Мой завтрак• 14 мая 2023
Як ви реагуєте, коли дізнаєтесь, що люди…
яким ви зовсім нічого поганого не зробили відверто обсирають вибачте за спиною?
Є одна людина, яку я зовсім не рухаю.
Родич, скажемо так. Коли дружині йооо зле було я допомагала з дитиною, іноді їсти готувала. Це не в притик, але до слова що я дійсно нічого поганого не зробила. А сьогодні я почула як він сказав що я дешевка. Це він говорив за моєю спиною. Мені стало дуже образливо. По перше я не розумію чого мене так назвали, по друге ми фактично не спілкуємось тільки дуже рідко бачились іноді, а по третє я взагалі не знаю як реагувати? Видалила номер його. Хотілось би подзвонити і обматюкати але я стрималась..
як ви на такі речі реагуєте? як себе з ним вести якщо ще колись зустрінемось?
в інформації я впевнена що це правда що він таке говорив…
Є одна людина, яку я зовсім не рухаю.
Мир Мир Мир!• 14 мая 2023
Неприємно, звичайно. Пошліть його у всіх бажаних напрямках подумки і більше не згадуйте про ту сім’ю прибацаних.
Мой завтрак
• 14 мая 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
неприємно це взагалі( я в шоці, чесно…
коли в нього проблеми були я також підтримувала його, чисто по людськи а тут таке……. (((((
Просто якщо колись зустріну його навіть не знаю як себе поводити з ним
Пані з калабані• 14 мая 2023
знаете, как говорят? от добра добра не ищут. Этот человек решил обесценить вашу помощь, вас(чтобы не быть вам должным). Это на его совести, идите дальше по жизни, пусть живут, как хотят
Мир Мир Мир!• 14 мая 2023
Ответ дляМой завтрак
неприємно це взагалі( я в шоці, чесно…
Просто ігноруйте, та й все. Якщо запитуватимуть про причину ігнору, можна сказати все, як є.
Ковбой Хагис• 14 мая 2023
Ответ дляМой завтрак
неприємно це взагалі( я в шоці, чесно…
звичайно поводити))) на привітання відповісти ’привіт, дешовка’)))
Мой завтрак
• 14 мая 2023
Ответ дляКовбой Хагис
😂
Я взагалі не знаю чесно чого це я дешевка
але обідно дуже (
Мир Мир Мир!• 14 мая 2023
Ответ дляМой завтрак
😂
але обідно дуже (
Ви взагалі не маєте думати над причиною, кому вас так назвали. Люди, які таке говорять, як правило, мають купу своїх такаранів в голові. Їх вчинки і слова логічного пояснення можуть просто не мати.
KaterynaBoyko• 14 мая 2023
Ответ дляМой завтрак
Мене тепер це так мучає((
Мене таке теж обурює, багато людей не цінять того що робиться для них, ну і плюс є просто чорнороті люди, яким тільки в задоволення когось обісрати. Але це робиться не від великого розуму та щасливого життя, зазвичай це злі на щось люди з проблемами, яким немає на чому злити «душу» і таким чином виходять ці емоції.
Може навіть заздрість бути, це життя, люди є дуууже цікаві і з привітом 😅
ПолБатона• 14 мая 2023
Мимо пройшла б. Якби довелось в компанії зустрітись, так би й сказала - це той, що обсирає тих, кто йому допомагав? То не садіть мене поруч, бо нудить.
ПолБатона• 14 мая 2023
Ответ дляМой завтрак
неприємно це взагалі( я в шоці, чесно…
Огляньте з голови до ніг з жалісю до убогого і йдіть собі.
Ні за холодну воду• 14 мая 2023
Вам вище правильно все написали, а я додам одну фразу, яка мене колись вразила:
Якщо Ви щось робите безкоштовно , ви робите це для себе.
Не чекайте подяки. Ви зробили добро, бо не змогли пройти повз. Бо ця людина дорога для вас, вам буде погано. А люди дивні бувають. Інколи сприймають, що ви своєю допомогою зобов´язали їх до чогось. Тоді отак поводяться.
Коротше, це не ваше проблема.
Забризкана водою• 14 мая 2023
Не хочете дзвонити - напишіть все,що думаєте.
Чому ви маєте мучатись?
Нехай тому гімну стане соромно за слова та думатиме може кому що говорити
Чому ви маєте мучатись?
эх, не быть вам троллем или манипулятором..
ведь вам уделили внимание, хоть и в негативном контексте
оцените насколько вам важно его мнение, я так понял - очень важно, раз вы так переживаете... ну, хоть вы и удалили номер, но всё равно что-то придётся делать: либо становиться дороже и улучшать свой вид в его глазах, либо опускать его на свой уровень и там уже мстить.
дамаАмстердама• 14 мая 2023
Не стикалась з таким, але мабуть ніяк би не реагувала. Дуже беруть сумніви, що людина, яка мене не знає, назвала б мене дешевкою чи ще якось. Швидше за все мова йшлася не про Вас, а Ви собі вже накрутили щось. Це моїй мамі завжди здається, що про неї хтось щось погане каже, але я впевнена, що це не так і вона просто щось не так почула чи не так зрозуміла.
Ответ дляМой завтрак
неприємно це взагалі( я в шоці, чесно…
просто пройдите мимо. как мимо пустого места глядя прямо ему в глаза. не останавливаясь