Retu• 22 мая 2023

Что происходит? Это оно?

Начало конца рашки? 🙏🙏🙏🙏
Vlada-Maria• 22 мая 2023
Ответ дляВаша величність
И присоединение к Украине иначе чего бы они украинскими флагами махали
нуашо, москальня Крим відтяпала, а те, що взамін криму Україна віддала, повернути забули.... там ще Кубань вернеться в ’родную гавань’

LudaSHS• 22 мая 2023
Ответ дляammakat
В наше время с любыми информационными вбросами лучше сутки подождать, и все прояснится
Вы утром уже вбросом назвали инфу от всу , что су сбит, наверное в ваших каналах писали, что не сбивали? ВсеСпакойна
malinka.ya• 22 мая 2023
Filomena• 22 мая 2023
Ответ дляDonnafugata
Сьогодні велике православне свято- Миколи Чудотворця. Нехай з Божою поміччю станеться те саме чудо, якого ми так всі чекаємо!
Хай під опікою буде кожен наш солдат і вся Україна.
Слава ЗСУ, слава Україні!
Доречі так❤️
Може ще на морі щось буде?
malinka.ya• 22 мая 2023
Vlada-Maria• 22 мая 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Посмотрим. Хотя я знаю точно,что наша победа начнётся с гражданской войны в рашке.
+1, тільки смерть і розвал кацапії - гарантія нашого спокою
malinka.ya• 22 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
100%
Очень надеюсь , что таки началось .
Миззери• 22 мая 2023
Ответ дляmalinka.ya
❗️В Білгородській області вже попереджають про ядерну небезпеку

Поблизу Грайворона знаходиться одна з центральних баз зберігання ядерної зброї РФ: п. Головчино, (Белгород-22) ’Об´єкт 1150’, в/ч 25624. У ЗМІ повідомлялось, що там зберігаються тактичні ядерні боєприпаси калібру 204 і 240 мм.

Україна Online | Підписатись
Боже это было б гениально и очень смешно , если б наши и правда утянули ядерку 🤣
ammakat• 22 мая 2023
Ответ дляGюнтер
Ви,вже дочекались персонального повідомлення від Генштаба про збитий су
Удалено администрацией...

LudaSHS• 22 мая 2023
Девочки
Операции по отвлечению врага, его дезориентации, ложные импульсы.
Пробы пера.
Это этап, он связан с новым этапом, в том числе получение Пво и охотой рашистов. С Поездками Зе и новыми договорами. ( даже тайными) С Бахмут и тактикой Всу, с Ореховым и правым берегом Херсонской. Скорее интересные события ждут в ближайший месяц.
Подрысь• 22 мая 2023
Ответ дляFilomena
Що це буде?
Загалом мало що зрозуміло звісно
тоже такое прочитала у Цаплиенко
LudaSHS• 22 мая 2023
Ответ дляКокоСина
На російському телебаченні станом на зараз заперечують інформацію про початок звільнення Білгорода. Там кажуть, що це фейк, ніякого Білгорода ніколи не існувало.
Ты смотри уже успокаивают народ свой по тв, а что случилось? Уж не сво?
malinka.ya• 22 мая 2023
Очень красивое
Разьебинго колоны рф оккупантов, Донецкая область
https://t.me/nexta_live/52966?comment=4114499
Vlada-Maria• 22 мая 2023
Ответ дляFilomena
Це просто жесть пі#си.
Люди в цивільному були. А сьогодні частину дсн обстріляли в Дніпрі.
І це що путін віддав наказ вбити енергетиків?
Люди гній!
так отож, я ватноголових акакаразнічних ждунів рік тому питала ’Українців вбиває, грабує, гвалтує путін чи простий руський Ванька?’ Жалілись, банили І зараз Вам скажуть, що ’нє всьто так адназначна’
Tata_F• 22 мая 2023
Ответ дляmalinka.ya
❗️на росіі вперше офіційно підтвердили, що на територію Грайворонського округу ’зайшла диверсійно-розвідувальна група ЗСУ’

Україна Online | Підписатись
Щось ’засечная черта’ не дуже допомогла
malinka.ya• 22 мая 2023
Было так по домашнему , а стало страшно очень
https://t.me/nexta_live/52966?comment=4114584
malinka.ya• 22 мая 2023
Gюнтер• 22 мая 2023
Ответ дляammakat
Удалено администрацией...
Ви ,так не нервуйтеся.Генштаб оприлюднив?оприлюднив.До чого Маляр і Бахмут до сушкі і тим паче до бнр.Не зрозуміло,тай нехай.Бережіть ,себе.Все буде добре.

