Наивная Хо• 21 мая 2023
Хто страждає від протягів
Починається тепло і продуває часто якусь сторону тіла. Хто страждає від цього, чи щось приймаєте для профілактики? Поділіться лайфхаками
Жена_КотораяСтена• 21 мая 2023
Як можна страждати від протягів? Насолоджуйтесь! Нарешті закінчилась зима і у мене в спальні відкрите не лише вікно, а і двері, щоб не просто задувало, а в тянуло🥰 що може бути краще свіжого повітря?!
Телячі ніжноСті• 21 мая 2023
Хусточка для голови і діклофенак і бавовняні кардігани для всього іншого. Дихать же якось треба, от і кутаюсь.