Одні думки• 13 мая 2023

Чоловік не зацікавлений в покращенні житлових умов і придбанні майна

Як можна вплинути на нього, якщо якщо йому все рівно як ми живемо?
Ми живемо в цьому місті, куди переїхали у зв"язку із роботою, тут знімаємо житло. В Києві залишилась трьохкімнатна квартира. Вже 3 роки на зйомі, в чужому місті, у квартирі без нормального ремонту. Дивлюсь на ціни, які склались у цьому регіоні, то ми можемо нашу квартиру обміняти на гарненький будинок в приміській частині нашого містечка біля природи. Він не хоче, каже, що жити тут вічно він не планує. Робота у нас обох постійна, ні в нього, ні в мене можливості і бажання повертатись до Києва нема. Дуже важко жити в таких поганих умовах, кажу давай хоч дачу купимо. Він категорично заперечує, бо там вкладатись і працювати не хоче. Всі свої гроші він збираж на нову машину. Я проти, якась є, навіщо нову, якщо тут нормального житла немає. Кинулась шукати оренду будинку чи дачі, то тут таких пропозицій немає. Щоправда, старі будинки у селі здаються після померлих бабусь, у вкрай занедбаному стані. Нормальні будинки не здаються, тут мало приватного сектору взагалі.
Як жити з чоловіком, якщо йому і так добре, дитина живе в руїнах, а він аби хобі своє розвивати. як вплинути?
So_so• 13 мая 2023
Я бы взяла дочку и уехала в Киев. Своя норм квартира есть, работа найдётся. Я в жизнь в шалашах не верю.

Неновая почта• 13 мая 2023
Ответ дляМанкоголік
В Киеве квартира чья?
Їхня
Неновая почта• 13 мая 2023
Продати квартиру в столиці і купити хто зна де така собі ідея. Ващ чоловік правий. Зніміть кращу квартиру
автор Одні думки • 13 мая 2023
Ответ дляSo_so
Ні, робота тут, переміщення не може бути по об’єктивним причинам ( не працює орган, який здійснює переведення)
So_so• 13 мая 2023
Ответ дляОдні думки
Вы сдаёте квартиру в Киеве? Если нет, сдала бы и сняла нормальную в новом городе.
Другими словами, если не можете договориться, придётся брать решение в свои руки.
Покорительная• 13 мая 2023
Вы - обычная мещанка, он - не такой.
долой_лама• 13 мая 2023
Ответ дляОдні думки
Він нічого не хоче, сама шукай, сама оплачуй більшу оренду. У нас халупа за 5 тис.
а він по життю такий? Як давно він в такому стані?
автор Одні думки • 13 мая 2023
Ответ длядолой_лама
Да! все життя пасивний і безініціативний. Шахмати, це все що треба. А, ще хоче нову машину.
долой_лама• 13 мая 2023
Ответ дляОдні думки
ну автор...вибачте, але бачили очі...це вам треба затишне житло, а йому все зашибісь і немає сенсу йому жопу рвать. З таким дуже важко, або і далі все тягнути самій

