Саджу все зарання• 21 мая 2023

Відчуваю себе не дуже, коли спілкуюсь з розумними і багатими

Люди котрі займають гарні посади, побачили світ. Я наче й не така бідна, але явно не той рівень про який я говорю. В основному жили складали на житло. З подорожей Єгипет, Турція, Грузія і ще пару країн. І от коли спілкуюсь з людьми, котрі обʼїздили не один десяток країн і те бачили і те і посади гарні, то відчуваю себе якось не дуже. Навіть не знаю про що і говорити з такими людьми, заздалегідь здається, от що я їм можу розказати і як я можу бути цікавою таким людям? Як сиджу працюю з 9 до 18 і на фітнес ходжу , по вихідним в парк і пару раз на місяць з подругами в кафе?
Як ви розвиваєтесь, щоб стати гарним співбесідником і відчувати себе впевнено , не залежно від твого матеріального стану?
Дали полный бан• 21 мая 2023
Добривечир
На_оба_рот• 21 мая 2023
Для чого вам спілкуватися з людьми не вашого фінансового рівня?
Невидимка• 21 мая 2023
Ніяк. Доки не буде тей самий матеріальний стан, можливості і досвід, ніякого зрівняння не буде . Акцептуйте й працюйте
маска Ілона• 21 мая 2023
Тема поездок не единственная для обсуждения. Но если вам важна именно эта тема, то просто больше читайте о разных странах,смотрите Орёл и решка и будете в теме).
Ну и приготовьте для себя список тем,в которых вы таки понимаете и вводите их в беседу с богатыми и знаменитыми.
Витворунка• 21 мая 2023
Шото вы загнули
Всегда есть о чем поговорить.
Есть разные богатые люди
Дали полный бан• 21 мая 2023
Если шо - я багата, але не розумна, спілкуюсь на будь-які теми)
Уси Пуси• 21 мая 2023
Давно не видела столько шаблонов в одном месте
Вумна вутка• 21 мая 2023
Ответ дляУси Пуси
І не кажіть))) або провокація звичайна)
Цвіпканя• 21 мая 2023
Никогда не думала об этом. Сложно бывает, если интеллекта не хватает. Тогда тушуюсь.
Дали полный бан• 21 мая 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Вопрос нужно поставить не так. Зачем общаться с теми, с кем автор чувствует себя простушкой) Не нужно, лишнее это, неуютно будет всем.
автор Саджу все зарання • 21 мая 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Іноді доводиться по долгу служби
На_оба_рот• 21 мая 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Іноді доводиться по долгу служби
Ну це чисто формальне спілкування, поговорили і забули
автор Саджу все зарання • 21 мая 2023
Ответ дляУси Пуси
Мабуть це все через занижену самооцінку
Оле Лукойе• 21 мая 2023
Поговоріть з ними про геральдику, про хімічні сполуки, про ядерну енергетику та ін.
Чувиха• 21 мая 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Щоб ставати краще і йти до їхнього рівню, не думали?
На_оба_рот• 21 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Ні, ви не можете стати кращою від того, що будете спілкуватися з багатшими людьми. Якраз навпаки буде розвиватися комплекс неповноцінності
Оле Лукойе• 21 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Рівень сходів може бути різний.
автор Саджу все зарання • 21 мая 2023
Ответ дляОле Лукойе
В мене не такий рівень інтелекту)
автор Саджу все зарання • 21 мая 2023
Ответ дляЧувиха
От як би ви ставали краще? Що б робили щодня?
Оле Лукойе• 21 мая 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Мабуть це все через занижену самооцінку
Авторе, а посади їм роздавали за рівнем професійності чи за...
Чувиха• 21 мая 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Не згодна, але можете думати так, це ваша думка
Уси Пуси• 21 мая 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Мабуть це все через занижену самооцінку
Авторе, ви з тих людей, що живуть з оглядкою на інстаграм?
Ну це ж дійсно якийсь набір штамповок: ходжу в фітнес, в парк, зустрічаюсь з подругами, була в 4 країнах.
Сумно читати аж. Я здивую Вас - все то можна не робити, чи змінити на інше - усим пофіг наскільки комфортно ви проживете своє життя.
Оле Лукойе• 21 мая 2023
Ответ дляСаджу все зарання
В мене не такий рівень інтелекту)
То вам так здається лише
Оле Лукойе• 21 мая 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Деякі для хорошиї посади ще й не так стануть
Як ухурделю• 21 мая 2023
Сейчас такой круг общения с очень богатыми людьми. Мы довольно обеспечены, но эти люди выехав заграницу покупают дома, покупают отели для бизнеса, рестораны, летают на Мальдивы, Куршавель и тд. Я скажу вам так, в общение абсолютно нормальные простые люди, без выпендрежа и всегда есть о чем поговорить и посмеяться.
Чувиха• 21 мая 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Плювали і ловили, тема ж ваша не про це
Чувиха• 21 мая 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Я і роблю. Працюю на стабільній роботі, шукаю способи йти в перед, розвиваюся, шукаю додаткові способи підзаробити
Я не Тролль• 21 мая 2023
Ответ дляКакКовёр навыворот
Добривечир
У вас сегодня весь вечер добривечир)))))
автор Саджу все зарання • 21 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Я теж на стабільній роботі. Можливо кожен має різні вимоги до себе. Я до себе сувора і самокритична. От ви пишете, що розвиваєтесь, як саме?
Україна наше все• 21 мая 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Іноді доводиться по долгу служби
Читайте книги, смотрите документальные фильмы и будет вам счастье