Агент Пинкертона• 23 мая 2023

Чи треба нотар. дозвіл від батька на кордоні? (поїздка з дітьми в Німеччину)

Доброго дня! Хто їздив нещодавно з дітками? (Плануємо автобусом)
tolyu• 23 мая 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
на сайті міністерства читали, але запитала у перевізника особисто і відповів, що потрібно…тому і виник такий сумнів…
Перевізник не митник. Не вірю що нормальний перевізник міг таке сказати)
Липка-прилипка• 23 мая 2023
Ответ дляКастрюлька
Вы хоть знаете кто проверяет эти разрешения и для чего? Это проверяют НАШИ таможенники. За раницей абсолютно пофиг кто куда летит с вашим ребенком это правила нашей страны. И где у нас аэропорты работают?
митники це не перевіряють
дитина не товар
tolyu• 23 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
митники це не перевіряють
дитина не товар
На митному терміналі перевіряють якщо вам так простіше) там де паспортний контроль
Липка-прилипка• 23 мая 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
хотілось би почути тільки тих у кого питали докумкнт особисто
та зараз знайдуться ’очевидці’ зі своїми сторіз.
як ’снялі с автобуса’ розкажуть
Липка-прилипка• 23 мая 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
і за ковід тест чи потрібен напишіть, будь ласка, хто їздив чи треба чи ні
ви знущаєтесь?
tolyu• 23 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
як ’снялі с автобуса’ розкажуть
Я відчуваю автор зробить і дозвіл і ковід сертифікат
Липка-прилипка• 23 мая 2023
Ответ дляtolyu
А йо@ твою мать, ви серйозно?????
Ви новини якісь читаєте крім кідстафу?
Мені вперше хочеться написати що це ТРОЛЬ
мабуть так воно і є
Липка-прилипка• 23 мая 2023
Ответ дляtolyu
мені простіше так, як правильно.
документи для перетинання кордону перевіряє ДПСУ
автор Агент Пинкертона • 23 мая 2023
Ответ дляtolyu
А йо@ твою мать, ви серйозно?????
Ви новини якісь читаєте крім кідстафу?
може краще пити заспокійливе і не відповідати на питання на які не хочеться відповідати? агресивна людина!
для того і створені форуми щоб питати! а не мінятись інтелектом!
Липка-прилипка• 23 мая 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
тріль.
стовідсотково
tolyu• 23 мая 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Бажаю вам успіху. Не забудьте прихватити ковід сертифікати ) і на дитину обовʼязково
автор Агент Пинкертона • 23 мая 2023
тема закрита
дякую добрим людям! зверхнім не дякую!
автор Агент Пинкертона • 23 мая 2023
Ответ дляtolyu
звідки стільки ненависті у Вас?? у нас ітак біда в країні! невже не яснг що тільки добро породжує добро? що породить Ваша неприязнь? Вам стало краще від того, що Ви так виразились у мою сторону??
tolyu• 23 мая 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
То ви так сприйняли після того як я тричі написала що не потрібно, а ви ще почали запитувати саме тих, хто перетинав. Дуже виглядає дивно з вашого боку.
Я ніби і допомогла і зайшла скріни поробила, а людина всерівно непереконується.
А, і да, ви ж тему закрили вже?
Море_море_я_скучаю• 23 мая 2023
Працюю в нотаріальній конторі. Незважаючи на те, що дозвіл не потрібен, велика кількість виїзджаючих все одно його роблять.
Кастрюлька• 23 мая 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
На радость вам) денежки лишними не бывают)
Хата на мати• 23 мая 2023
Ответ дляКастрюлька
Моя подруга делала разрешение от отца, чтобы в Канаду полететь. Без него не пускали
Липка-прилипка• 23 мая 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
і шо з того, що ви там працюєте?
нотаріус засвідчує особу та підпис під заявою, йому все одно, для чого воно.
Липка-прилипка• 23 мая 2023
Ответ дляХата на мати
то для візових країн робиться дозвіл за імміграціним законодавством тих країн. а для виїзду з України українські прикордонники керуються законодавством України. це зовсім різні речі
Хата на мати• 23 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Так я же писала, что выехать из Украины ок без разрешения, а дальше уже по другому
Кастрюлька• 23 мая 2023
Ответ дляХата на мати
Причем здесь не пускали?) В Канаде свои требования. Это совсем другое
Море_море_я_скучаю• 23 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
і шо з того, що ви там працюєте?
Я пишу, як відбувається на практиці. Люди не хочуть ризикувати. Думаєте, я не знаю, хто і що засвідчує?
Липка-прилипка• 23 мая 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
а в чому ризик?
ну от якщо ви працюєте ’в нотаріальній конторі’, то повинні мати як мінімум вищу юридичну освіту. то поясніть, в чому полягає ризик дотримання законодавства.
автор Агент Пинкертона • 23 мая 2023
Ответ дляtolyu
А, і да, ви ж тему закрили вже?
я і не писала, що є недовіра саме до Ваших слів! я звернулась до тих, хто запевняє, що ці папери потрібні! щоб вони конкретно за себе написали, якщо у них точно брали, а не байки розпускали
автор Агент Пинкертона • 23 мая 2023
на лінії ДПСУ відповідають, так і у них на сайті-шо дозвіл не потрібен
От тільки не розумію чому перевізник сказав, що треба (вирішив мабуть сильно перестрахуватися🤪)
Море_море_я_скучаю• 23 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
а в чому ризик?
Ви будете здивовані, але в нашій країни не всі і не завжди дотримуються законодавства, і прикордонники також. Можна багато розповідати про законодавство і як воно змінюються, але навіщо? ’Мір розових поні’ все одно не повірить. І до чого ваші лапки в словах нотаріальна контора?
Липка-прилипка• 23 мая 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
то якщо хтось в нашій країні не дотримується законодавства, це треба заохочувати?
ну от наприклад, той же прикордонник. забажає не дотримуватись законодавства і вимагатиме документ, який не передбачений правилами перетинання державного кордону. яку пораду ви можете дати, як фаховий правник? як підготуватись
Море_море_я_скучаю• 23 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Яка може бути порада в юридичній площині, якщо в тебе і так всі документи в наявності? Шукати начальника пункту пропуску. Але чи буде вас автобус чекати в цьому випадку? Я ж не заохочую до порушення законодавства, я просто розумію, чому у автора виникло таке питання.
Липка-прилипка• 23 мая 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
які - всі?
хтозна, що в голову стукне тому прикордоннику
Кастрюлька• 23 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
які - всі?
Ему не может ничего стукнуть ,что не по закону.