Несемо світло разом• 15 мая 2023
Хто купує La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+
Ось такий крем, 100мл. Відкрила і здивувалась, що немає захисної пломби. Картонна коробочка також не була ніяк заліплена. Купувала в аптеці.
Це так і має бути, чи крем точно відкривав хтось до мене?
Царевна_несушка• 15 мая 2023
Беру постоянно такой крем с спф. Всегда без пломбы. И другие их кремы так же. Беру в разных немецких аптеках.
Морожена_курка• 15 мая 2023
Я для лица их серумы брала и крема, та же ситуация, просто в коробочке.