Вимагаю спілкування• 21 мая 2023

Не обрезала кутикулу 2нед, теперь вот

Смотрю и вижу, что состояние ее лучше, чем при еженедельном маникюре. Было так, что 3недели. Нет постоянных заусениц. Есть те, кто сошел с обрезного? Реально лучше? Вы чем пользуетесь? Как обрабатываете кутикулу и по бокам ногти, там же, все-равно нужно, те форму ногтя создаешь?
Глаза_в_3_карата• 21 мая 2023
Попробуйте биоманикюр очень прикольно, и можно не срезать
Чемна панночка• 21 мая 2023
много лет не обрезаю. кутикулы нет. не растёт. заусенцы по бокам иногда обрезаю, если цепляются.
Чемна панночка• 21 мая 2023
по молодости мне вечно обрезали всё вокруг ногтя.
стало нарастать быстро. и вечно мне раны делали.
перестала обрезать - перестало нарастать.
Глаза_в_3_карата• 21 мая 2023
Знаю, что рекомендуют еще года кремом руки мажет, прям хорошо пальцы рук смазывать кутикулу и немного прям отгиная туда крем. Тоже можно не обрезать. Но я все равно на биоманикюр перешла с фруктовыми кислотами. Нанесли 1 подержали, смываете и та кожа сама сходит. Я салфеткой протёрла и все
Галябалована• 21 мая 2023
У меня очень толстая кутикула, если не обрезать, то очень сложно сделать нормальный маникюр.
если у вас не толстая, то можкт и можно
Не гоню• 21 мая 2023
При ЩОДЕННОМУ догляді за нігтьовим ложем нічого не росте вже багато років.
Догляд - після душу масаж махровим рушником та змазування маселком.
Інколи якісь задирки з´являються - то обрізають їх щипчиками та розпочинаю курс прийому омега 3.
автор Вимагаю спілкування • 21 мая 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
А вы не интересовались влиянием кислот на ногтевую пластину?🤔 я брала как-то в маг, но фигня полная, но не спорю, это более щадящий состав был, скорее всего.
Міряно-переміряно• 21 мая 2023
Кутикула вообще НЕ растет. Она прилипает к ногтю и растягивается когда ноготь растет. Потому ее не обрезают (если не сильно растянута) а просто отодвигают ближе к ногтю... и если ее не резать, то да это лучше, это защитная зона для новых клеток ногтя...
автор Вимагаю спілкування • 21 мая 2023
Ответ дляНе гоню
После каждой заусеницы омега 3??? Наверное, у вас идеальная кожа… а каким маслом? Я просто не люблю, когда пальцы цепляются о шелк😖 это самое жуткое ощущение
Глаза_в_3_карата• 21 мая 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Обратила внимание, одну такую банку брала, но для пяток, то она как-то посильнее была. А потом вторую банку и видно она была более разбавленный. Рекомендуют обычно на пятки на минут 5 наносить. А на руки минуту буквально. Но наношу не каждый день, раз в 2 недели и этого достаточно. И на пластину не влияет.
автор Вимагаю спілкування • 21 мая 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Ну кутикула ладно, хотя, уход тоже нужен какой-то, все мы видели ногти мужчин)… а по бокам, наверное, только срезать🤷‍♀️
Не гоню• 21 мая 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Та будь-яке маселко, саме не крем для рук, а маселко - чи спец.для кутикули чи просто жожоба, ши.
В мене просто задирки - перша ознака, що організму бракує жирів. Мені простіше капсулу омега ковтнути. Іноді раціон коректую якщо є бажання. Якщо нічого не робити - починається сухість шкіри, тоді вже догляд треба буде коригувати.
Так, шкіра в принципі гарна, усі ті креми і тп в мене швидше ритуал ніж потреба.
Коли живу на дачі то можу взагалі нічим не користуватись. Тут вода дуже хороша. У місті звичайно не так. Мені 46 років.
автор Вимагаю спілкування • 21 мая 2023
Ответ дляНе гоню
Ну да, если крем как ритуал) у меня крем лопатой уходит , особенно икры(
Не гоню• 21 мая 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Якщо чесно - то навіть не пригадую, коли ікри мазала. В мене якось акцент насамперед на руки, кистьова частина - вони найбільше потребують. На другому місці - шия та декольте, потім - обличчя.
А руки вище кисті, ноги, спина - взагалі потреби нема. Ну хіба коли на морі. Там санскрін, люблю маселко з шиммером і після - щось з пантенолом обов´язково.
Добротная• 21 мая 2023
Сухорукие, посоветуйте крем для рук любимый), не из бюджетных (ну можно и из них)
все по ГОСТу!• 21 мая 2023
Ответ дляДобротная
Ля рош або нівея (щось там sos в назві)
Дуже дуже вумна• 21 мая 2023
Я вообще не представляю где та кутикула и зачем ее резать
Добротная• 21 мая 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Покажите руки)
Дуже дуже вумна• 21 мая 2023
Ответ дляДобротная
Покажите руки)
Пожалуйста,руки рабочие ,что бы не пугались.
Добротная• 21 мая 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Ну там так размыто, что кутикулы реально не видно) как и всего остального
Дуже дуже вумна• 21 мая 2023
Ответ дляДобротная
Пожалуйста
Кондуктор троллейбуса• 21 мая 2023
Я знаю кількох майстринь, одну навіть інструктора по всім видам манікюру, які не ріжуть собі кутикулу і апаратом не зчищають, відсовують пушером, апельсиновою паличкою і все, хоча у них помітний валик, який би я, наприклад, з задоволенням зрізала б. Братова дружина не чіпає кутикулу. Чимало, виходить, людей в моєму оточенні.
По ремуверам для кутикули і їх вплив на нігтьову пластину. Найрозповсюдженіші ремувери - це лужні. Калію гідроксид рідше, а в основному натрію гідроксид. І для пластини вони найгірші, тому що впливають і на кератин пластини (сушать її, вона стає пористою і крихкою, здатна пропускати в нігтеве ложе хімічні речовини матеріалів та побутової хімії) і не зупиняють свою дію, поки їх не нейтралізуєш слабким розчином кислот, наприклад лимонної чи оцтової. Про це мало знають навіть майстрині. Хоча останні роки про ремувери стали говорити на марафонів, курсах, вебінарах, інформація є.
Ремувери на основі фруктових кислот більш щадні, на пластину не впливають, нейтралізувати не обов´язково, достатньо змити водою чи знежирювачем.
Найкращі ремувери в плані безпеки - на сечовині (мочевина, карбамід), ці навіть зволожують в певній концентрації.
Але зрозуміло, що по швидкості дії якраз лужні будуть найкращими, багато залежить від %ного вмісту лугів і допоміжних речовин, квік - ремувери типу Салю довго тримати не можна і треба нейтралізувати.
автор Вимагаю спілкування • 21 мая 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Вот, спасибо за инфо