Одні думки• 13 мая 2023

Чоловік не зацікавлений в покращенні житлових умов і придбанні майна

Як можна вплинути на нього, якщо якщо йому все рівно як ми живемо?
Ми живемо в цьому місті, куди переїхали у зв"язку із роботою, тут знімаємо житло. В Києві залишилась трьохкімнатна квартира. Вже 3 роки на зйомі, в чужому місті, у квартирі без нормального ремонту. Дивлюсь на ціни, які склались у цьому регіоні, то ми можемо нашу квартиру обміняти на гарненький будинок в приміській частині нашого містечка біля природи. Він не хоче, каже, що жити тут вічно він не планує. Робота у нас обох постійна, ні в нього, ні в мене можливості і бажання повертатись до Києва нема. Дуже важко жити в таких поганих умовах, кажу давай хоч дачу купимо. Він категорично заперечує, бо там вкладатись і працювати не хоче. Всі свої гроші він збираж на нову машину. Я проти, якась є, навіщо нову, якщо тут нормального житла немає. Кинулась шукати оренду будинку чи дачі, то тут таких пропозицій немає. Щоправда, старі будинки у селі здаються після померлих бабусь, у вкрай занедбаному стані. Нормальні будинки не здаються, тут мало приватного сектору взагалі.
Як жити з чоловіком, якщо йому і так добре, дитина живе в руїнах, а він аби хобі своє розвивати. як вплинути?
Замулена ріка• 13 мая 2023
Після гарного дикого сексу треба чоловіка просити і щось планувати
За успішним мужчиною завжди стоїть мудра жінка

Пи Пи Пилюля• 13 мая 2023
Я га стороне мужа.
Сейчас лежу на диване. Мне удобно.
Манкоголік• 13 мая 2023
В Киеве квартира чья?
Жінка з перцем• 13 мая 2023
Вы оба каждый себе выбрали уже что-то, вам договариваться надо. Вы, вообще, жили в доме? Вы знаете, что это такое, жить в доме , а не в квартире?
Машина новая взамен ремонту, хотя бы, тоже пизд€ц идея. Буду в грибке, но в новой машине?
автор Одні думки • 13 мая 2023
Ответ дляМанкоголік
В Киеве квартира чья?
Наша в рівних частках.
Манкоголік• 13 мая 2023
Ответ дляОдні думки
Наша в рівних частках.
Он не хочет, потому что в Киеве больше возможностей. У вас есть гарантия, что он проработает ещё лет 20 на этой работе? Его могут уволить, или сам уволится через год. Что ждёт его в маленьком городке? Перспектив мало или вообще нет. Вернувшись в Киев, возможностей больше.
автор Одні думки • 13 мая 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Я теж про це. Дитина родилась і росла в гарній своїй квартирі, а перевезли її в убогу халупу. Ладно, думали тимчасово. Але ж уже 3 роки так.
Манкоголік• 13 мая 2023
Ответ дляОдні думки
Ну кто вам мешает снимать нормальную квартиру?
автор Одні думки • 13 мая 2023
Ответ дляМанкоголік
Ми двоє втомились від Києва, там жити довічно кожен із нас не бажає. Просувала тему переїзду в Одесу після війни, як в краще місто для нас ніж Київ, але він теж не хоче. Взамін нічого не пропонує.

Освічую темряву• 13 мая 2023
Вас не смущает что все свои деньги он собирает на новую машину? А живёте на что?
Жінка з перцем• 13 мая 2023
Ответ дляОдні думки
А в чем проблема арендовать с норм условиями? Вы, вообще, в Украине или за кордоном?
Освічую темряву• 13 мая 2023
Ответ дляОдні думки
А что он говорит о будущем с Вами? Как он его видит?
Странно все это...
автор Одні думки • 13 мая 2023
Ответ дляМанкоголік
Він нічого не хоче, сама шукай, сама оплачуй більшу оренду. У нас халупа за 5 тис.
Невгамовна шахиня• 13 мая 2023
Ответ дляОдні думки
То зніміть гарну квартиру дорожче, в чому проблема?
Освічую темряву• 13 мая 2023
Ответ дляОдні думки
Наша в рівних частках.
А в Киеве квартира стоит или Вы ее сдаете?
Мядуза аля моргонер• 13 мая 2023
Ответ дляЗамулена ріка
так де ж він успішний мужчина? Жінка паше, живуть на її гроші, а він собі збирає на нову тачку, можливо фантазує як молоді дівчата будуть в неї весело застрибувати, як тільки він посигналить
ВыФсеВрете• 13 мая 2023
Ну так гроші є є, раз на нову автівку відкладає. Зніміть нормальне житло. Доречі, можна продати свою частку квартири і купити житло для себе і дитини.
skay_ua• 13 мая 2023
Вам прийдется самой искать на сьем хорошую квартиру. Потом привести его туда и расписать все прелести. Уговорить его на оплату сьема комфортніх условий. Если б мне поставил муж условия-что я сама буду ее оплачивать-я так бі и сделала..без него... Зачем мне муж с таким подходом.
КвартираЧья• 13 мая 2023
автор ,я не понимаю, вы содержите его ? зая бибику хочет?

Освічую темряву• 13 мая 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Офигеть, совет))
Освічую темряву• 13 мая 2023
Ответ дляОдні думки
М-да...
Вопрос только один. А зачем он Вам?
Если ему плевать на Вас и ребенка и он только думает о новой машине.
Эгоист, который знает только себя....
Кусман Сиру• 13 мая 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Ремонту в съёмной квартире
Кусман Сиру• 13 мая 2023
Ответ дляОдні думки
Автор, снимите нормальное жилье. Мы тоже снимаем в другом городе, но квартиру не хуже, чем дома
Замулена ріка• 13 мая 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Успішний у мудрої жінки
Старо як світ )))
Жінка з перцем• 13 мая 2023
Ответ дляКусман Сиру
Ремонту в съёмной квартире
Как вариант, почему нет? Если в стоимость аренды. Или лучше с клопами и грибком жить?
Свисток ля-минор• 13 мая 2023
Ответ дляОдні думки
Мы в своей живём как в халупе, никак не могу повлиять, вот совсем никак
Країна мрій• 13 мая 2023
Блин, вы такая интересная... Мужикам оно вообще все в пень не впилось, эти наши уюты. Есть с чего пожрать и куда пос...ть - значит хорошее жилье. Я вообще в квартире ремонт сама делала, потому что мужу было пофиг. Когда закончила - он удовлетворительно крякнул ’да, вроде неплохо получилось’. Но его и раньше ничего не пипчило.
Освічую темряву• 13 мая 2023
Ответ дляОдні думки
Вот Вы сами и ответили на свой вопрос. Он ничего не хочет. А зачем Вы тужитесь тогда в его сторону? Взяли ребенка, ушли на съем с нормальными условиями. Муж пусть сидит в халупе, сам ее оплачивает, сам себя кормит и продолжает собирать на новое авто.
Что Вас держит возле него? Квартира в общих долях или что?
С таким мужчиной только квартиры в равных долях иметь. Капец.
Освічую темряву• 13 мая 2023
Ответ дляКраїна мрій
Автору нужен другой, целеустремлённый мужчина, у которого уже есть авто. И желательно, мозги.
Освічую темряву• 13 мая 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
И автор будет класть в бардачок деньги на новых дивчат. А то все его деньги ушли на машину.