ЗавЛабСнаб• 13 мая 2023

Знову випадок з дитиною, цей раз гойдалка вбила

Будь ласка, мами бережіть діточок і на атракціонах і біля будинків. Цих трагедій можна було уникнути.
І в Миколаєві і в Вишневому під Києвом. І сезон відкритих вікон уже розпочався, на жаль.
"Виталий пытается рассказывать обо всем без лишних эмоций. Говорит, что они с женой и сыном живут в Вишневом, а трагедия произошла 10 марта.

"Жена с сыном Егором пошли на детскую площадку. Ребенок хотел сесть на качели. Кстати, они рассчитаны на пять мест. Там уже катались три девочки. В момент, когда мой ребенок подошел, качели ударили его по голове. Моя жена Кристина была рядом с сыном, она сразу вызвала скорую помощь. Медики прибыли очень быстро, примерно за 4 минуты. Бригада скорой сразу оценила, какой характер травмы получил ребенок и отмечали, что сына нужно госпитализировать в Киев, в больницу на Подвысоцкого. Они связались со своим диспетчером, но он настаивал на том, что ребенка нужно везти в Боярку, в детскую областную больницу. Бригада была вынуждена выполнить указание диспетчера"
Якщо цей пост змусить задумитись хоча б одну маму, то я не даремно прожила день.
Kot_v_meshke• 13 мая 2023
А дальше что? Куда повезли, чем закончилось?
автор ЗавЛабСнаб • 13 мая 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Через 4 години оглядів у прийомній в Боярці, його повезли на Підвисоцького у Києв. Зробили операцію і кінець.
Гола з конопель• 13 мая 2023
Ці гойдалки дійсно небезпечні. Потрібен забор біля них. Колись син, будучи геть малим, так випадково заскочив під гойдалку і біля виска в пару сантиметрах промайнула металева частина сидіння. Мені здалося, що я на ці секунди, просто випала з життя. Та була одномісна, але це дійсно небезпечно.
ТАЗератти• 13 мая 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
А якби одразу повезли в першу лікарню, то ймовірно врятували дитину.
Плету корзинки• 13 мая 2023
Зачем вы притащили старую новость? Мало острых ощущений на ночь?
Хропочка з гривкою• 13 мая 2023
Ответ дляГола з конопель
Треба дивитись не зводячи очей з дитини!
Оябунчик• 13 мая 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
І до 18, а краще до 40
мадамГрицацуева• 13 мая 2023
По Києву дуже багато конструкцій де гірка+ гойдалка разом. Там взагалі, не знаю яка ’ розумна’ людина то вигадала. Крок в сторону з гірки і дитину вдарить гойдалка
автор ЗавЛабСнаб • 13 мая 2023
Ответ дляТАЗератти
Хтозна, лише судова експертиза могли б відповісти. Но вона буде заангажована.
Хропочка з гривкою• 13 мая 2023
Ответ дляОябунчик
І до 18, а краще до 40
Це вже занадто,звичайно..але я не любила гуляти з дітьми на площадці ,саме через таких безпечних мамаш...доводилось ще й за їхніми дітьми одним оком дивитись.
автор ЗавЛабСнаб • 13 мая 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Я так само, автоматично страхую інших дітей від машин, гойдалок.
КвартираЧья• 13 мая 2023
действительно, эти качели нужно ставить в стороне и ограждать забором..
angel4ever13• 13 мая 2023
Ответ дляГола з конопель
Мамам потрыбно дивитись за дытьми от і все! Якщо дитина маленька зовсім і не навчилася обходити гойдалки то мама повинна на пяьти дитині наступати і ходити за нею. А не втикати в телефон або розмовляти з подружками....
Гола з конопель• 13 мая 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Так, але я стояла поруч і все бачила. Так сталося за секунду. Ну геть мала дитина рвонув і все. Повезло, що забіг під гойдалку саме в той момент, коли вона була рухом назад вверх. Тобто він забіг я почала кричати і вибіг в момент коли вона знижувалася і ледь не зачепила голову. Це дуууже страшно. Ще й стояла ця гойдалка в півтора метра до пісочниці, геть небезпечно.
