Начало конца рашки? 🙏🙏🙏🙏
Ответ дляGюнтер
А Зінаїда щаслива баба,такий замут,заради ’переключения’
Сериал просто, хлопцы бегают под пулями, гранатами, умирают , но тетя Зина и дядя Коля важны ( из надо отвлечь) , чем ? военные и техника, ради них сериал бацать.
Боже
Кто это придумал? Кремлевский дух аж прет, это они по театрам спецы
Боже
Ответ дляLudaSHS
Боже
Там ,тема нижче мусильда вже пнеться .Отвлечь отвлечь,все такі брошюра поступила.
Life is Beautiful• 22 мая 2023
Ответ дляksusha1155
Якщо проснуться інші республіки, то буде початок...
Невже буде Лебедине озеро?
Хочу розпаду рф.
Чому невідомі патріоти Росії роблять те що роблять в Білгородській області? А до цього щось таке було в Курській і Брянській.
Поясню кілька базових положень.
Український контрнаступ насувається. Але він має недолік - про нього всі знають, бо сам задум - абсолютно очевидний. Тому росіяни чекають його і деінде вибудували обооронні лінії і споруди. Крім того, мяса в них ще достатньо. А для нас “м´ясні штурми” - то не рішення і неприйнятний спосіб вести війну. Ми маємо забезпечити те, щоб російська оборона стала більш вразливою і кволою.
Тут допомагають, в першу чергу, ракети, артилерія і атаки військової інфраструктури. Але є і ще одне.
Крім того, для України принципово зробити напрям головного удару максимальним сюрпризом, попередньо послабивши там позиції росіян.
І тут в нагоді для нас одна приємна обставина. Довжина фронту українсько - російської війни - приблизно 2500 кілометрів. При цьому російська логістика набагато більш “розтягнута”, ніж українська.
Російські сили розтягнуті по всьому цьому фронту. Українські можуть доволі компактно перекидатися завдяки короткому логістичному плечу (в порівнянні з РФ).
Для прикладу: щоб перекинути живу силу з Білгорода у Ростов, чи з Воронежа у окуповану частину Херсонської області росіянам треба подолати набагато більш довгу дистанцію (по колу фактично, часто - з крюком у глиб російської території). Нам, щоб перекинути сили з Харкова на Запорізький напрямок треба набагато менше ресурсів і - головне - часу. Чи навіть зі Львова до Костянтинівки.
Дуже зручно, коли ти - велика, але компактна країна. Дуже незручно, коли ти розтягнув свій фронт і маєш дуже обмежені резерви, щоб затикати дірки у разі їх виникнення. А тут у нас ще з´явилася купа якісної зброї, і кількість і якість засобів ураження постійно зростає. Тому, власне, і доводиться транспортування здійснювати з додатковим логістичним лагом.
Тому цілком логічно, що дружні до України росіяни будуть поступово все більш активно працювати над звільненням Росії від окупаційного путінського режиму. Бо росіяни повинні смикатися, російські командувачі повинні смикатися, політичне керівництво в Кремлі має пам´ятати, як вони влаштовували військові операції під прапором сепаратистів. Чим більше військових і техніки будуть охороняти Білгород, тим менше їх буде там, де нам треба щоб їх було менше. Це, власне, перший очевидний резон.
Крім того, є і інформаційно - пропагандистська 💥💥💥складова: кожна така акція додатково підточує легітимність Путіна і всього його режиму, який неспроможний зупинити ані атаки українських безпілотників в глибокому тилу, ані ефективно боротися з диверсантами.
Путін вибудовував максимально мілітаризований та маскулінний образ. Росіяни повинні коритися і мовчати. А такими постійними ляпасами цей образ послідовно руйнують. Ні, такі речі ведуть не до повстання чи революції. Тим більше вони не ведуть до мобілізації суспільства. Росіянам Путін послідовно атрофував таку спроможність. Такі акції ведуть до втечи, ухилення та деградації. Саме в цьому і проявляється падіння легітимності. Саме це нам потрібно.
Якось так. Тож і надалі спостерігаємо з цікавістю.
Богданов
.
Поясню кілька базових положень.
Богданов
.
malinka.ya• 22 мая 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Невже буде Лебедине озеро?
Хочу розпаду рф.
Лиха беда начало , всё будет
Ответ дляМеделін
Дайте, будь ласка, посилання)
malinka.ya• 22 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Поясню кілька базових положень.
Богданов
.
Поясню кілька базових положень.
Богданов
.
Та ну , нет .
Пусть лучше уже начинается война на рашке и от нас отвалят
malinka.ya• 22 мая 2023
Ответ дляnata.ant
Вже і нашим пропонують евакуацію з прикордоння(((
Где такое ?
Люди из Харькова не говорят об этом
Ответ дляНісенітниця
Но советчицы этого генерала не любят почему-то
Негатива в його сторону тут не бачила, просто трохи люди дивуються навіщо він дав так впевнено інформацію про перемогу до літа.
При чому не якось абстрактно, що в цьому році.
А саме точно запевняв до літа, без всяких слів можливо чи напевно, чи дай Бог, чи сподіваємось.
А оте інтерв´ю для ВВС, коли теж сказав що пепемога дуже дуже скоро. Питають, чому ви так впевнені. Відповідь ’тому що я знаю’.
Краще б не давав тих інтерв´ю
malinka.ya• 22 мая 2023
Ответ дляnata.ant
А до чого тут Харков? Якщо все це відбувається біля Сумської області.Ви хоч би карту відкрили і подивились де грайворон
Так до Харькова тоже недалеко .
Так где именно ?
Ответ дляGюнтер
Такая сложная операцию. Столько подготовки и все для того, чтоб Мусильлу отвлечь от Бахмута
Тидиви