Найщасливіша• 21 мая 2023

В нас з´явилась кішка, в мене трохи паніка

Ми в принципі планували колись котика, але з´явився він дуже неочікувано
Донька їздила до подруги на дачу і там знайшли кішку, її викинули біля дороги((( (місяці 4)
Я сьогодні пішла та купила все що потрібно на перший час, лоток, наповнювач, корм, лопатка та миски
Кішка достатньо чиста, блох не бачу, потрібно її тепер занести до ветеринара
Дівчата зорієнтуйте будь ласка, що мене чекає? Які щеплення, таблетки
Скільки коштує прийом
Я в цьому в загалі не розуміюсь(

Київ, Троєщина, яка вет клініка?
Незламна Україна• 21 мая 2023
Красивое)
Невидимка• 21 мая 2023
Вижу, кошечка очень ласковая, судя по рукам ребенка 😂
Анчо Ус• 21 мая 2023
Якщо не хвора, навіщо її до ветеринара?
Белая котичка• 21 мая 2023
Ідіть до ветеренар він вам все пояснить. Із необхідного - глистогонне і від бліх обов´язково краплі.
Обов´язково подумати про стерилізацію в майбутньому.
Невидимка• 21 мая 2023
Сходите к Калмыкову, я туда свою собачку вожу
Летала_НаМетле• 21 мая 2023
Купите ножницы для стрижки когтей и попросите ветеринара показать как их стричь
автор Найщасливіша • 21 мая 2023
Ответ дляНевидимка
Ні то так грались)
Взагалі спокійна)
НаливайКа• 21 мая 2023
Ответ дляНайщасливіша
Ні то так грались)
Взагалі спокійна)
Как назвали?))
автор Найщасливіша • 21 мая 2023
Ответ дляАнчо Ус
Якщо не хвора, навіщо її до ветеринара?
А щеплення?
Куплю орехи• 21 мая 2023
Щодо Троєщини не знаю, але на Лісовому проспекті у клініці «Зоодоктор» хороші лікарі, і недорого.
автор Найщасливіша • 21 мая 2023
Ответ дляНевидимка
А де він приймає?
Анчо Ус• 21 мая 2023
Ответ дляНайщасливіша
А щеплення?
Від чого?
Чумацький Шлях• 21 мая 2023
До вета сходіть, щеплення скаже, які й коли. Таблеток ніяких не давати, крім глистогонних. Каструвати після 6 місяців. Гарна кішечка)
СМСница• 21 мая 2023
Забийте в інеті ’Ветклініка Троєщина’ і покаже найближчу до вашого будинку, у багатьох є сайт з цінами + відгуки в інеті гляньте :).
So_so• 21 мая 2023
Яка красуня!!
Чумацький Шлях• 21 мая 2023
Ответ дляАнчо Ус
Від чого?
Від усіх котячих інфекцій
автор Найщасливіша • 21 мая 2023
Ответ дляАнчо Ус
Від чого?
Я хочу щоб в неї був паспорт зі всіма щепленням, щоб я не переживала, війна ж
Незламна Україна• 21 мая 2023
Ответ дляАнчо Ус
Якщо не хвора, навіщо її до ветеринара?
Прививки и глистогонное
Анчо Ус• 21 мая 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Від усіх котячих інфекцій
Так якщо вона у вас в квартирі буде жити, де вона заразиться? Чи ви будете випускати?
Анчо Ус• 21 мая 2023
Ответ дляНайщасливіша
А, ясно.
Незламна Україна• 21 мая 2023
Автор, Вы молодец и подход у Вас сознательный
Глаголиця• 21 мая 2023
Ответ дляНайщасливіша
Прививки делаются после глистогонки и обработки от блох.
Бурундучиха• 21 мая 2023
Какахи убирать из лотка каждый день, зацепки на одежде и мебели, ну и конечно бесконечное счастье от вида мурлыки.
Чумацький Шлях• 21 мая 2023
Ответ дляАнчо Ус
Так, може заразитися не виходячи з квартири - ви приносите на сумках, верхньому одязі, взутті…
КаРаКаТиЦа• 21 мая 2023
Мы свою шерстяную жопку водили в АлденВет на Закревского, в конце. лучше сходить, вам все расскажут, обычно вроде 2 недели карантин, наблюдаете дома все ли ок с котом, а потом уже обработка всякая. но лучше пусть вам врач расскажет.
Анчо Ус• 21 мая 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
О боже, прям як ковіда боялися. Можливо я яогось не знаю.
Горня капучіно• 21 мая 2023
Ждите теперь ободранный диван и обои, готовьтесь морально
_Alekssandra_• 21 мая 2023
Ответ дляАнчо Ус
С обувью можно принести. Я за прививки. Но даже не знаю, что ему там делают
автор Найщасливіша • 21 мая 2023
Ответ дляБурундучиха
Ой хоча б проблем з лотком не було
Life is Beautiful• 21 мая 2023
Спочатку краплі від блох (Стронгхолд хороші), через 10 днів - таблетка от глистів (Мілпрозон для кошенят, по вазі кицьки).
Через 10 днів - щеплення, через 21 день - друге. От 4 до 6 міс. - стерилізація.
Перед обробкою от блох не купати 3 дні до та 3 дні після.