Карапулька• 21 мая 2023
навіщо? дороги
я водій, тому бачу часто зараз де роблять дорогу де вона була і до того ідеальна. Ось зараз почали ремнот вул. Льва Толстого яка була хороша у Києві, до війни стільки не ремонтували як зараз
також садять дуже багато квітів , в Одесі посадили квіти з Африки навіщо це зараз все..
що коїться?
Карапулька
• 21 мая 2023
Ответ дляМой_ужин
Ох и вопросы. Вы раньше не в Украине жили? Деньги отмываются.
та це зрозуміло, але ж нормальні дороги перероблювати це вже як показове знущання над людьми
робили б дійно погані
Агент Пинкертона• 21 мая 2023
Це точно. Вул Бальзака це пипець((( квест не заїдь в яму. Як і проспект. Червоної Калини. Ремонту зроду не було((( а на Дарницькому мосту кратери по метру і світла немає вночі, а всім пох..
Боневтікла• 21 мая 2023
Бісять острови безпеки.
Поробили біля АТБ між Магеланом та АТБ.
Хоча зупинки напроти АТБ немає. Люди під деревом стоять.
А дорога від Магелана до м Теремки така жахлива, там великі ями, в яких можна колеса погубити.
Поробили біля АТБ між Магеланом та АТБ.
Володарка мрій• 21 мая 2023
Надо деньги успеть отмыть пока у кормушки. Посмотрите держзакупки , сколько всего ненужного покупается и по завышенной цене часто
Карапулька
• 21 мая 2023
Ответ дляВолодарка мрій
бачила закарпаттське управління поліції витратили на ремонт благоустрою території скільки- то там мільйонів
Перша на селі• 21 мая 2023
Пока война , есть че отмывать , да и власть поменяют рано или поздно , у кормушки они сегодня , завтра оторвут . Жаль что ничего не меняется .
Королева Сарказма• 21 мая 2023
Це те саме, для чого закуповувати вакцини для боротьби з ковідом, якщо більшість лікарень переповнені військовими і їх потрібно в першу чергу лікувати і проводити реабілітації
Яжбоматуся• 21 мая 2023
Ответ дляБоневтікла
Бісять острови безпеки.
Поробили біля АТБ між Магеланом та АТБ.
Любите поганяти?
Боневтікла• 21 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Любите поганяти?
Люблю.
Просто бесит, что воруют бестолково. Можно ж ямы заделать и остановку установить.
Яжбоматуся• 21 мая 2023
Ответ дляКарапулька
робили б дійно погані
Ось і мене це дивує. Переробляють Героїв Сталінграду, яку ще до війни зробили по програмі Великого будівництва, а прилеглі Йорданська, Тимошенка і Героїв Дніпра - в дірках. Двори - то окремий форт буаярд.
’’в Одесі посадили квіти з Африки навіщо це зараз все..’’
’’Це багаторічні трав´янисті рослини РОДОМ із Південної Африки, що входять до сімейства Айстрові, або Складноцвіті (Asteraceae).
Квіти ЗАВЕЗЛИ в Європу з Мозамбіку.
СЬОГОДНІ це популярна садова культура’’
Ці квіти(розсада) продаються на ринках по 15-30 гр., і вони дешевші за петунію.
Квіти ЗАВЕЗЛИ в Європу з Мозамбіку.
СЬОГОДНІ це популярна садова культура’’
Marisha1715• 21 мая 2023
Ответ дляЗаёбушек
Квіти ЗАВЕЗЛИ в Європу з Мозамбіку.
СЬОГОДНІ це популярна садова культура’’
Квіти ЗАВЕЗЛИ в Європу з Мозамбіку.
СЬОГОДНІ це популярна садова культура’’
А у нас в городе посадили какой-то клён , 12 тыс стоит 1 саженец))) в этом году магнолия дешевле в сто раз.
Того що всі, замість того, щоб зробити необхідний розголос і підняти питання на офіційному рівні - мовчать. Або пишуть на Совєтчіцу. От як Ви.
Ми звідки знаємо. Якщо Ви в курсі, що таке коїться, то треба дізнаватися, хто за цим стоїть(голова ИГ, мер міста, ще якийсь апарат..), і щвертатися туди офіційно. І там задавати ці питання.
І от коли напишете особисто Ви, потім ще хтось, мотім ще 10,20,100 громадян, то тоді щось зміниться.
А не оці тупорилі скиглення незрозуміло де, вибачте
Ответ дляЗаёбушек
Квіти ЗАВЕЗЛИ в Європу з Мозамбіку.
СЬОГОДНІ це популярна садова культура’’
Квіти ЗАВЕЗЛИ в Європу з Мозамбіку.
СЬОГОДНІ це популярна садова культура’’
дякую за інфу, а закупили по 100 а не по 30 як завжди мабуть, не стверджую