Свекруня• 25 мая 2023

Єдина школа, чи працює у вас?

Саме питання, чи працює у вас додаток Єдина школа, щоденник? Вже кілька днів не можу зайти. Перезавантаження додатку нічого не дало. Чи так у всіх, чи то в мене глюки?
Вічний двигун• 25 мая 2023
Оновила додаток на день дало доступ і знов вилетіло

автор Свекруня • 25 мая 2023
Ответ дляВічний двигун
Дякую. Мені оновлення нічого взагалі не дало. Як писали помилка сервера, так і пише
Дайте подуться• 25 мая 2023
Тоже не работал.Удалила,по новой скачала,заработал .
Вічний двигун• 25 мая 2023
Ответ дляСвекруня
Перевірила зараз, перелогінилась, працює
Маруська Му• 25 мая 2023
Обновила все працює
ФрекенБок• 25 мая 2023
Еще раз перезавантажте. У меня тоже такое было пару дней назад.
Сейчас работает.
Я нє Матрьошка!• 25 мая 2023
Работает

Зайканалужайке• 25 мая 2023
Обновите, с прошлой недели плохо работал, на выходные вроде мертвый. После обновления +- норм
автор Свекруня • 25 мая 2023
Всім дякую. Вчора не змогла навіть оновити. Буду тоді знову видаляти та встановлювати
Белчонок• 25 мая 2023
Теж так було. Видалила додаток та знову завантажила новий. Тільки тоді треба згадати пароль входу. Все працює
Мандолина Бу• 25 мая 2023
Надо снести и установить заново