Интересный это вброс Washington Post. ( я писала часть в хвилювалке где Зеленского лепили. * ух как начнет" бамбить") в посте выложу тот кусок
Вп, газета со ссылкой на утечки Пентагона написала, что куратор "Вагнера" предлагал слить данные о местонахождении армейских частей РФ взамен на уход ВСУ из Бахмута.
Якобы у него контакт с Будановым и не только…
****
WP питала Зеленського про зв’язок ГУР з Євгенієм Пригожиним. Цей фрагмент з інтервʼю потім видалили
Автор: Костя Андрейковець
📰Американська газета The Washington Post 1 травня взяла інтерв’ю у президента України Володимира Зеленського і опублікувала його розшифровку 13 травня. Проте деякі користувачі, пише «Російська служба ВВС», помітили, що після публікації з оригіналу розшифровки видалили великий фрагмент.
У ньому Зеленський відповів на серію запитань про квітневий витік американських секретних документів, у яких, як стверджували журналісти, були дані про контакти Головного управління розвідки Міноборони України з власником російської «ПВК Вагнера» Євгенієм Пригожиним. Ось архівна версія повного інтерв’ю The Washington Post.
При порівнянні розшифровок видно, що з доступної на сайті WP версії зник наступний фрагмент:
🔳The Washington Post: У документах йдеться, що ГУР, ваше розвідувальне управління, має неофіційні контакти з Євгенієм Пригожиним, про які ви знали, зокрема про зустріч Євгенія Пригожина з офіцерами ГУР. Це правда?
▪️Володимир Зеленський: Це питання [воєнної] розвідки. Ви хочете, щоб мене судили за державну зраду? Дуже цікаво, якщо хтось каже, що у вас є документи, або якщо хтось із нашого уряду говорить про діяльність нашої розвідки, я теж хотів би поставити вам запитання: «З якими джерелами з України ви контактуєте? Хто говорить про діяльність нашої розвідки?» Тому що це найтяжчий злочин у нашій країні. З якими українцями ви розмовляєте?
◾️WP: Я розмовляв із чиновниками в уряді, але ці документи не з України, вони з...
▪️Зеленський: Не має значення, звідки документи. Питання, з яким українським чиновником ви розмовляли? Тому що, якщо вони щось говорять про нашу розвідку, — це зрада. Якщо щось говорять про конкретний наступальний план того чи іншого генерала — це теж зрада. Я тому й запитав вас, з якими українцями ви розмовляєте?
🔳WP: Про ці конкретні документи? Ви перша людина, з якою я говорю про них.
▪️Зеленський: Добре.
🔳WP: Я можу вам прочитати, яка саме інформація є про Пригожина і ГУР. «Тринадцятого лютого начальник Головного управління розвідки України Кирило Буданов повідомив вам про російський план дестабілізувати Молдову за допомогою двох колишніх співробітників «ПВК Вагнера». Буданов повідомив вам, що розглядає цю російську схему, як спосіб [російської сторони] викрити Пригожина [в контактах з ГУР], тому що «ми маємо з ним справу». Ви доручили Буданову поінформувати президента Молдови Майю Санду, а Буданов вам сказав, що ГУР повідомило Пригожину про те, що його буде оголошено зрадником, який працює на Україну. У документі також йдеться, що Буданов очікував використання росіянами подробиць таємних переговорів Пригожина з ГУР і зустрічей з офіцерами ГУР в Африці...»
▪️Зеленський: Слухайте, якщо чесно, ви просто щось читаєте, щось говорите. Я просто не розумію, звідки ви це берете, з ким розмовляєте і таке інше. Ви розповідаєте про те, як я зустрічався з Будановим. Це говорить про те, що у вас, як би це висловитися… Схоже, що у вас є люди, які мають якісь записи, чи у вас є докази, чи у вас є щось, бо це так виглядає. Ви знову робите, я перепрошую, те, що робили раніше. Ви публікуєте якусь інформацію, яка не допомагає нашій державі. Отже я не зовсім розумію, про що ви говорите. Я не зовсім розумію вашої мети. Ваша мета — допомогти росії? Це означає, що у нас різні цілі. Якщо я не сиджу з ними за одним столом, то не зовсім розумію, про що ми говоримо. Кожне з цих запитань просто демотивує Україну, демотивує певних партнерів допомагати Україні. Так чи інакше, я просто не розумію вашої мети.
