Милая девочка Лиза• 19 мая 2023

Катерина Репʼяхова

Як вам світська левиця Катюша Репʼяхова? Чому ви всі так іі хейтите? Бо вона молода, струнка, талановита та багата?
Подрысь• 19 мая 2023
а хто це?
Veronikca• 19 мая 2023
Хейтять, бо вона дурна якась. Мені нагадує своїм розумом Волочкову.
Veronikca• 19 мая 2023
Ответ дляVitamina1407
Боже, ну і жаби тут розквакалися. Дорослі тітки, а коси на дупі рвуть від злості до якоїсь Каті.
Ревність до Павлівка чи що? Точно заздрість, так просто не катали би оце все на 10 сторінок.
Тупість завжди викликає таку реакцію. Порозумнішає, якщо є чим, може по-іншому до неї будуть відноситися.
Татьяна@..• 19 мая 2023
Хто це....
Zelenkа• 19 мая 2023
Коли вже цей ідіотизм закінчиться? У вас замовлення на цькування? Адміни, зверніть увагу.
Cat88• 19 мая 2023
Ответ дляТашаНаташа
Между прочим, Катя, о Вас услышали лишь из-за отца этой чужой дитини. И отказывать себе нужно было не из-за нового Айфона этой чужой дитине, а из-за тяжелой жизненной ситуации - болезни, которая привела к смерти ребенка мужчины, которого Вы типа любите. Но Вы реально просто недалекая, точнее надеюсь, что недалекая. Иначе - просто прохаванная циничная с.ка.
Фух, наконец-то я Вам это сказала, а то ж Вы инсту закрыли)) можете банить, не пугает))
А это Катя пишет ? Думаю просто домыслы
KotkaZamordovana• 19 мая 2023
Катя выбрала своего Витю-карлика, а он ее, «бо нема з ким»
Lada_333• 19 мая 2023
Ответ дляVitamina1407
То чому вона викликає такі емоції?
хіба вам не зрозуміло? Тому що поводить себе, як ТПешка, говорить нерозумні речі, робить нерозумні вчинки. І все це публічно і ще сама від себе в захваті. Звичайно адекватні люди покрутять пальцем біля скроні....
Ksenia-e9d7• 19 мая 2023
Ответ дляLada_333
Пошла погуглила фотки, бо ж даже не видела ту Катю. ну что сказать, там все очевидно, обычная недалекая блондиночка, с мечтами стать знаменитой. нашла фото с кумиром детства. Катя, вы поймите одну вещь - если вы писаете кипятком от Павлика с 10 лет, это не означает, что миллион других женщин делают то же самое. Вы завидуете жене, например, Джоржа Клуни или Стинга? Уверена, что нет. А они ЗВЕЗДЫ. Так шо уймитесь , 90% украинок чхали на вашего Павлика.
Та я тоже погуглила. Мой отец алкаш и то лучше и моложе Павлика выглядит. Я Катина одногодка, с такой ’звездой’ на одном гектаре и ср*ть не села бы. Спать с этим старым, давно забытым дедом, это себя не уважать
Ksenia-e9d7• 19 мая 2023
Ответ дляBejza
Этой бабе с жопкой на носу показалось, что она как Николаенко, отхватила миллионера
С членом на носу))
vikinguryonok• 19 мая 2023
Ответ дляVitamina1407
Ох вона вас будоражить...
Я про неї тільки тут читаю, ніде більше не попадаться інфо про неї. А вам прям впихують її що ригати аж хочеться. Може ви лазите на її сторінці, а потім псіхуєте? То не лазьте там де не треба. Бо схоже на те що все ж таки не рівно в її сторону дихаєте. Є якась жаба всередині
Ні, не лажу.
То в телеграмі в стрічці вискакує, то в фейсбуці.
Фу, задовбала.
В країні війна, всі боряться і виживають. Кому може бути цікава та ідіотка? Не розумію
ol_kin• 19 мая 2023
Ответ дляCat88
А это Катя пишет ? Думаю просто домыслы
Вона там вище спалилася, не витримала, десь на 5 сторінці
Душа Лисиці• 19 мая 2023
Хто це?
Bejza• 19 мая 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
С членом на носу))
Точно
Bejza• 19 мая 2023
Ответ дляKotkaZamordovana
Бо нема дурних
ТашаНаташа• 19 мая 2023
Ответ дляCat88
А это Катя пишет ? Думаю просто домыслы
Она. Там на 5й странице она написала про Павлика, ’зато он выбрал меня, а не вас’. А потом на это с 10 своих аккаунтов пожаловалась и это удалили.
ёжовые рукавицы• 19 мая 2023
Ответ дляViktoria_St
Интересно, сколько членоносец отвалила за рекламу?
Вірніше піпісконосець
Cat88• 19 мая 2023
Ответ дляТашаНаташа
Огоооо))))
Cat88• 19 мая 2023
Ответ дляol_kin
Блин все пропустила ))))
lucky ok• 19 мая 2023
Зараз у пошані інші герої, а не ’світські леви і левиці’.
Juliana R• 19 мая 2023
Petrovna after 50• 19 мая 2023
Ответ для Juliana R
фото
так ему и надо!может 5 жена будет с нормальным носом ,чтобы не тратиться на пластику
vikinguryonok• 19 мая 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Він зірка, він виступає на великій сцені
Він не зірка, він - догораючі вуглі, що ледь тліють. І таким чином піаром ща допомогою сірої мишки Каті намагається розпіаритись. Скоро буде оплачувати рекламу в фб і блогерів, які будуть описувати, як вони там всі карають.
Хоч насправді це нікому не цікаво
Анетка• 19 мая 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Та від першого шлюбу. Там є мама і вона мала би займатись своєю дитиною
А тато вже не рахується ?
Анетка• 19 мая 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Погано значить займалась. Чому хтось має страждати і відмовляти собі у чомусь ізза чужої дитини?
У вас діти є?
Як таке можна казати ?
Бумеранг ще ніхто не відміняв.
iryna _b• 19 мая 2023
Для меня дно - пропуск для избранных.
ebbi• 19 мая 2023
Боже,я навіть не знаю хто вона така і знати не хочу.Чому кожна муха думає,що вона Боінг і всім цікава?Ну живе собі якась клава своїм життям -нехай живе
аленка03• 19 мая 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Завдяки відсутності мізків у його дружини більше ніде не виступатиме 🤣. Катя, перестаньте себе піарити у фейсбуці, противно. Мій чоловік навіть сказав: щось цю тупу курку хтось постійно піарить 🤷‍♀️.
AmazingLady• 22 мая 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Такта с чего вы взяли что с вами бы с#ать кто то из них сел?
Ksenia-e9d7• 22 мая 2023
Ответ дляAmazingLady
С вами бы точно никто не сел