Весела моль• 21 мая 2023

Як дитині чистити зуби? Не хоче відкривати рота 11 міс- а це реально треба

Порадьте можливо купити ті серветки і вичищати вручну? Нам лікар сказала тілбки із фтором, зуби руйнуються(
Парова машина• 21 мая 2023
Сину 2,5 роки. Сам трошки повезяє щіткою і все. Дочищаємо ми йому з чоловіком.

Христя в тiстi• 21 мая 2023
Никак, моему почти 4 и чистим через раз
задумчивая мордочка• 21 мая 2023
а як в 11 м ісяці можуть руйнуватися зуби?
я не злорадствую, просто цікаво
Будьте так ласкаві• 21 мая 2023
Начали чистить ближе к 3 , до этого не давалась,с зубами все норм.
Треба ось так• 21 мая 2023
Я не чистила так рано
В 10.5 только прорезаться начали , чистить начали где-то с 1.5 года и то насилу
ТихоЯ• 21 мая 2023
Моему 1.9,только начал даваться чистить. До этого ор был на всю квартиру. Не чистила
Треба ось так• 21 мая 2023
Есть такая штучка , на палец одеваешь и чистишь, резиновая . Не помню название

AnnaOst• 21 мая 2023
Ответ дляТреба ось так
Ой, з нею ще гірше. У мене дитина просто її прикусує зубами і все
МашМааш• 21 мая 2023
Я засовывала щётку в рот и чистила, сейчас два - даёт чистить + может сама поелозить щеткой
Но сначала через вопли

И я вообще против такой жестклсти, но у половины детей на площадке такого возраста уже кариес, его надо лечить, это дорого, страшно, ребенку капец стресс
Как то говорили и выяснилось, что в основном тем детям ничего не чистят (или через раз) и дают сладкое
Короче, пусть лучше 2 минуты будет недовольна, но здорова
Таракашечка• 21 мая 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
я не злорадствую, просто цікаво
отак до 1.5 не було вже передніх 4 :(
Таракашечка• 21 мая 2023
Перше то була та штука силіконова на палець, мої пальці були сині )))) від укусів. Але чистили так кричав шо жесть )))))
В 2 роки взяли електричну щітку ото кайф мені )))))))))))
задумчивая мордочка• 21 мая 2023
Ответ дляТаракашечка
отак до 1.5 не було вже передніх 4 :(
ну це мені здається що чистка ніяк на це не вплине
Мамина квіточка• 21 мая 2023
Моїй дитині 1,2 роки, почала чистити щіточкою із появою першого зуба, зараз на фразу ідемо чистити зуби, ідемо до ванни, я підтримуючи підборіддя та щічки ій чищу, інколи це займає більше 10хв бо вертлява дуже
Да_Я_ТакаЯ_• 21 мая 2023
а спитайте своїх батьків,у якому віці ви почали чистити зуби?))))
Море_море_я_скучаю• 21 мая 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
+++
задумчивая мордочка• 21 мая 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
та я лет в 7 перестала их чистить на постоянно основе, родители не контролировали.
и начала только в 7 классе именно каждый день.
зубы у меня ттт ни единой пломбы нет, никогда не была у стоматолога именно на лечении чего либо
поэтому гигиена зубов это второстепенное
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 мая 2023
А мені здається що поганий стан зубів передається по спадковості... У знайомої малій до трьох років взагалі не давали солодкого, в роки 4 почали псуватися передні два зуба, робили посрібнення , чи як там його вірно, вигляд був капець, два чорних передніх зуба (((, випали , виросли нові красиві, але і ті дуже швидко почали псуватися, меншій також лікувати почали швидко після того як виросли нові (((, у батька дітей також з дитинства дуже погані зуби. У нас слава Богу все більш менш норм, цукерки дозволяла з років двох, в міру, але вони їх і не їли багато, обом перший зуб кутній лікували в років 6, після того молодшому не лікували більше взагалі, зараз йому 13, старший свій другий зуб пломбував у 20 років...

Зуби я їм не чистила, поки самі не навчилися, це було їм років по 4 і то через раз мабуть...