Оч@ров@Шк@• 15 мая 2023

Як мене дратує що на росії живуть як жили, феєрверка вони хочуть

Які ж вони хворі на голову, це моя знайома виставила, я то від неї давно відписалась, але інколи вспливає в реклмендованих. Нічого в них не відбувається, тільки пабєдабесіє і хочется якогось феєрверка та песні… Не втрималась написала, що я про це думаю, так вона звісно нічого не відповіла. Давайте залишимо їй коментарів, яких феєрверік чекати воронежу в наступному році. Чи може можно поскаржитись, щоб її заблокувало в інстіі? Аж трясе, які вони кончені
Плекаю думи• 15 мая 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Пока только ржу с таких как ты. Которые за 3 копейки всякую ересь готовы писать.
Удалено администрацией...

Плекаю думи• 15 мая 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Как нибудь без меня, встретишь салюты со своим дедом.
Удалено администрацией...
Colombina.• 15 мая 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
У вас ненависть не туда направлена. Что решит и сделает 1 ваша знакомая? Если достаточно просто поменять руководство страны чтоб закончилось все ?
Ненависть пожирает самого человека, не тратьте энергию свою зря
Дело не в окончании войны, а в том, что этот года они там жили как обычно, и даже тот же Белгород и Курск - ну да чем там бахало иногда, но близко не сравнить с тем, что было в Харькове, а чем дальше от границы, тем дальше и эфемернее для них война тут
Плекаю думи• 15 мая 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Удалено администрацией...
Затишне кубло• 15 мая 2023
Ответ дляMalparida
А он-то тут при чем? Или должен по-вашему в окопе быть? Так не все готовы умереть или стать глубоким инвалидом после фронта.

А Автор другую совсем тему поднял
О,знайомий нік .Якщо не всі готові то чого перемоги чекають?
Colombina.• 15 мая 2023
Ответ дляЗатишне кубло
А что без анонима вы не такая смелая что ли?

Гульчатай, покажь личико))

Конкретно про Влада Яму скажите мне, как он ждет перемогу или может живет просто своей жизнью в США и никого не трогает
Хочу в БАНю• 15 мая 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
А вообще рубанули конкретно, у людей в крови 9 мая, это история, память, боль, скоро 80 лет будет я помню себя на митинге всегда и песню день победы, мурашки по коже и это не искоренить.
Это значит только то, что пропаганда в ссср работала отлично, объединяющая идея сработала. А то, что пакт Молотова-Риббетропа, что Сталин Польшу захватил, что людей миллионами ложили, чтобы к дате вождя порадовать, что тех, кто был в плену или оккупации, в лагеря отправляли, что ссср вполне мог оказаться по одну сторону с гитлером, то все детали, главное - песни, парад, фейерверк. Почему не празднуете победу в войне 1812 года?
Царевна в уггах• 15 мая 2023
Ответ дляПлекаю думи
Удалено администрацией...
Цигарний шланг• 15 мая 2023
Ответ дляПлекаю думи
Удалено администрацией...
Как вы уже надоели со своим ’ деды воевали’. Им уже пофиг на ваш парад победы, который был 78 лет назад, а вам только парады и фейерверки подавай.. Этих ветеранов уже на пальцах пересчитать можно. Оставьте их уже в покое!

Затишне кубло• 15 мая 2023
Ответ дляMalparida

Гульчатай, покажь личико))

Мені на яму байдуже.Мене інше дивує:не всі готові захищати ,але всі жалкують за 9 маєм,всі чекають перемоги і феєрверків.
Плекаю думи• 15 мая 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Удалено администрацией...
Ты с пакетом?
Чарочка діда• 15 мая 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Чё все к Яме пристали вообще не пойму. У меня на курсах в Германии полно мужиков (здоровых и сильных), которые похлеще Ямы кайфуют. И главно их все больше и больше вокруг! Вот как так то??
Яма медийная личность, который должен свою позицию нести. Ну в общем-то это конец его карьеры дома, так что путь там и сидит
Пишу, не читаю• 15 мая 2023
Ответ дляMalparida

Гульчатай, покажь личико))

