12 мая 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Ну я її не зупиняла. Просто висказала що думала, вона сказала що все буде ок. Ну ок. Йди. Тільки кожен час відписуйся
Поліцейський патруль• 12 мая 2023
Зайцем одну остановку её не оштрафует контролёр. Если с ней вместе в транспорт не зайдёт на той же остановке, что она. Кондуктор её может выгнать на следующей остановке. Это опять же её станция. Максимум ей будет стыдно
автор Мастер Класс • 12 мая 2023
Ответ дляА я з косою
Все ок в особистому житті. Теж поїхав гуляти. Вже відписався, що доїхав і все ок
Поліцейський патруль• 12 мая 2023
Ответ дляА я з косою
То есть изнасилуют в лесу это норм?
автор Мастер Класс • 12 мая 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
ну дай боже. Бо мене за одну зупинку так пресанули колись і гроші забрали. Запам’ятала на все життя.
Цукрові вишні• 12 мая 2023
Ответ дляМастер Класс
Шкода що ви проігнорували другу частину того що я написала. Будете весь час критикувати і переживати не буде розповідати.
А я з косою• 12 мая 2023
Ответ дляМастер Класс
Ви її як на зустріч з рецидивістами відправили, а не на пікнік з подругами. Зхаменіться, ну яке кожен час відписуватися 19 річній дівчині?
автор Мастер Класс • 12 мая 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
То есть изнасилуют в лесу это норм?
там ще електричка поруч. Там такі кадри ходять іноді - капець.
автор Мастер Класс • 12 мая 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Я обов’язково перечитаю. Бо зараз на емоціях.
А я з косою• 12 мая 2023
Ответ дляМастер Класс
Ото ви контролер
автор Мастер Класс • 12 мая 2023
Ответ дляА я з косою
Якщо то парк, бот сад, музей - може не писати. Якщо то лісосмуга поруч зупинкою електрички - писати і дзвонити.
автор Мастер Класс • 12 мая 2023
Ответ дляА я з косою
Ото ви контролер
да, я така. Мені потрібно знати що все ок.
Поліцейський патруль• 12 мая 2023
Ответ дляДадосвидания
У меня в метро. Я сначала не поняла, что это, думала, что сумка. Наминал задницу, прям руки в белье, а там никак протиснуться нельзя было от него. Уже когда я на него орать начала, а он биться полез, то меня защитили
Цукрові вишні• 12 мая 2023
Ответ дляМастер Класс
Вам треба мінятись інакше втратите з донькою контакт. А зараз головне про що ви думаєте то ваші почуття, ваші переживання, ваше хвилювання. Трошки прикрутіть свій егоїзм.
А я з косою• 12 мая 2023
Ответ дляМастер Класс
Якщо чоловіка це влаштовує, то все ок. Але ваша гіперопека буде заважати дитині. Живіть своє життя, а їй дайте прожити своє!
автор Мастер Класс • 12 мая 2023
Ответ дляЦукрові вишні
дівчата, якщо нормальне місце людне, або гарна компанія (як перший раз однокласниками гурьбою) - то нема питань. Але якщо місце стрьомне, то дзвони кожен час.
автор Мастер Класс • 12 мая 2023
Ну невже я одна така притрушена?
Цукрові вишні• 12 мая 2023
Ответ дляМастер Класс
Втретє кажу вам що питання не в тому. Ви більше не вирішуєте яке місце для неї краще яке гірше. Ви не є тим хто розпоряджається. Той час минув і чим скоріше ви це зрозумієте тим краще будуть ваші стосунки як дорослих людей.