автор Одні думки • 13 мая 2023
Ответ дляSo_so
Квартиру теж не здаємо по цій же причині: квартира у стані розрухи, крани всі течуть, унітаз треба міняти, пральна машина зламалась. Він не хоче фінансово вкладуватись у приведення її у стан для здачі. Зараз там багато пилу, павутиння, зламана сантехніка. Туди треба їхати і грунтовно займатись. А в нього в голові шахматний турнір. І так все життя.
So_so• 13 мая 2023
Ответ дляОдні думки
Так Ваш ребёнок и до этого жил в разрухе. Если Вы хотите что-то менять, придётся выйти из позиции это всё муж и ожиданий его решений и решать самой.
автор Одні думки • 13 мая 2023
Ответ дляSo_so
Ні, ця розруха, що на зйомі гірша ніж та, що у нашій квартирі. ( там був ремонт після здачі будинку, з нуля, 9 років назад, але з часом десь щось ламалось. А чоловік казав, що він вище побуту, і все кар´єру робить, йому не до цього. Там фактично поміняти крани і сантехніку, шпалери і паркет у порядку.
Освічую темряву• 13 мая 2023
Ответ дляОдні думки
Каким он видит будущее с Вами? Как планирует на ближайшие 5-10 лет?
Освічую темряву• 13 мая 2023
Ответ дляОдні думки
Бред какой то. Стоит трёшка в Киеве, потому что кран некому поменять. Так сдайте на первое время людям за коммуналку, они приведут в порядок. Это же Ваша копейка.
Вы миллионер? Не думаю.
Стоит квартира, муж копит на машину, а Вы на свою зарплату снимаете и содержите семью. Капец.
Думайте о себе и о ребенке, а не о муже!!!
автор Одні думки • 13 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Вы миллионер? Не думаю.
Думаєте людям безоплатно здати? А якщо квартиру ще більше занедбають і втечуть через 3 місяці?
автор Одні думки • 13 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Нічого не каже, мовчить. Каже, що не любить загадувати на перед, типу поживемо - побачимо. Важка людина. Розмови не складаються з ним. Він просто мовчить.
Освічую темряву• 13 мая 2023
Ответ дляОдні думки
Сдайте с условием, что несколько месяцев проживут за оплату коммуналки, но сделают за свой счёт краны и что там нужно, как бы в счёт аренды. Я знаю, что люди так делают. А потом, например через несколько месяцев начнёте брать аренду.
Я думаю, что так будет проще и Вам копеечка будет капать, лишней не будет. Вы же платите ту коммуналку?
Освічую темряву• 13 мая 2023
Ответ дляОдні думки
Вам нужно думать о себе и о ребенке. Не ждите его, бегите все в свои руки, если можете.
Освічую темряву• 13 мая 2023
Ответ дляОдні думки
У меня когда то подруга снимала квартиру у пожилой женщины, она переехала в село, дети ее забрали, что то такое, не помню. То платила только коммуналку, но переклеила обои за свой счёт итд. Года 4 она там прожила.
Особого ремонта от нее не требовали, потом хозяева продали ту квартиру, но для себя она привела квартиру в порядок. Ну, хоть как то.

Айболитная• 13 мая 2023
Ответ дляОдні думки
хоче нову машину і не хоче витрачати гроші на нові штори))
я так думаю,що авто йому потрібніше ніж сім’я.
в татка він вже погрався,а зараз хоче свою мрію.
Айболитная• 13 мая 2023
Ответ дляОдні думки
а як це трапилось,що квартира у сумісній власності доведена до стану бомжівні?
може це свекрушина,а ви соромитесь тут правду сказати,що сама нічого не маєте крім забаганок)))
Освічую темряву• 13 мая 2023
Ответ дляАйболитная
Ну не перекручивайте, прям до стану бомжатни. Ну не сделано что то в ней, так что теперь?
Доделает автор, будет всё ок.
Айболитная• 13 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Доделает автор, будет всё ок.
крім підлоги в тій хаті все розрушене.
як можна жити і всю сантехніку занедбати?
розкажіть мені хто ті люди,що так живуть в своїх власних хатах?
що вони тоді роблять в орендованих?страшно уявити.
Освічую темряву• 13 мая 2023
Ответ дляАйболитная
крім підлоги в тій хаті все розрушене.
Вы ее видели ту квартиру что Вам страшно ’уявити’? Зачем Вы пишете лишь бы написать? Вам яд некуда слить?
Человек написал, что текут краны. При чем здесь один пол? Вам скучно?
Обсуждать чужое жилье - это днище.
Айболитная• 13 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
совет ваш так себе...
люди заселяются и практически ничего не делают или ставят самое дешевое.
уже не раз рассказывали и за ремонты,которые никто не делал,жили и чихать хотели на договоренности,а потом просто сбегали,оставив долги.
Айболитная• 13 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Обсуждать чужое жилье - это днище.
так вся тема как раз о жилье,чужом жилье.
я же не пишу о воздушных шарах,а как раз о проблемах жилья собственного и арендованного.
вы проходите,я за вами проветрю.
автор Одні думки • 13 мая 2023
Ответ дляАйболитная
совет ваш так себе...
Ось це більш правдоподібне мислення. Ми теж знімаємо і зовсім не мотивовані робити тут якісь покращення.
автор Одні думки • 13 мая 2023
Ответ дляАйболитная
ну майже так, він просто вирішив жити для своїх бажань і мрій прямо тут і прямо зараз. А те, що його мрії не пов´язані із сім´єю, то його не хвилює.
Айболитная• 13 мая 2023
Ответ дляОдні думки
так треба орендувати саме таке,що відповідає вашим вимогам.
щоб і чисте і з ремонтом, згідно ваших потреб.
навіщо брати сарай і там щось упорядковувати?
ваші гроші-вибір за вами.
Освічую темряву• 13 мая 2023
Ответ дляОдні думки
А почему Вы не думаете о себе и о ребенке, а думаете о нем??