Еще как ждет. Чтоб опять начать свой ипальник по тв светить. Кому он там в США нужен, бич бой недоделанный
Царевна в уггах• 15 мая 2023
Ответ дляПлекаю думи
Ты с пакетом?
Ты себе захвати главное. За меня не переживай, у меня и без пакета все отлично
4udik• 15 мая 2023
Ответ дляПлекаю думи
Удалено администрацией...
Я от не можу зрозуміти - ви реально вірите, що шанувати пам´ять дідів, які воювали і салюти - це одне й те саме?
Не знаю, що розповідав вам ваш дід, але в моїй родині мене завжди виховували в тому ключі, що перемога - це звичайно дуже добре, але завжди треба пам´ятати, якою величезною кров´ю вона була виборона і що війна - це найстрашніше, що може бути в житті.
І що в першу чергу треба не влаштовувати пляски на кістках з музикою і феєрверками, а пам´ятати цю істину і не давати забувати про це майбутнім поколінням.
Як можна зараз, коли ми бачимо що феєрверки, паради і тп приводять суспільство від ’лиш би не було війни’ до ’можемо повторити’ всього в 2-3 поколіннях - продовжувати вважати що то є правильний шлях?
Коли ви ставите питання про нинішню війну і перемогу - невже ви реально хочете, щоб ваш онук чи правнук забули, якою ціною дається війна, хто на ній гине і піддавшись мілітариському пориву кричав що може повторити?
Цигарний шланг• 15 мая 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Удалено администрацией...
Согласна. Вспомнить о трагедии и все ужасы второй мировой можно и без парадов и фейерверков.
vihola• 15 мая 2023
Вони не живуть, як жили, день пабєди не святкували, бо бояться ЗСУ.
І святкувати більше не будуть.
Бо це смішно коли переможені святкують день перемоги.
Плекаю думи• 15 мая 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Удалено администрацией...
Царевна в уггах• 15 мая 2023
Ответ дляПлекаю думи
Удалено администрацией...

Плекаю думи• 15 мая 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Удалено администрацией...
Конечно буду лет через 50. Так что ты там давай без меня, а то долго меня ждать придётся
Царевна в уггах• 15 мая 2023
Ответ дляПлекаю думи
Ну- ну. Мечты, мечты. И феерверки. Все как ты любишь.
Strelka_007• 15 мая 2023
Зараз в темі знімуть аноніми і правильно зроблять.
Особисто мені стало все зрозуміло з хуйлом, коли він зробив ту гучну заяву в 2010 році, що раша виграла би війну навіть без України.
От після цього просто ВСЕ стало зрозуміло. Рашисти крок за кроком через пропаганду ´приватизували´ в умах своїх громадян всі умовні здобутки срср: перемогу у війні, великі будівництва, індустріалізацію - ВСЕ перетворили на політичний капітал путіна.
І весь символізм другої світової зараз використовується кремлівською пропагандою в ключі ´хто не в ногу - той фашист ´. Хто проти ´дружби народів і совєтів - той фашисти автоматично.
Ще одна брудна частина ´многоходовочкі´. (
Щодо мене: мой парадів воював, для нього війна почалася раніше червня 41 року і закінчилася не Берліном в 45-му, він Герой. Другий дід підлітком був вигнаний в табори на примусові роботи фашистами. Жінки тягли на собі родини і тримали тил, в голодні роки робили неймовірне щоб зберегти життя дітям. Власне кажучи, робили те що і нинішні українці.

Чи перемогли ми фашизм в 45-му?
Ні, нажаль ні. Він переродився в рашизм і повернувся з новим обличчям і старими принципами. Нажаль.
Плекаю думи• 15 мая 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Мечты имеют свойства сбываться
Царевна в уггах• 15 мая 2023
Ответ дляПлекаю думи
Мечты имеют свойства сбываться
Да, поэтому побольше там мечтай о феерверках. Англия ракеты дала, а мы поможем долететь.
Плекаю думи• 15 мая 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Удалено администрацией...
Царевна в уггах• 15 мая 2023
Ответ дляПлекаю думи
Удалено администрацией...
И Германия тоже помогает. Новый пакет помощи идет. Орудие и техника на 2.7 млр. Так, что готовьтесь на срасее
Пописанная парта• 15 мая 2023
Ответ дляПлекаю думи
Удалено администрацией...
На себе подивись, тикаєш незнайомим людям у кожному пості.
Плекаю думи• 15 мая 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Удалено администрацией...
Затишне кубло• 15 мая 2023
Ответ дляStrelka_007

Чи перемогли ми фашизм в 45-му?
Вам
Плекаю думи• 15 мая 2023
Ответ дляПописанная парта
Только тем, кто начал мне первый тыкать. Все по честному