Самоучка• 24 мая 2023

Посуд на роботі

Ви принесли з дому чашку? Чи має забезпечити керівник посудом? В нас були одноразові стаканчики, останній раз їх просто сказали не замовляти, бо дорого, нічого працівникам не коментуючи. І виходить, що нас мовчки змусили принести чашки з дому.
Всім більше подобались стаканчики, бо не потрібно мити, у нас загальний брудний туалет.
Клевотница• 24 мая 2023
принесла свою чашку и ложку.

Бочка порохУ• 24 мая 2023
Я всегда себе сама покупала стаканчики чтобы не мыть, они недорогие. Купите 100 штук и не расстраивайтесь
Баба_Воля• 24 мая 2023
Начальник не зобов´язаний.
Блакитне небо• 24 мая 2023
Ніхто на роботі не зобов´язаний забезпечувати посудом. Якщо хочете одноразові, купіть собі самі.
Пупуговка• 24 мая 2023
Своя чашка, ложка, тарелка. Терпеть не могу все офисное ’облизывать’.
Кидстаффовка• 24 мая 2023
Одноразовий посуд - зовсім не екологічно. Великі компанії вже давно відійшли від такого споживацтва. На роботі у всіх чашки, ложки, тарілки свої. Для гостей придбали одноразове на випадок вимкнення води/світла. А в решті випадків склянки, брендовані чашки.
Ms. При теле• 24 мая 2023
своє принесла. красиве і вишукане.а жлоби нехай п*ють з пластику.

Оновлена версія• 24 мая 2023
На сэкономленные деньги найдите уборщицу и будет вам чистый туалет.
А вообще какая связь между чашками и грязным туалетом?
Флюорография гуся• 24 мая 2023
Я працюю в нормальному місці де є одноразовий посуд, обіди, чай кава, фрукти, овочі, снеки, кола, фанта, спрайт
Омлетик• 24 мая 2023
Трагедия! Чашку попросили принести.
Вам наверное и самим придётся их мыть. Увольняйтесь.
Невгамовна шахиня• 24 мая 2023
Ответ дляОновлена версія
Наверное она в них справляла нужду, чтобы не ходить в грязный туалет
Александра333-0d63• 24 мая 2023
В мене завжди своя чашка на роботі. Одноразовими стаканами користуюсь вкрай рідко
Ашолюдискажуть• 24 мая 2023
Носите с собой кофе-чай в термосе. Дома мойте
Омлетик• 24 мая 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Столько не унесешь. Надо несколько.
Ашолюдискажуть• 24 мая 2023
На пару раз хватит. В офисе работают . А не чаи гоняют :)
Ирина-bbd0• 24 мая 2023
Да уж. Горебеда чашку и тарелку принести. Это ж ещё и мыть нужно за собой)
Омлетик• 24 мая 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Судя по трагизму гоняют целый день.
Ирина-bbd0• 24 мая 2023
Ответ дляОмлетик
Судя по трагизму гоняют целый день.
А шо.на работе еще и работать нужно?))
Унция яда• 24 мая 2023
У меня на всех работах была свою чашка, тарелка и приборы. Жлобство какое то кушать пластиком из убеждений, что работодатель должен.

Омлетик• 24 мая 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А шо.на работе еще и работать нужно?))
Вы правы. А я то дур..я работала.
Ашолюдискажуть• 24 мая 2023
Потому и туалет грязный, что то и дело после чая пописать бегали :)
Ирина-bbd0• 24 мая 2023
Ответ дляОмлетик
Вы правы. А я то дур..я работала.
То Вы погорячились))))
Ашолюдискажуть• 24 мая 2023
Походу все плавно из рабочего кабинета переместились в туалет и там сидят целыми днями
Пенек Возмездия• 24 мая 2023
Мы сами отказались от стаканчиков одноразовых по причине бережного отношения к экологии. Руки не отвалятся помыть свою кружку. И в туалете не нужно ее ставить на грязное. У нас есть кухня с общей посудой, но на другом этаже, ходим туда только в обед, только те, кто приносит свою еду.
Белоснежко• 24 мая 2023
Ответ дляОмлетик
Трагедия! Чашку попросили принести.
А помните тему, должна ли уборщица в офисе мыть посуду?
Омлетик• 24 мая 2023
Ответ дляБелоснежко
Пропустила.
Укр_жіночка• 24 мая 2023
На кожній роботі 90% колег приносили свої чашки, при цьому працювала і і міжнародній компанії з обідами за рахунок компанії, і на кожній була безкоштовна вода/чай/кава/цукор.
Одноразові стаканчики були, але не завжди (бувало, що не вписувалися в бюджет до кінця місяця і вони закінчувалися). І одноразові були на випадок або спільного розпивання чогось, або для нових колег чи відвідувачів, екологію берегли. Ще були спільні чашки, які або від колишніх колег залишилися, або були з логотипом фірми.
Укр_жіночка• 24 мая 2023
А загалом не бачу проблеми купити собі одноразові стаканчики, якщо чашку мити не хочете.
Насправді це дрібниці.
Я от зараз віддалено працюю, хоча можна і в офісі, до якого 20 хв. пішки. І мене ніяк не мотивує те, що в офісі для працівників є чай/кава/вода і піца раз в 2 тиждні, а вдома я використовую свою електроенергію, мило і туалетний папір, інтернет, ноут і гарнітуру..
Зп невелика, якщо що. Але і я не дріб´язкова і домашній комфорт важливіший.
Стетоскопуло• 24 мая 2023
У мене на роботі є дві чашки - одна велика для чаю, друга маленька для кавоварки (велика не поміщається), тарілка для тортика, вилочка і чайна ложка. І є ще загальний посуд, яким всі користуються - вилки, ложки, глибокі і мілкі тарілки, ножі, дошки для хліба. Співробітники часто приносять щось з дому, хоч в нас і є безкоштовний обід. Навіть не думала, що комусь може бути настільки ліньки, щоб помити власну чашку.