Бавовна• 22 мая 2023
Мастер маникюра требует отмечать ее в сториз
За так. Я не довольна, говорю, я заплатила за процедуру, реклама хоть и с минимальной аудиторией все равно реклама и бесплатной не должна быть. Но та требует чтобы выставила фотку и обязательно отметила ее. Она же является и моей соседкой по подъезду.
Физрукая• 22 мая 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Ну то робіть собі самі вдома. х,,з навіщо ті манікюрниці взагалі здались вам у житті...
А если сам не умеешь, можно делать у мастера? Или если делать у мастера, нужно непременно отмечать её в сторис?
Цибулька зла• 22 мая 2023
Ответ дляБавовна
Просять, а не « ты уже у меня столько маникюров сделала, а никак не отметишь» а я обязана?)) это входит в стоимость процедуры?)
Искать другого мастера. Меня б такое тоже не устроило, но я бы и не ходила больше. Мастеров вагон сейчас
Настасья Пицун• 22 мая 2023
Ответ дляФизрукая
Я про сторіс взагалі-то не згадувала,,,Я про майстра,...Якщо не підходить або роби вдома або міняй майстра
Клептоманка• 22 мая 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Я не майстер манікюру...Я сама ходжу до майстра на ті процедури.Але свою поважаю. У мене теж є помічниця в будинку.Я теж її поважаю.У мене є водій мого авто.Його я теж поважаю.У мене є дизайнер по двору.Якого я теж поважаю.І ще багато інших людей які допомагають мені...Хоча багато хто називає х зовсім по іншому.Не ображайтесь.
вони усі просять вас тегати їх в ІГ?
Кусачая Я• 22 мая 2023
Автор, а все ж Ви от в роздратуванні, в обрАзі, як вище писали. Просто у вас з майстринею різні світогляди та й усе. Для неї - то робота, велика частина її життя, і уявіть, їх всіх навчають вести інсту, просування в соцмережах, для неї відмітити її манік в сторіс - це не тільки реклама, а й типу вдячність людини, яка теж є у соцмережі. Вона не думає, що то може бути якось соромно чи не тактовно, що люди є іншого рівня.
Якщо Вас повністю задовольняє сам манікюр, вчіться ставити рамки людям, які не знають берегів, скажіть один раз як є і все. Знайти майстра, щоб покриття носилось і щоб не наробив лиха теж не дуже просто, як почитати публікації на цю тему. Хоч майстринь і салонів дуже багато. Тому проговорюєте, що не так, як не зрозуміє, то шукайте іншу.
Бавовна
• 22 мая 2023
Ответ дляКусачая Я
Для мене дизайн велика частина життя, але я ніколи не буду нікому нав’язувати безплатно мене рекомендувати, відмічати та нахвалювати
Настасья Пицун• 23 мая 2023
Ответ дляКлептоманка
вони усі просять вас тегати їх в ІГ?
Знаєте, я не тегаю,але порекомендувати їх ,з тим щоб показати їхню роботу можу...Мої нігтики від того не відпадуть( це я лише про майстра з манікюру), і машина не зламається,і сад не всохне... et cetera...Чому б і ні...
Клептоманка• 23 мая 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Ну то візьміть дані в авторки та тегайте її майстриню. Усі троє будете задоволені.
Настасья Пицун• 23 мая 2023
Ответ дляКлептоманка
У мене є свої майстри...А авторка має своїх...У вас теж є свої.Можете спробувати їх порекомендувати для своїх друзів і знайомих...
Бавовна
• 23 мая 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Рекомендувати і засирати цими ногтями свої сторіз різні речі.
Клептоманка• 23 мая 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Не хочу. А от чого ви відмовляєтеся - це вже дивує. Вам же все одно чим свою інсту засирати - то порадуйте майстиню авторки.
Настасья Пицун• 24 мая 2023
Ответ дляКлептоманка
Ви можете уявити собі таке що я не є в інстаграм,тік ток і et crtrpa ,,,? Чи для вас це на межі нон сенс?
Настасья Пицун• 24 мая 2023
Ответ дляКлептоманка
Вибачте,але я не є учасником такої спільноти......