Папина дочка• 19 мая 2023

Как не сойти с ума от вечных недосыпов от тревог? Как спасаетесь?

Я уже на грани нервного срыва.Не понимаю на какой я планете,ничего делать не могу и не хочу,хочу только спать.Днем поспать нереально,ремонт делают сверху,перфоратор работает,беруши не помогают.Просто медленно схожу с ума.Ещё одна такая ночь и попаду в психушку.Уже и заболела,наверное иммунитет ослаблен.Последнюю неделю каждую ночь тревоги
Isa Dora• 19 мая 2023
Ответ дляOksuchakr
Анонімів зняли, тому вважаю, що автор вже буде спати спокійно
Вы считаете обесценивание чувств других смешным?

Даксо• 19 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
ви шо не понімаєте з якого?)
з Києва
Судячи з того, що автор після зняття анонімів не пише, то не з Києва, а з парашки. А тут усі на тролінг ведуться :)
kotovod• 19 мая 2023
Ответ дляКто крайний?
Поотключайте все тревоги и окно закройте и спите ночью
а если под домом стоит сирена?
С закрытым окном точно так же слышно...
у нас никто и не включает никаких оповещений на телефонах
Даксо• 19 мая 2023
Ответ дляnenatasha
Які в біса вброси?
Не всі люди залізні, багато, хто втомився.
Може ви висипаєтесь під вибухи, не всі такі.
Так а що ці люди тоді хочуть досягти, створюючи тут такі теми, просто понити?
Муркамурковна• 19 мая 2023
Ответ дляДаксо
та не
може бути і наша) просто може реально їхати криша)
психіка у всіх різна
а то шо тут всяких болтних хватає то це 100000% сама в цьому переконалась
Люся_Алельсинкина• 19 мая 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
сексом займаємся, пробуєм зачати дитину)
Хай Бог допомагає))))Нехай буде дитинка , міцнеьнка. як дубочок, та здоровенька, як янголятко)))
Даксо• 19 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
та не
психіка у всіх різна
Удалено администрацией...

Nata.t.1970• 19 мая 2023
Ответ дляПапина дочка
Захожу сюда каждый день,а кто такая Алла Кириченко может проясните? Если вы думаете что вы экстрасенс,то я вас огорчу.И мои дети в отличие от меня очень счастливы,им вообще пофиг на тревоги
.
viika65• 19 мая 2023
Ответ дляNata.t.1970
.
Кирпиченко из Киева. автор- нет.
lisulya• 19 мая 2023
Ответ дляIsa Dora
Ну автор и правда исчез после снятия анонимов. Видимо, проблема снята
Isa Dora• 19 мая 2023
Ответ дляlisulya
Это и грустно.
Реально тут многие понтуются.
А кто те 8000 киевлян которые ночью в метро?

Автор вы не одна, таких много.

Но всему приходит конец. И это пройдёт.
Rozzitta• 19 мая 2023
Я з Києва, на цій неділі проспала всі прильоти, вибухи, шум. Дізнавалась про все вранці з новин. Хоча дуже гарно все видно з нашого вікна - ракети, ПВО, і дуже голосно, але якщо ти хочеш спати, то ти спиш. Закриваючи вікна, взігалі нічого не чую, тиша та благодать у квартирі.

Все залежить на настрою. Якщо настроїти себе, що з тобою і твоєю сім´єю усе буде гаразд, то так воно і буде. (Перевірено, не один раз) Але потрібно мати 10000000% упевненість, тоді тільки це спрацьовує. Сила думки так сказати).
А якщо з тобою усе буде гаразд, то навіщо панікувати і тремтіти по ночах від ситуацій, які навіть не сталися.
Ви розумієте, що ви боїтесь тільки у своїх думках прильотів? А насправді - нічого до вас не прилітає, у вас все добре. Навіщо ви думаєте про прильоти, яких немає (прилітає не у ваш будинок). Коли прилетить у ваш будинок, тоді почнете хвилюватися і щось робити.
Ви самі насилуєте свій мозок і створюєте ШТУЧНО стресс своєму огранізму.
І є один єдиний цьому метод - перестати боятися прильотів у своїй голові і ваших думках. Тому що в реалі у вас прильотів немає. Це надуманна проблема. Прильоти то є, але вони у інших людей, а з вами все добре. Просто перестати)
Kvitkaliliia• 19 мая 2023
Ответ дляlisulya
Один ’клік’ адміна- і стільки користі
vetka• 19 мая 2023
Ответ дляRozzitta

Я теж з Києва, сплю в берушах, нікуди не виїзжала взагаліі нормально пережила весь цей час. Але вчора і перед цим ніч просипалась від взривів, беруші не допомогали. потім вже розбуркеєшся, читаєш новини і вже не можеш заснути.
Кузякин• 19 мая 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Яка різниця? Чи ви знову хочете мірятись кому гірше? Як ви задовбали
Ви така і була
Кузякин• 19 мая 2023
Ответ дляДжавеліна
Ааа, это она до сих пор?
Жесть.
В самой первой ее теме высказалась, помню, что я об этом думаю
Накинулись на меня нормально.
Рубероид
Кузякин• 19 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
Послушаю. Сама на грани. Сил нет. Кацапы сраные.
Brita• 19 мая 2023
Ответ дляМорская свинка
Автор Алла Кирпиченко
Бедные её дети
Кто это?
Кузякин• 19 мая 2023
Ответ дляIsa Dora
Последние полгода любимое слово советчиц ’обесценивать’

Просто я• 19 мая 2023
Ответ дляIsa Dora
Это и грустно.
Реально тут многие понтуются.

