Strelka_007• 22 мая 2023

Хвилювалочка, чи ще зарано?

Привіт дівчата!
Пишуть, вже 7 бортів прямує до пускових рубежів, я так розумію, сьогодні знову?(
Також БПЛА на півночі.
k1488• 22 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
А что Ванек пишет? Где еще что летит? Днепр, держитесь.
захід України щойно врубили сирену, значить щось летить☹️

БрЮнЕтОчКа77777• 22 мая 2023
Пошли тревоги в западных областях
max2013• 22 мая 2023
Вся Україна червона
автор Strelka_007 • 22 мая 2023
Ответ дляTatka Kiev
Пишуть 29 вибухів у Дніпрі
Ну, за логікою, більша частина вибухів то робота ППО і результати збиття. Бо фізично не було стільки мотлоху запущено.
Джавеліна• 22 мая 2023
Ответ дляРаната
Дівчата з Дніпра, тримайтеся, випийте щось заспокійливе🙏
Та не дочекається, русня, щоб ми тут билися в істериці. Із заспокійливого маю коньяк, піду, приму за наше ПВО та захисників.
Закину донат на гроб матрьохам.
Кузякин• 22 мая 2023
В Харькове тоже взрывы. Но судя по последним страницам наши все спят и не пишут.
Malinka Red• 22 мая 2023
Днепр,,это был ужас! Такого за всю войну не было. Меня трусит, не могу успокоиться.
Julieta78• 22 мая 2023
Ответ дляTatka Kiev
Читала коментарі у Ванька, там Дніпро в ах.є
Бідні люди, такий стрес 😭
Фух....
Честно говоря, у нас такое впервые.
Как из пулемета летело ...
Загадочная• 22 мая 2023
Ответ дляБонСу
Ппц Вы ’фартовая’)
Проводница в поезде нашем спросила везучая ли я, ответила «ну как сказать» и, смотрю, не прогадала
Вот ракеты, но, в принципе, и живая же

Lexxagirl• 22 мая 2023
Днепр не спит, об@сравшись немного, есть такое дело. Но искренне желаю русне такие салюты в каждый их зажопинск. И каждую ночь. Задолбали твари руснявые
Златка 07• 22 мая 2023
Ответ дляРаната
Грам 100 уже выпила, як в суху землю, пішла, мабуть, ще тяпну
Николь1986• 22 мая 2023
Ответ дляmax2013
Вся Україна червона
Не к добру
БонСу• 22 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
Походу, всі на кого я підписана перепощують Ванька. ) Коли в нього тиша, інші або якусь фігню пишуть нейтральну, або теж мовчать.
Та нет конечно, кроме ванька есть нормальные радары - еще летит

Ту-22м3 відпрацювали.
Під удар потрапив Дніпро.

Очікуємо на Х-101.
03:42
Раната• 22 мая 2023
В нас під столицею за ці пів години штук три-чотири потяги прогуркотіло, поки зрозумієш, що шумить, читаючи що в Дніпрі, жах.
Teonaa• 22 мая 2023
Ответ дляБонСу
Ту-22м3 відпрацювали.
Під удар потрапив Дніпро.

Очікуємо на Х-101.
Оті три ТУ летіло, потім їх стало 5 чи 7
Це вони відпрацювали?

А що ми очікуємо
Я щось сьогодні не орієнтуюся. В канал голяки якісь, одне й те саме по колу
parele• 22 мая 2023
Ответ дляTatka Kiev
Пишуть 29 вибухів у Дніпрі
Тридцатый.
KateSavch• 22 мая 2023
Ответ дляSvetrise
одно окно сорвало, было на проветривании, все остальное целое.
Ого. А я всегда открываю на проветривание в тревогу, думала что так окна целее будут. А она наоборот выходит...
автор Strelka_007 • 22 мая 2023
Ответ дляJulieta78
Фух....
Честно говоря, у нас такое впервые.
Как из пулемета летело ...
Слава Богу, що з нашого боку є чим гідно відповідати. Рік тому страшно уявити при такій щільності ракет і шахедів на одне місто що було б. (((
Кузякин• 22 мая 2023
Я спать хочу. Прям глаза болят. Когда там уже в Харькове отбой

виканастя• 22 мая 2023
Опять что ли
parele• 22 мая 2023
И опять. Мля, оно у них закончится?
Ваша величність• 22 мая 2023
Ответ длявиканастя
Опять что ли
Схоже
stoigr.com.ua Игрушки из Америки• 22 мая 2023
Ответ длявиканастя
Опять что ли
Два услышала
max2013• 22 мая 2023
Ответ дляРаната
От точно. Щойно знову. Таке враження,що пусті вагони
Helgushk@• 22 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
Залп патриота 16 ракет все автоматом валят после нажатия 1 кнопки. А они же громкие капец.
А поскольку на днях в днепре сбили балистику или он там или италия какой то серьезный кузовок
Кузякин• 22 мая 2023
Вот твари. Держись, Днепр
Ирина-bbd0• 22 мая 2023
Ответ дляРаната
Разве что только вискарика.с горла.
СИРЕЛИ• 22 мая 2023
Ответ дляTatka Kiev
Пишуть 29 вибухів у Дніпрі
я даже не считала. как с автомата, падлы.
parele• 22 мая 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Разве что только вискарика.с горла.
На работу скоро.
Матусік• 22 мая 2023
Ответ дляЗлатка 07
На здоров´я!
Оті дрижаки так саме швидше зняти