Та_все_ок_будет• 16 мая 2023

Щось мені не добре

Є зайві 12 кг, худну на підрахунку калорій, не пп, виключила все солодке, не їм після 16, вже 5 кг пішло. Але от зараз силу на вулиці і не можу встати. Обід не вийшов, мала справи, вранці були бутери з сиром на 350 калорій і 3 чашки кави . Розумію що психологічно якщо я зараз щось з´їм, то це рахуй зрив, а мені не можна
100%• 16 мая 2023
У меня такое часто. Стала худеть, калорий нормально. Но часто кружится голова и сил нету. Чувствовать стала себя слабее как-то. Даже обидно теперь.

автор Та_все_ок_будет • 16 мая 2023
Ответ для100%
Я встати не можу, чекаю подру щоб додому довела
Статус Ква• 16 мая 2023
Я параллельно пью витамины, тоник доппельгерц и ношу сухофрукты в сумке.
Сливочная пенка• 16 мая 2023
Може треба збалансовано харчуватися 3 рази на день.
Звісно вам буде погано при таких проміжках між прийомом їжі. Ранок і 16.30 зараз. Порахуйте який проміжок вийшов
Статус Ква• 16 мая 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Сахар может упал…
100%• 16 мая 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Голова крутится? Слабкість?
автор Та_все_ок_будет • 16 мая 2023
Ответ для100%
Голова крутится? Слабкість?
Ага, і руки трясе
Сливочная пенка• 16 мая 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ага, і руки трясе
Глюкоза в крові ввм подякувала так через такі проміжки прийому їжі
100%• 16 мая 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ага, і руки трясе
Вам потрібно випити чай з цукром і зʼїсти щось солодке. Скоріш за все впав рівень цукру

ОхиИВздохи• 16 мая 2023
Конфету шоколадную нужно
автор Та_все_ок_будет • 16 мая 2023
Ответ дляСливочная пенка
Я їм 2 рази, легкий сніданок і обід калорій на 600-700 , овочі м´ясо є в раціоні , а от сьогодні зустріч була і така халепа
автор Та_все_ок_будет • 16 мая 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Конфету шоколадную нужно
Блін, я так собі заборонила солодке
Барабан для дорослих• 16 мая 2023
Цукерку водичкою запийте і сидіть в холодочку
Сливочная пенка• 16 мая 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Майте горішки на перекус, коли можете пропустити прийом їжі.
Горіхи, банан, кусочок сиру
ОхиИВздохи• 16 мая 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Блін, я так собі заборонила солодке
Это лекарство для вас сейчас.
автор Та_все_ок_будет • 16 мая 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
На вулиці прохолодно
ОхиИВздохи• 16 мая 2023
И кофе уберите. Максимум 1 чашку. А то еды нет, а кофе есть. От него тоже трясти может. Но сейчас вам глюкоза нужна
Сливочная пенка• 16 мая 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Вам видніше щодо свого організму.
Але головне не нашкодити.
А судячи з вашого стану, то вам не дуже підходить такий варіант раціону
Барабан для дорослих• 16 мая 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
На вулиці прохолодно
Шукайте цукор

100%• 16 мая 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ага, і руки трясе
Нехай подруга принесе чай і якийсь снікерс
У вас гіпоглікемія
Замороженная селедка• 16 мая 2023
А зачем Вы это так делаете? Я похудела на 18 кг на подсчёте калорий, имея кучу диагнозов.
Ем вкусно, полноценно, 3 раза, ужин в 19. Прекрасно себя чувствую.
Завтракала омлетом, тостом с кабачковой икрой, помидором, моцареллой. Пила кофе с молоком.
Обедала рисом, 2 куриными котлетами, большой порцией тушенных овощей. Пила чай с черносливом.
автор Та_все_ок_будет • 16 мая 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Я дуже товста
Сливочная пенка• 16 мая 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Я дуже товста
Це скільки?
Замороженная селедка• 16 мая 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Я дуже товста
А какая разница? Хоть Вы 150 кг.
Сливочная пенка• 16 мая 2023
Автор, перегляньте ваш раціон.
Бо такі скачки явно не додадуть вам здоров´я.
А вы ж худнете для того щоб бути здоровою і здорово почуватися.
А не схуднути будь-якою ціною і угробити організм
Сливочная пенка• 16 мая 2023
І я так розумію, що ви ще зовсім молода.
Ваш організм вам ще знадобиться)))
Вам десь 20 років?
Швабристка• 16 мая 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Я дуже товста
Скільки, 60 кг?
Пенек Возмездия• 16 мая 2023
3 чашки кави? хутко іжте щось, нащо себе так морити, щоб не могли на ноги стати?
Молчавочка• 16 мая 2023
Вибачте мене, але крім рахування калорій треба ще й їсти збалансовано, а не бутербродами і 3 чашки кави.
Акукарача• 16 мая 2023
Ответ дляСливочная пенка
Горіхи, банан, кусочок сиру
Це най коллорійніше ніж всі її страви) так не худнуть с такими перекусами.