Автор вы не одна, таких много.

Но всему приходит конец. И это пройдёт.
Сколько всего население Киева? Больше 3,5 миллионов. Город заполнен. На место беженцев заехали другие люди. Станций в метро 52. Минус 6 надземных в которых не спрячешся. Итого на станцию метро припадает около 150-200 человек прячущихся там в тревогу. На фоне всех остальных, которые спокойно дрыхнут дома, а многие даже не слышат ни тревоги ни взрывов, это совсем не большая цифра.
Да, есть люди которым страшно, но на общем фоне их число не значительно.
black-opium• 19 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
ви шо не понімаєте з якого?)
з Києва
А что в этом смешного? Что автор в Киеве ?
Я такая же зомби как и автор , с 1 мая не сплю нормально , всего лишь пару ночей удалось поспать .
Rozzitta• 19 мая 2023
Ответ дляvetka
У мене була насичена неділя і до того теж багато ситуацій, переїзд на іншу квартиру, тому мені було не до прильотів. Я за день так утомлювалась, що лягала без задніх ніг і спала, як немовля).

Я принципово по ночах новини не читаю, якщо на годиннику 2-3 ночі. Тому що, так, починаєш читати і сам себе на негатив програмуєш і починаєш переживати, виглядати ті ракети, прислуховуєшся до моторів Шахедів..
Вночі я сплю. Я лягаю близько о 23.00 годині. Якщо тривога встигла до цього часу пролунати, то читаю новини і слідкую, але якщо пізніше, то вже не читаю, а скоріше засинаю. Вранці читаю новини.
black-opium• 19 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
девочки
від того, шо ви оце нервуєтесь нічого не зміниться
ну не перестануть ті тривоги вити. літати поки шо нічого не перестане
беріть себе в руки
зніміть з кроваті матрас, постеліть в коридорі. якщо дозволяє розмір, лягайте зразу спати в коридорі, в вуха наушніки з музикою , дітям казочки почитайте, обніміться і спати лягайте
в березні-квітні минулого року бахкало 24/7 принаймі з моєї сторони, небо було чорним...
ви або виїзджайте реально, ну не витримує психіка, треба змінити місце
або робіть все, шо б адаптуватись
мені реально зараз настільки пофіг, вночі спрацьовує повідомлення я перевернулась і далі сплю
від того шо я почну нервнічать і бігати і нагнітать нікому краще не стане
я . мабуть. трохи куку. але я точно знаю, шо якшо мені треба загинути в цій війні то я загину, навіть якщо виїду
а ще я вірю шо мої Адимирон і Аматиил мене бережуть)) як і моїх...
ну відать я ще під дією свого чоловіка то .. але я норм, повністю зараз норм
Как можно спать тогда , когда от мощности взрывов стены дрожат , при чем тут вообще сирены 🤦🏻‍♀️
Kupiryukzak• 19 мая 2023
Ответ дляПапина дочка
Хочу спросить кто как спасается таблетки,просто услышать что я не одна такая.Может у меня псих расстройство уже.Что хотят услышать когда рассказывают про аналы и прочее тут?
Вы не одна такая. Вообще из моего окружения равнодушно спящих при тревоге нет. Я сплю максимум по 4 часа и утром иду на работу, уже давно не сплю без лекарств и без успокоительных не живу. На прошлых выходных уезжала к родителям, все отключала и просто спала.
Contento• 19 мая 2023
Ответ дляКто крайний?
И как это поможет. Сирены и тревоги и с закрытыми окнами прекрасно слышно. А тем более ночью.
Rozzitta• 19 мая 2023
Ответ дляblack-opium
А як можна не спати, коли тільки дрижать стіни?
Це ж не пів стіни відірвало від будинку....це звичайна взривна хвиля.. Тим паче, ця хвиля йде вже після моменту вибуху, тобто це вже у минулому, вибух пройшов і через калька секунд йде хвиля і ви відчуваєте повштовх. Це саме погане, що з вами може статися у цю хвилину...
Оксана-004e• 19 мая 2023
Ответ дляХерсон це Україна
У Вас сильно сирена орёт или просто нервничаете?
У нас первые пол года сирена орала без перестану столько, сколько длилась тревога, вот где треш. Потом половина горожан взбунтовалась, попросили включать только в начале и отбой, но остальная половина хотела сирены постоянно, а то им плохо слышно. Я не представляю как это годами слушать этот тревожный рев
vetka• 19 мая 2023
Ответ дляRozzitta

ну я теж працюю і втомлююсь. але на цьому тижні як мінімум 2 рази було дуже гучно і лячно. може у автора нервова сиситема лабільна?
вчора я ще не вспіла заснути і чула тривогу, але вставила беруші і спала.
Rozzitta• 19 мая 2023
Ответ дляОксана-004e
Я коли поїхала до Львову на виставку, і у той день була тривога, то у них сирена реве на початку тривоги, а потім в кінці, коли відміна.
Я спочатку не роуміла, чого 2 раза реве. Думала, що тривога почалась знову. А то вони зробили, що сирена сповіщає про закінчення тривоги. І ще словами говорить, что зараз безпечно і можно виходити на вулицю.
vetka• 19 мая 2023
Ответ дляRozzitta
2 дні назад таких хвиль було 10 мабуть. я після поштовху морально прощалася з життям.