Губи з філером• 23 мая 2023
Скажіть щось про такі босоніжки
Ваша думка? Гарні, чи таке?
Результат:
вже голосів:
85 (72.03%)
Таке
25 (21.19%)
Гарні
8 (6.78%)
Подивитись відповідь
Вишиванка• 23 мая 2023
Ответ дляГуби з філером
Так. Підошва мʼяка і пружинить. Ремінці мʼякі і округлі. Але я в них не ходила на дальні дистанції. При примірці дуже зручно.
Підршва має згинатися
Губи з філером
• 23 мая 2023
Ответ дляВишиванка
Підршва має згинатися
Вона не дубова. Трішки податлива
Stepa_nida• 23 мая 2023
Ответ дляГуби з філером
Гарні. Я на них дивилась теж.
Помоніторте сайт, тиждень тому знижка десь в тисячу гривень була на ці моделі. Думаю, це не остання така акція
Губи з філером
• 23 мая 2023
От мені цікаво, як виглядають ідеальні середньостатистичні босоніжки на кожен день. Які вони?