Дякую, хто відповідав https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3334362-1#a...
Давайте про Пригожина. Так, не вийшов, сказали, що дадуть по попі, якщо вийде.
Колись тут допитувалась, що от особисто йому ЦЕ навіщо?
Мене він зацікавив як людина, що ставиться до війни против України максимально холодно, тупо робота.
Тому враження було все ж розумної людини. Це краще, ніж якесь тупувате ідейне. Ну так, Пригожин ворог, але мені здається, що обєзображен інтєлєктом.
Питання стосується суто психології людини, коли розумний, досвідчений, обережний, "русскій мір" йому до сраки, але... залазить туди, звідки не вилізе
Результат:
вже голосів:
33 (51.56%)
Та придурок він
25 (39.06%)
Думав, пролізе
4 (6.25%)
ПТРС, втрата реальності
2 (3.13%)
Підсвідоме прагнення до суїцид
0 (0%)
Затупив, буває
Love_Love_Love_• 13 мая 2023
В чому його розум? В нього дорога в один кінець
Навіть кадирка може сухим з води вийти і живим
Ответ дляTori1602
Що таке ’обєзображен інтєлєктом’, і багато честі то чмо обговорювати. Він опущєний в свій час зек, що ви там вивчаєте, яку психологію?
Тому, що у людей і в мирний час буває, що розумні, досвідчені, але влазять, куди не треба.
От і пропоную розглянути, чому так буває на прикладі Пригожина
Пригожин далеко не дурак, конечно.
И дале речь у него порою довольно красноречивая.
Какую игру он играет я не знаю, но он один из самых доверенных лиц путлера, главный его банкомат в Африке, реализующий самые тайные и мерзкие проекты.
Там на Брянщине блохолеты один за другим падают, вот это красивое, а здесь обсуждение конспирологии, слишком всё непонятно.
Ответ для vihola
Від цього прізвища смердить парашенськими трупаками, яких він організував привів на нашу землю. Які змарнували життя кращих українців.
Воно хворе на голову, яка ще тупо робота? Вбивати людей, які нічого поганого тобі не зробили.
Хворі на голову це ті, що ідейні.
А от він якраз точно не ідейний, але чого поліз.
Так, і багато нам горя через нього
Ответ для40ка
Поскаржилась, ще парашенським манькам дифірамби тут не співали, оступився, потрапив в погану компанію, що ви несете?
Ответ дляJul-Ap
Пригожин далеко не дурак, конечно.
От і мені здається, що точно не дурень
Мова про те, чого навіть розумні, з холодною гоовою, але так туплять і ще при цьому завдають горе іншим, хоча от Пригожин точно не ідейний
Olga Zelenyak• 13 мая 2023
Может еще и вылезет он оттуда, куда залазит. Он вполне может возглавить тех, кто думает то, что он озвучивает про Шойгу, Герасимова и чудаковатого дедушку, когда в раше начнётся самое интересное.
Ответ дляOlga Zelenyak
Дякую, теж може бути, може то його просто полякали, що візьмуть як зрадника
Ответ для40ка
От і мені здається, що точно не дурень
Как модно полагать, что люди такого уровня - дураки? Нет, конечно.
Кроме разве только Шойгу, вот этот реально примитивен, такое впечатление оставляет.
Где он тупил?
Он абсолютно аморален, жесток до садизма, жаден. Сколько мерзостей он делал в Африке, Сирии и т.д. Есть просто реально плохие люди.
Но мне безразличны глубины его души, главное, какую игру он сейчас играет.
Где он тупил?
Ответ дляJul-Ap
Где он тупил?
Считаете путина умным? Он же уровнем повыше этого зэка.
Ответ дляJul-Ap
Где он тупил?
У нас з вами мовний бар*єр.
Я кілька разів написала, що він розумний
От те, що хотів вийти і заборонили, тут тупість.
В тому і питання допису
ВаЛеНТинКА-39• 13 мая 2023
Его бы убили, но не все его зэки пока убиты. Вот и не трогают пока. Голодный Тамагочи всех уже достал своим снарядным голодом.
Olga Zelenyak• 13 мая 2023
Ответ для40ка
Ви ж розумієте, що він так ніколи не висловлювався б публічно, якщо за ним не стояв би хтось? Там багато конфліктів між спецслужбами і окремими людьми з оточення путіна.
Але нам це все тільки на руку. Хай гризуться.
Веточка сакуры67• 13 мая 2023
Ответ для40ка
От і мені здається, що точно не дурень
Извращенец он, маніяк. Они тоже бывают не глупые, но преобладают свои фантазии неадекватные. Причём русское слово ’ извращенец’ більше підходить ніж ’збочинець’
Ответ дляJul-Ap
Где он тупил?
От садизму якраз нема, мені здається.
Так, плював на мораль, жадібний, але не садист.
Садисти це Гіві, Моторолла і такі інші, але їх вже немає
Ответ дляPiracanta
А можно выстроить подобную жёсткую вертикаль, запугать всех членов Совбеза и 22 года оставаться на плаву, будучи дурачком?
Я считаю путлера не глупым, разумеется.
То, что путлер несёт псевдоисторический бред, не делает его глупцом, это не для нас говорится, его стадо верит.
Кто кого ниже-выше я не знаю, нет универсального критерия, определяющего уровень интеллекта. Можно быть гением математики, но бытовым инвалидом абсолютным, не приспособленным к жизни и не понимающим ее основных законов. Такие люди умные или не очень?
Я считаю путлера не глупым, разумеется.
ВаЛеНТинКА-39• 13 мая 2023
Ответ для40ка
Я зрозуміла, він потрібен, бо потрібні його зеки.
Я з вами згідна.
Тяжёлый контингент, все держится на личном авторитете. Передать их МО РФ будет не просто. Вот держат этого голодного Тамагочи.
Містить на місце президента. Тому все робить грамотно і правильно згідно з цією метою. Навіть в тому аспекті, що ніколи не принижує ВСУ, визначає, що ВСУ - відважні, сміливі й відчайдушні, і з цієї позиції завше у виграші свого електорату: сильним і сміливим і програвати не стрьомно, а як якась ’перемога’ у вигляді зайнятого нового під´їзду - то це цю перемогу робить значимішою в рази.
Та й взагалі - проста і геніальна ідея - залучити до м´ясних штурмів непотріб
Ответ дляJul-Ap
Я считаю путлера не глупым, разумеется.
Пробачте, що втручаюсь в розмову, у Путіна маразм і це питання не психології, а медицини.
Тому вже нема значення, розумний чи ні.