Накладні мюслі• 23 мая 2023
скільки часу на переїзд
дуже багато речей, які нажили за рік і розміщені в 1к квартирі.
працюючи вдень онлайн + на вас дитина, скільки треба часу, щоб все спакувати?
і потім ще прибрати трохи.
У нас ушел вечер полностью на вывоз вещей
Целый день (пока я была в офисе) перевозил вещи на новую квартиру - у нас было очень много и перевозили своими силами
И потом часа 3-4 я марафетила квартиру
Вещи разбирали долго, даже сейчас - спустя пару лет есть несколько неразобранных коробок
И потом часа 3-4 я марафетила квартиру
Точная копия плова• 23 мая 2023
Ну я за 2 часа собрала все вещи и выехала из зоны боевых действий.
А що таке?• 23 мая 2023
Я за 4 дня переехала из 1-комнатной квартиры, вещей ооочень много. Но мебели и техники не было. Целый день собирала вещи в пакеты, коробки, была крепатура даже немного. Уборку на 4 день тоже сделала. Очень сильно устала от этого марафона. Вещи мои забирали каждый день загружали моими пакетами и коробками легковую машину полную.
Ещё и свет тогда отключали и я болела, отходняк наверное неделю после этого ловила.
Уже прошло 5 месяцев, есть ещё неразобранные вещи и плюс хочу избавиться от лишних вещей, поэтому ещё есть над чем работать)
Тріль!• 23 мая 2023
Как минимум нужно провести расхламление, там наверняка несколько мешков мусора. Купите хозяйственные клетчатые сумки, они намного удобнее коробок. Если нанять грузчиков, то за день можно справиться. Мы обычно несколько дней вещи перевозили, если на машине.
Накладні мюслі
• 23 мая 2023
Ответ дляOks_kis
И потом часа 3-4 я марафетила квартиру
до мене приїхав батько і вже тиждень ходить нудить, що треба збиратись.
я працюю він ходить по квартирі і говорить то до мене, то до себе. Нервів не вистачає вже.
я так собі думаю, що за ніч спакую
А що таке?• 23 мая 2023
Ответ дляНакладні мюслі
я так собі думаю, що за ніч спакую
Не спакуете. И убирать когда будете? Это тоже занимает много времени после выезда. Пыль повытирать с пустых полок, пол помыть, как минимум
Накладні мюслі
• 23 мая 2023
Ответ дляА що таке?
вибору нема. переїзд мав бути на вихідні, а тут ощасливили, що в п´ятницю. я від ранку до вечора працюю, потім щось приготувати дитині, хоч на годину погуляти вийти..
Оце фіфа• 23 мая 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Ну то дайте татові команду хоча б одяг з вішаками покладати у коробки чи у великі пакети і взуття у коробках. Вже трохи легше буде.
Лінива, не каюсь• 23 мая 2023
За ніч спакуватися- прибрати цілком реально, якщо у вас немає багато мотлоху. Заздалегідь подбайте про коробки та скотч просто, щоб вистачило. Ну і якісь речі, якими не користуєтесь, можете вже по коробочці-шухляді пакувати зараз в перервах на роботі.
Булькаю• 23 мая 2023
Переезжали со арендованой в свой дом.
за день до собрали вещи, в день переезда еще немного допаковывали.
Ребенка оставили в день перевоза вещей у бабушки.
Перевозили на своей легковушке. за 4 ходки.
начали возить в 12 где-то, все закинули в дом к 8 вечера.
но это был не день а треш, я еле ногами передвигала
Таня Kuzya• 23 мая 2023
Купуйте пакети для сміття - великі і міцні, і трохи поменше
Коробки - тільки на посуд / кухонне приладдя / техніку / книги / дитячі іграшки, багато скотча купіть
На пакетах поробити ручки, щоб зручно брати, вага - так, щоб пакети тримали / людина могла нести.
Спакували пакет - на нього номерок, в зошит - номер / пару слів що там (одяг літо дорослий / дитячі іграшки / постіль і т.д.)
Якщо крихке - наліпити разом з номером папірець з написом ’крихке’ і таке поставити окремо
Найміть грузові перевезення з вантажниками - дорожче, ніж своїм ходом легковою машиною, але швидко і без надриву
Багато речей, пакувала тиждень десь, після роботи, по дві години
Почати з речей, завершити кухнею і пастельним
Прибирання - є змога зробіть поверхнево, якщо у вас норм з чистотою взагалі, заплатіть за прибирання (залиште кошти власникам житла)