🔳Журналісти запевнили, що їхні запитання — це не допомога росії, і їм ніхто не повідомляв вищевказаної інформації особисто, усі ці дані, за їхніми словами, містилися в секретних документах, які потрапили в мережу. Журналісти казали, що в документах є інформація про прослуховування Зеленського з боку США. Ймовірно, таким чином вони намагались пояснити свої джерела. Зеленський продовжував наполягати на тому, що журналістам хтось передав секретні документи.
▪️Зеленський: Ви маєте доступ. Ви зараз цитуєте якісь документи, як оригінали, не розуміючи відповідальності за це. Ви просто говорите про якусь інформацію. Для мене це незрозуміла інформація, але в цьому в нашому діалозі я хочу зрозуміти, навіщо ви це робите.
▪️Зеленський: Цих [документів про Пригожина і ГУР] не було в інтернеті, вони були частиною чогось. Ми, нормальне суспільство, не могли отримати доступу до всього цього. Не могли. А потім, я думаю, почала з’являтися інформація, яку почали публікувати частково. Я думаю, що це ваші [дані] — чи вашої редакції, чи когось ще. Тому сьогодні ви публікуєте цю інформацію частинами. Ви публікуєте інформацію про контрнаступ України, про те чи інше. Я вам сказав, що я думаю, що це — як би висловитися... — хтось десь почув, хтось десь щось опублікував, але інформацію скомпілювали, і вона різна, і не працює на користь Україні.
🔳WP: Ми прийшли поговорити з вами про це. Вона [інформація] явно чутлива для вас та вашої країни.
▪️Зеленський: Це не чутливо. Якщо я вам відповім, що це секретно, то це [значить] справжні документи. Будь ласка, перестаньте грати зі мною в ігри. Я — президент воюючої країни.
9-11 хвилин
Таке враження, що «Washington post» робить із Зеленського жупела для Путєна для відводу очей від самих американців:
«Цей отморозок геть кончений, він може @т куди папало, це не ми! А може і не кончений, вроді вже і не збирається @ть по Сирії і Ростову… В общім, Путєн, ти тойво, ссись на всякій случай…»
В принципі, а чому б нам і не виглядати самими стрьомними відморозками? Головне ж не бить, а казацца ))))
Автопереклад
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
Зеленський наодинці планує зухвалі атаки всередині Росії, свідчать витоки
Президент України Володимир Зеленський завоював довіру західних урядів, відмовившись використовувати зброю, яку вони надають для атак на території Росії, і визначивши пріоритетом нанесення ударів по російських військах всередині українських кордонів.
Але за зачиненими дверима український лідер запропонував рухатися в більш зухвалому напрямку - окупувати російські села, щоб отримати важелі впливу на Москву, підірвати нафтопровід, який транспортує російську нафту до Угорщини, члена НАТО, і в приватному порядку мріє про ракети дальнього радіусу дії для ураження цілей всередині російських кордонів, згідно з секретними документами американської розвідки, які детально описують його внутрішню комунікацію з головними помічниками і військовими керівниками.
Документи, які раніше не оприлюднювалися, є частиною ширшого витоку американських секретів, поширених на платформі обміну повідомленнями Discord і отриманих The Washington Post. Вони розкривають лідера з агресивними інстинктами, які різко контрастують з його публічним іміджем спокійного і стоїчного державного діяча, що витримує жорстокий натиск Росії. Ці дані були отримані завдяки перехопленим цифровим комунікаціям, які дають рідкісний погляд на роздуми Зеленського на тлі російських ракетних обстрілів, атак на інфраструктуру та воєнних злочинів.
Пентагон, де вищі військові керівники США були проінформовані про питання, викладені у витоку документів, не заперечував автентичності матеріалів.
У деяких випадках Зеленський стримує амбіції своїх підлеглих, а в кількох інших - саме він пропонує ризиковані військові дії.
На зустрічі наприкінці січня Зеленський запропонував Україні «завдати ударів по Росії», одночасно перекинувши українські сухопутні війська на територію противника для «окупації невизначених російських прикордонних міст», як зазначено в одному документі з грифом «цілком таємно». Метою цього буде «надання Києву важелів впливу на переговори з Москвою», - йдеться в документі.
