kirpichenko• 13 мая 2023

Опять шахиды летят, хвилювалка

Шматочок хмарки• 13 мая 2023
Ответ дляМатусік
В новусі і сільпо тяжке тісто, в ультра легке як хмаринка
Я просто з самого початку спробувала таку версію, потім інші пробувала, не те.
Але ж звісно у всіх свій смак
В нас ультрамаркету немає. Найближчі Фора, Еко, Новус, Атб. Але в Форі хліб свіжий знайти квест, особливо темний)
HupBaHa• 13 мая 2023
Ответ дляnikolayev
Опять тревога в Днепропетровской области, и т.д... По второму заходу пошли.
Надо ложиться спать, мне скоро вставать. А я после разговора о хлебе, еще и есть захотела.
кефир или молоко выпейте. Я сейчас молоко пью, убирает голод
Lukanov• 13 мая 2023
Ответ дляnikolayev
Как можно спать по ’хотению’типа,надо спать,щас ложусь и засну?я если просыпаюсь,то все,хоть и надо поспать,а уже не буду,ге получиться
nikolayev• 13 мая 2023
Ответ дляМатусік
Якраз час для першого сніданку)
Смачного!
Спать некогда. Весь день покупаю продукты, готовлю, пеку, потом ем всю ночь)))
nikolayev• 13 мая 2023
Ответ дляHupBaHa
Нету кефира, только сметана.
автор kirpichenko • 13 мая 2023
Ответ дляnikolayev
У меня нет там тревоги
БонСу• 13 мая 2023
Ответ дляМатусік
Мені в сільпо не дуже, а от в ультрамаркеті власної випічки хліб вулкан дуже сподобався, на Шулявці купувала
В сильпо еще смотря какой - французская булка и багет нравятся, а из серых гречневый- огонь. И еще бездрожжевые оба вида нравятся, а остальное не особо зашло.
nikolayev• 13 мая 2023
Ответ дляLukanov
Это, когда спишь, по два часа в сутки, то только до подушки, и все ракеты уже мимо.
Матусік• 13 мая 2023
Ответ дляШматочок хмарки
Ви не в Києві?
Бо то я тільки пишу що подобається, а купую при нагоді, коли буваю в тих краях
А так в атб тостовий на бутери, ризький вдома і супеп
Шматочок хмарки• 13 мая 2023
Бучанський район тихо. Жаби квакають, пташки цвірінькають і зозуля десь в лісі кукукає.
nikolayev• 13 мая 2023
Ответ дляkirpichenko
У меня нет там тревоги
Уже нет, оно шевелится.
Матусік• 13 мая 2023
Ответ дляnikolayev
Почніть пекти зараз, вдень наїстеся , а вночі будете спатки)
Хочете дам рецепт кексів, але будете згадувати мене і сварити, бо то дуже смачно і доведеться часто пекти))) ну і їсти відповідно)))
БонСу• 13 мая 2023
Ответ дляLukanov
Я тоже не понимаю, муж, который спит обычно уже через 3 секунды, мне шикарный совет дает ’а ты просто глаза закрой’)) можно подумать мне это поможет... Хочется спросить: быстро засыпающие, у вас воображения нет?
Николь1986• 13 мая 2023
Пишут по Киеву чисто. Может перебираться спать
nikolayev• 13 мая 2023
Ответ дляМатусік
Хочу кексы! Но печь буду, когда тертый пирог доем. Вечером только испекла.
Шматочок хмарки• 13 мая 2023
Ответ дляМатусік
Ви не в Києві?
Ірпінь) О, ризький також купували, останнім часом на козацький перейшли. Тостові лежать довго і м´які завжди.
sur_sur• 13 мая 2023
Ответ дляMalysh2
Пишут, что в области. Или уже в Киеве?
Передмістя, вихідні ж.
Матусік• 13 мая 2023
Ответ дляБонСу
Вони надто себе люблять щоб згадувати всі проколи і гризти себе за них
Маркуська• 13 мая 2023
Ответ дляБонСу
Из заводских мне тоже кулиничи лучше всех были и ещё Румянец нравился, но мы уже давно перешли на Крафтяр из Сильпо - любой заводской хлеб им проигрывает, а цена по сути одинаковая
Раньше тоже любили Румянец,а потом заглянула в состав а там Маргарин
Матусік• 13 мая 2023
Ответ дляnikolayev
110г масла збити з 200г цукру +2 яйця, знову збити щоб маса збільшилася + 200г борошна і
2 чл розпушувача, перемішати
І вже після цього + 100г молока
Виходить 12 штук смачних кексиків
В мене є ще дуже бюджетна теж смачна версія( може клму треба), але це самі смачні з усіх що пекла і завжди виходять навіть в моїй духовці і не профі пекарки як я)))
автор kirpichenko • 13 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
Прошлый раз тоже тихо тихо,токо затащила малого в комнату,а оно как вхерачило,я его назад в коридор. Хай спят в коридоре пока.
VA 11• 13 мая 2023
Хмельницкий вибухи.
Матусік• 13 мая 2023
Ответ дляШматочок хмарки
Я ще іноді заморожую свіжий хліб, потім розморожую в розкритій упаковці і норм
Зручно коли їдеш з дому, потім повертаєшся , а вдома є хліб і не потрібно бігти в магазин
аленка03• 13 мая 2023
Ответ дляVA 11
Хмельницкий вибухи.
Ага . Проснулась, аж з ліжка викинуло . Папуга з переляку в темноті почав літати ((. Клята москальня !
nikolayev• 13 мая 2023
Ответ дляМатусік
2 чл розпушувача, перемішати
І вже після цього + 100г молока
Виходить 12 штук смачних кексиків
Спасибо, обязательно спеку! Сфотографирую и опубликую)))
Спокойной ночки. Спасибо за компанию.
Матусік• 13 мая 2023
Ответ дляnikolayev
Спокойной ночки. Спасибо за компанию.
Взаємно
v.melnik_km• 13 мая 2023
А у нас, дівчата, вальнуло так, що будинок хитнувся, тварі кончені…
Татья-1ef9• 13 мая 2023
Ответ дляv.melnik_km
Хмельницький?
v.melnik_km• 13 мая 2023
Ответ дляТатья-1ef9
Хмельницький?
Так
Матусік• 13 мая 2023
Ответ дляv.melnik_km
Жах(((
Всі цілі?