Одні думки• 13 мая 2023
Чоловік не зацікавлений в покращенні житлових умов і придбанні майна
Як можна вплинути на нього, якщо якщо йому все рівно як ми живемо?
Ми живемо в цьому місті, куди переїхали у зв"язку із роботою, тут знімаємо житло. В Києві залишилась трьохкімнатна квартира. Вже 3 роки на зйомі, в чужому місті, у квартирі без нормального ремонту. Дивлюсь на ціни, які склались у цьому регіоні, то ми можемо нашу квартиру обміняти на гарненький будинок в приміській частині нашого містечка біля природи. Він не хоче, каже, що жити тут вічно він не планує. Робота у нас обох постійна, ні в нього, ні в мене можливості і бажання повертатись до Києва нема. Дуже важко жити в таких поганих умовах, кажу давай хоч дачу купимо. Він категорично заперечує, бо там вкладатись і працювати не хоче. Всі свої гроші він збираж на нову машину. Я проти, якась є, навіщо нову, якщо тут нормального житла немає. Кинулась шукати оренду будинку чи дачі, то тут таких пропозицій немає. Щоправда, старі будинки у селі здаються після померлих бабусь, у вкрай занедбаному стані. Нормальні будинки не здаються, тут мало приватного сектору взагалі.
Як жити з чоловіком, якщо йому і так добре, дитина живе в руїнах, а він аби хобі своє розвивати. як вплинути?
Айболитная• 13 мая 2023
Ответ дляОдні думки
У нас так ще з весілля. А як по- іншому. Його гроші на його картці, мої на моїй.
а он всю жизнь,прям с деццтва, мечтал найти себе жінку,чтобы всё им заработанное отдавать ей)))