На окремій зустрічі наприкінці лютого з генералом Валерієм Залужним, головнокомандувачем Збройних сил України, Зеленський «висловив стурбованість» тим, що «Україна не має ракет дальнього радіусу дії, здатних досягти місць дислокації російських військ у Росії, і не має нічого, за допомогою чого можна було б їх атакувати». Потім Зеленський «запропонував, щоб Україна атакувала невизначені місця дислокації в Ростові», регіоні на заході Росії, використовуючи замість цього безпілотники, йдеться в іншому засекреченому документі.
На зустрічі в середині лютого з віцепрем´єр-міністром Юлією Свириденко Зеленський запропонував Україні «підірвати» побудований за радянських часів нафтопровід «Дружба», який постачає нафту до Угорщини. «Зеленський підкреслив, що ... Україна повинна просто підірвати трубопровід і знищити ймовірну промисловість угорського [прем´єр-міністра] Віктора Орбана, яка значною мірою базується на російській нафті», - йдеться в документі.
Детально описуючи розмову, співробітники розвідки визнають, що Зеленський «висловлював гнів щодо Угорщини і тому міг робити гіперболізовані, безглузді погрози», але це застереження не супроводжує інші розповіді Зеленського, в яких він пропонував сміливі військові дії. Хоча Угорщина номінально є частиною західного альянсу, Орбан вважається найбільш дружнім до Кремля європейським лідером.
Відповідаючи на запитання, чи пропонував він окупувати частину Росії, Зеленський в інтерв´ю The Post у Києві відкинув заяви американської розвідки як «фантазії», але захистив своє право на використання нетрадиційної тактики для захисту своєї країни.
«Україна має повне право захищати себе, і ми це робимо. Україна нікого не окупувала, а навпаки, - сказав Зеленський. «Коли стільки людей загинуло, коли є масові поховання, коли наших людей катують, я впевнений, що ми повинні використовувати будь-які хитрощі».
Автопереклад
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
Теперь сейчас про журналистов
’Не зважаючи на протести українського громадянського суспільства, дві найпотужніших американських газети призначили керівниками українських офісів Washington Post та New York Times двох колишніх московських журналістів Ізабель Хуршудян та Ендрю Крамера.
Працюючи в Москві, поза всяким сумнівом, ці особи потрапляли в поле зору ФСБ та ГРУ за своїм статусом.
Очевидно, що і вербувальні підходи до цих осіб були досить очікуваними.
На місці ФСБ, до Ізабелли я б намагався пробитися через потужну вірменську діаспору, як в Росії, так і в США.
А марнославного і нарцисичного Ендрю, я б намагався взяти на тезах про ’спасіння світу’. В його матеріалах завжди фігурують чорно-білі сентенції. Особливо в тих, що були написані з Москви про українську боротьбу з корупцією ще у 2015-му.
Врешті решт, Ендрю таки почав рекламувати вакцину ’Спутнік V’, просуваючи її на сторінках свого видання.
За останній час, ці два журналісти видали кілька дуже потужних матеріалів, які очевидно шкодять національним інтересам України.
Чи є це наслідком російського впливу - довести не можливо. Але, чи вигідно це Путіну напередодні своєї повної поразки? Безумовно і поза всяким сумнівом.
Спочатку Хуршудян публікує скандальну статтю з заголовком про те, що у військах ЗСУ панують песимістичні настрої, через що одного з офіцерів починають перекидати з місця на місце, обурюючи громадськість і настроюючи військових проти командування.
Потім Крамер цитує близького до російських спецслужб аналітика Томаса Грема, стверджуючи, що в разі, якщо ЗСУ не здобудуть величезних успіхів в ході контрнаступу, то це призведе до зниження допомоги з боку США, фактично, ставлячи українське командування в роль студента, який має скласти екзамен Білому Дому.
І, нарешті, після того, як Лондон, втомившися дивитись на те, як Вашингтон чухає яйця з ATACAMS, передає Україні Storm Shadow, Хуршудян виходить з матеріалом про те, що ’Зеленський - бєспрєдєльщік і може жахнуть тими Storm Shadow по російськой ядрьоной бомбє’...
При чому, дізналася цей факт Хуршудян з, так званих, #DiscordLeaks, які вже були розслідувані, а Джек Тейшейра, їх джерело - заарештований.
Отже, звідки Ізабелла Хуршудян могла отримати такі дані?
