Дівчатка підкажіть, будь-ласка, чоловік хоче замовити планшет-автосканер( така недешева штука для СТО), який алгоритм у його придбанні? Як проходить розмитнення? Які є підводні камені?
Радість моя• 21 мая 2023
Смотрите отзывы продавца и его рейтинг. Есть ли возврат. Сумму растаможки можете узнать приблизительно, в инете полно онлайн калькуляторов