Миззери• 22 мая 2023
Ответ дляjulil
Когда-то не помню кто, я кидала мнение эксперта здесь, месяца 2 назад, что нужно заходить и захватывать Белгородскую область, так как там всего 7000 военных и все там по защите с их стороны вяленько. И потом просто обмен территориями. Но для этого плана и наших на сейчас мало…Странно все)
Мне кажется одни не поменяли бы , стерли бы в порошок вместе с жителями местными лучше и все
Там же жизни населения равны нулю
Vlada-Maria• 22 мая 2023
Ответ дляNata2907
Так. Така жесть у нас регулярно тут. Я ще можу багато чого написати для таких ось притрушених, як ця мадам з мирними селищами. Але не буду, хай і далі живе в свті рожевих поні. Троьх енергетиків сьогодні поховали. Вони були на спец транспорті з позначками. А скільки ще буде? Якщо машина їде ремонтувати трансформатор після обстрілу, щоб світло людям дати, не встигає відїхати, як його знов обстріляли, треба назад їхати. Ненавиджу виб...ків кацапських всіх від їх новонароджених личинок до старих кляч((((((
І це не запустити ракету за тисячі км.... та людиноподібна істота в приціл прекрасно бачила, кого розстрілює... тому хай ждунихи і руЗЬкомрні тут не заливають про ’пропаганду’ і путіна. Ці виродки виплодили путіна, а не навпаки
malinka.ya• 22 мая 2023
Ответ дляМиззери
А почему нет ?
Тем более она наша , ее же у нас кацапы и забрали
LudaSHS• 22 мая 2023
Ответ дляammakat
Удалено администрацией...
Есть фото русских у литака?
Рн Самолет? Дайте если есть и они его взяли .
Долго вы тут делали вид , что независимые иностранные новости постите.
Если наши всу сбоку на высоте и обстреливает рашистов, то явно до ’контроля рф там долго им идти’.

Где делось 2 армии рф? Та, что лезла февраль 22, 190000 ? И та что готовилась осенью? Где они?
Байден вчера сказал, по данным их разведки у бахмута здохло 100000 рашистов.
Бахмут держится дольше, чем Сталингдад.
LudaSHS• 22 мая 2023
Ответ дляGюнтер
Волнуетца чтоле
Все смешались
Миззери• 22 мая 2023
Ответ дляjulil
Так и мы купили, в 2021 и сделали ремонт, а вот осталось от Северодонецкой квартиры только это фото и пару еще с другого ракурса) Даже не успела и пофоткать новый ремонт((( И уже кажется, что это было не со мной…просто мрак
Так красиво
Мне очень жаль ((
Vlada-Maria• 22 мая 2023
Ответ дляFilomena
Боже. Нелюди.
Скільки всього зруйнували, фашисти.
В мене майже рік жила молода сім’я, перед війною тільки дитинка народилась. В Луганську залишили все, тільки вселились в свою квартиру в Харкові перед новим роком... і знову все знищено(((
malinka.ya• 22 мая 2023
Ответ дляGюнтер
Пишут , что Бахмут наши берут в окружение , чтоб там добить рашню
РойЛеля• 22 мая 2023
Тут писали, що якийсь провидець прогнозуваі 23 травня перемогу.
Може, таки дар у людини?! Так хочеться)))
LudaSHS• 22 мая 2023
Жители Белгорода недовольны . Нет бомбоубежища
https://t.me/yigal_levin/46989

Верят в наших Всу! И не верят в их ПэВЭОо
Анелия-8138• 22 мая 2023
Ответ дляnoree
Тільки не травень, а вересень)
Ніхто не працював, всі новини читали)
У мене як раз день народження був. Кращого подарунка не могла б уявити