Припустимо, що це правда (у що я ні на секунду не вірю):
1) у журналістів є ще багато матеріалів з цього зливу, і вони їх зливають порційно - але тоді, це якось не в´яжеться з журналістською етикою. Адже, вони приховують частину інформації
2) нові частини #DiscordLiks передають журналістам спецслужби США - але, тоді, як ми можемо бути впевнені в тому, що вони саме з тих зливів Тейшейри, а не знову створені матеріали?
3) частини зливів журналістам передають спецслужби Росії - але, тоді, оскільки ми вже бачили, що гру вносило корективи у документи, збільшуючи кількість українських втрат, треба зробити висновок, що Хуршудян є корисною ідіоткою, яка підігрує російським ІПСО
Золотухин.
Чашечка кофе• 15 мая 2023
Дмитро Золотухін
Коли керівництво розвідоргану встановлює контакти з воєнізованими підрозділами ворога - ЦЕ НОРМАЛЬНО!
Коли президент не відповідає на питання, що становлять державну таємницю - ЦЕ НОРМАЛЬНО!
Коли ворог намагається використати цю ситуацію на свою користь - ЦЕ НОРМАЛЬНО!
Коли розвідувальні органи постійно розширюють межі своїх інтересів за кордони держави і континенту - ЦЕ НОРМАЛЬНО!
Коли західні журналісти спочатку задають дивні питання, потім публікують їх, потім видаляють їх, потім нічого не пояснюють, що це було - ЦЕ Д.....И!
Ответ дляЧашечка кофе
Дмитро Золотухін
Ага я его выше процитировала про их журналистов
А тут так любят куски тягать и ’ валнаваться’
Кроме тыцялок никому нечего написать по сути? Информация интересная в свете информ борьбы.
И я вижу настрой, возможно, скоро, ктото да сдаст в рашке . То , что Гур работает с привлечением там , это понятно.
Потому, что они видят силу.
Вернее, Победителя
Много в мае происходит.
Потому, что они видят силу.
Вернее, Победителя
Много в мае происходит.
Wendy Rhoades• 15 мая 2023
нет ни малейшего доверия к тем, кто хоть каким-то боком был связан с москвой.
Это как чума, заражающая все что рядом. Журналисты ВП тому подтверждение.
Мое личное диванное мнение - якобы подслушанные идеи Зеленского вполне могли бы быть правдой, если бы журналисты почитали нашу советчицу, то вероятно забоялись бы украинцев по-серьезному))
Только есть разница, высказывать идеи и их реализовывать.
Когда ракеты направляют на жилые дома, странно ожидать реакции в духе ’ниче страшного, мы не будем атаковать, что вы’))
А так ясно, что идет большая игра, и каждый преследует свои интересы, хорошо, когда наши интересы совпадают с западными.
KozaNostra_I• 15 мая 2023
Мне уже смешно за эти секретные документы. Это как есть три самых известных предсказателя - Нострадамус, Мессинг и Ванга. И каждый год при любом значимом событии находятся ранее неизвестные предсказания кого-то из них! Теперь любой бред будут отсылать к этим секретным документам. И никаких доказательств или надёжных источников с фамилиями больше не надо.
Ответ дляWendy Rhoades
Да 100%
Это касается не только американской прессы. Ставки высоки, в цедом рашка кинула млд дол в информ войну.
Тут были зимой громкие заголовки с кусками тг каналов. Типа по данным пентагона, а оказалось то Джон такойто с неизвестным источником. А Народ трусится.
Ответ дляKozaNostra_I
Да дискортСлив- это дойная корова
Ще згадую як років 10 тому мої колеги чоловіки переймалися на рахунок якогось там супер чемпіонату з футболу, типу хто виграє , хто програє. Я тоді сказала, що все вже куплене, так на мене подивились як на дуру, типу ти що, це неможливо ітд. А потім, не пройшло і року як розгорівся серйозний шкандаль щодо договірних ігор у великому футболі.
Цим журналістам треба урвати кусок де можливо, це ж не їх долі і країни доля вирішується.
Ответ дляMarinaPA
Я взагалі давно впевнена, що всі ці Круті видання купуються і продаються як і жовта преса, просто там суми серйозніші. тільки вони трохи більше фільтрують що писати , щоб не дуже замаратися і не втратити позиції
Всі смі комусь належать, тільки деякі тримають марку неупередженості.і мають нейтральний погляд,
до речі, Зараз йде серіал Спадкоємці про компанію Вейстар ( вони впливають на вибори) , дуже цікаво