healer09648293• 13 мая 2023
Ответ дляYzona
Я на самому верхньому, на 25 і на балконі:) клята русня...
Ото адреналіну...
Счастливый магазинчик• 13 мая 2023
Нада переходить на дневной сон, бо с такими ночами, можно помешатся🤨
У паразитов обострение, днём паскуды по отсыпаются, потом ночь не могут успокоится.
Успокой их Господь 🙏
Strelka_007• 13 мая 2023
Ответ дляНічна
В прошлый раз, когда шахеды летели, так гучно было, поэтому я боюсь и своих перетаскиваю.
Правильно робите. Принаймні це додатковий шанс не постраждати від уламків після збиття. Я після того останнього разу, коли людям вирвало вікно панорамне з шматком стіни дуже боюся вікон. (((
Возрастная• 13 мая 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Успокой их Господь 🙏
Так не выходит, я вже пробувала. Вдень у всіх якісь справи, хтось телефонує, тільки заснеш, на вулиці шум, в будинку хтось обов´язково ремонт робить, діти під вікнами кричать.... Це хіба з берушами.
Счастливый магазинчик• 13 мая 2023
Ответ дляВозрастная
Я и ночью тяжело засыпаю, а днём, то вообще наверное...
serebro16-72be• 13 мая 2023
Ответ дляНічна
Ненавижу просыпаться от взрывов и от звонка в дверь 🤬🤬🤬 Потом чумная еще полдня/ночи.
А кто в дверь звонит?
Ответ дляНиколь1986
Мы уже в коридоре, слышали пво. Вот и поспали
Я своих тоже выкинула
КИЇВЩИНА
Щось одне летить...
Ми думаємо, що то не шахед.
Він один, високо дуже і повільно.
Зараз його ППО або пропустить, щоб не палити нащі позиції, або хтось його мобільний зіб´є у поїде далі, змінить дислокацію.
У будь якому випадку -НЕ БОЯТИСЯ!
Это было в 2.34. я так понимаю его сбили?!
Щось одне летить...
Ми думаємо, що то не шахед.
Він один, високо дуже і повільно.
У будь якому випадку -НЕ БОЯТИСЯ!
Татья-1ef9• 13 мая 2023
Ответ дляsim2406
Ваньок мовчить, як не дивно. На нього підписана заради відкритої інформації ,а тут тиша
Кім писав що Ваньок спить сьогодні
Николь1986• 13 мая 2023
Когда летят шахеды, это ж можна теперь и до 6 и до 7 утра вот так проторчать в коридоре. Трындец. Запороли выходной. Придется спать днем
Strelka_007• 13 мая 2023
Ответ дляsim2406
Він теж жива людина і не є офіційною особою як Кім. Зрештою, має право іноді ´випасти´ з ефіру. Хоча так, згодна, без нього вже якось некомфортно.