Зайка11• 23 мая 2023

Дівчатка порекомендуйте бб крем!

Дівчатка порекомендуйте бб або сс крем або флюїд без жовтизни! Шкіра комбінована, десь до 1000 грн максимально! Всім тихого вечора!
НеЛена-f234• 23 мая 2023
Дуже люблю цей BB) крутий) підлаштовується до кольору шкіри, добре перекриває почервоніння, легкий
Мій не такий• 23 мая 2023
Гарнье может? Я лично пользуюсь миша но она далеко не всем подходит
Мій не такий• 23 мая 2023
Еще эрбориан и 8 пептидов корейский
Цікавий писочок• 23 мая 2023
Мишей пользуюсь больше 10 лет
Стрекоза любви• 23 мая 2023
Ось цей. В мене в кольорі Light. Жовтизни немає. Вважається хітом всіх часів і народів
Маруська Му• 23 мая 2023
СС крем от CU Skin супер просто
Пацан к успеху шел• 23 мая 2023
В мене зараз пуріто с центеллою, подобається
daryl• 23 мая 2023
У меня Missha тон 23 кушон и просто BB Missha тон 29 - очень нравятся!
Мій не такий• 23 мая 2023
Можете посмотреть видео Оли redautumn у нее есть типа лучшие бб кремы и тд. Но она русская. Но видео у нее класс были. Уже не смотрю
Брюлик в стразах• 23 мая 2023
Якщо дорожче erborian
Дешевше lumene
Отчебучкина• 23 мая 2023
У мене вже давно Міша. Без жовтизни, але з сірим підтоном, дуже добре підійшов для моєї червоної шкіри.
Пишу вірші, дорого• 23 мая 2023
Вот купила недавно в Еве. Мне очень понравился , и оттенок без желтизны этот .
На_оба_рот• 23 мая 2023
Я корисиюсь декілька років noreva exfoliac
Жертва интернета• 23 мая 2023
Мій улюблений, краще емборіан, хоча і дешевше по ціні
Ацетилсалициловая кислота• 24 мая 2023
Paese для себя открыла в этом году. И тональный и ВВ очень нравятся. Перекрывают хорошо, при этом не забивает поры.