Красота неземная• 13 мая 2023
ось тому такі качелі багато вже де не робляь і заборонені...
Ондатрова шуба• 13 мая 2023
Автор, качеля не убивала ребёнка. Как качеля может сама убить? Ребёнок подбежал /подошёл к качеле, на которой уже катались. Она не упала на него. Он сам приблизился без контроля родителей.
Фото из скопированой вами статьи. Такая качеля тяжёлая, её сложно тормозить, но и сильно не раскатаешь.
автор ЗавЛабСнаб • 13 мая 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Так, це саме ця качеля.
Ширли-Мырли• 13 мая 2023
Думаєте ці батьки не думали про своїх дітей, що ви так пишете? Це просто трагічний випадок, це могло статися з будь-якими батьками, завжди дітей контролювати нереально
Гола з конопель• 13 мая 2023
Ответ дляangel4ever13
Так звісно, багато мам не дивляться за своїми дітьми. Але я стояла поруч, щоб не насипав в очі дітям піску. Не любив син щоб тримала за руку, а він просто рвонув, до цього грався собі в піску. Напевно, якби стояла далі, то дитини б не було вже.
Хропочка з гривкою• 13 мая 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Так, це саме ця качеля.
Вона ж навіть не дитяча?!
Пируэтта• 13 мая 2023
я теж не розумію, на хріна на кожному другому майданчику гойдалки біля горок та інших атракціонів. Невже не вистачає хоч каплі глузду при будівництві майданчика зробити їх поодаль, та трохи відгородити. Кожен раз, як дитина пробігає, в мене кров в жилах холоне. А не пробігати біля них просто не можливо, бо вони поруч. Знаю випадок пожиттєвої інвалідизації у дівчини через гойдалку. За дитиною 4-5 років вже не можна вслідкувати, коли вона вже не ходить за руку і на майданчику бігає-заграється. За 2 секунди дитина після горки вже під гойдалкою, бо дебільне розташування. Це дійсно проблема
Ширли-Мырли• 13 мая 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
А для чого дивитися за чужими дітьми?
Ширли-Мырли• 13 мая 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Так неможливо
Сиамская сороконожка• 13 мая 2023
как все любят кого то обвинять, даже супер мама может не успеть за шустрым ребёнком. качели такие надо топить в реке после первого случая
Ондатрова шуба• 13 мая 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Вона ж навіть не дитяча?!
Просто садово парковая качелька.
Там по фото не понятно реально это детская площадка или просто зона отдыха где-то у домов.
Хропочка з гривкою• 13 мая 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Так неможливо
Чесно? Всі травми дітей що відбулись на моїх очах стались саме тому що батьки відволіклись у телефоні чи просто базікали з іншими ...
angel4ever13• 13 мая 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Вона ж навіть не дитяча?!
Та це не качеля зовсім на фото))) Це звичайна лавочка що гойдається . зазвичай на таких дорослі відпочивабють як на звичайних лавочках. В Парку Горького в Харкові таких повно. І на них бвтьки сидять, спостерігають за дітьми які на майданчиках на дитячих качелях гойдаються.....
Ондатрова шуба• 13 мая 2023
Ответ дляШирли-Мырли
А для чого дивитися за чужими дітьми?
Вопрос не ко мне, но...
Как вариант, чтобы потом не было сказано что мой ребёнок ’убил качелью другого ребёнка’. Мамаши сами не в силах уследить за детьми. Но когда случается трагедия всегда ищут виноватых. Качель. Детей, что не затормозили. Тех, кто ставил эту качель.
Хропочка з гривкою• 13 мая 2023
Ответ дляangel4ever13
Згодна....мабуть батьки молоді і недосвідчені ще..
Ондатрова шуба• 13 мая 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Тогда все качели надо топить. Потому что даже с нормальной качели можно слететь и сверху по голове ею же получить.