Сиреневая цапля• 25 мая 2023
Канары Тенерифе ?!
Как там погода кто был в августе?
Заказали тур а теперь почитали ,что там холодно 🥶
Секретница• 25 мая 2023
Холодно на Канарах?? Мы отдыхали в августе, даже кофты с собой не везли.Океан нормуль,да не Азовское море,температура комфортная.На севере,чуток прохладнее ,но не критично.Кофты штаны,точно не понадобятся.
Поліцейський патруль• 25 мая 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Мы хотели с рюкзачком и все . Трусы и шляпа 🤭
мій син на Канарах в океані і в грудні купаєтесь, і в квітні, найтепліший період там: вересень-жовтень. Але океан, це у будь-якому разі, не про ’вода як парне молоко’. І Канари, це не стільки пляжний відпочинок, скільки - орендувати машину і катитись по острову. Пейсажи дуже не звичні і різноманітні: від пустелі, океану, до вулканів, місячний ландшафтів і реліктових лісів.
Просто каралева• 25 мая 2023
Ми в першій декаді червня купалися, при чому на півночі, на пляжі Хардін.
Колишня муза• 25 мая 2023
Як там в серпні може бути холодно?) Але це ж океан, там спекотної жари і не буває і вода теж 22-23.
Секретница• 25 мая 2023
Ответ дляКолишня муза
Мені на Шацьких озерах,вода холодніше ,ніж на Тенеріфе.))
Колишня муза• 25 мая 2023
Ответ дляСекретница
А нам на Шацьких дуже повезло з водою і погодою) вода тепла була.
Сиреневая цапля
• 25 мая 2023
Ответ дляКолишня муза
Если б я знала ,то бы не спрашивала
Колишня муза• 25 мая 2023
Розбещена цяточка• 25 мая 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Если б я знала ,то бы не спрашивала
Я была в июне, июле и августе.
Там не бывает холодно. В один из приездов жара 42 градуса была. В другой 34.
Вы в каком городе будете?