Анонім-ка• 25 мая 2023
В якому віці ваші діти навчились плавати?
Одні думки• 25 мая 2023
В чотири роки плавали вже самостійно. Займатися почали донька в 2,5 роки, син в 3.
Радуга-дуга• 25 мая 2023
Моя не умеет плавать. В третьем классе отдали ее на плавание, но она часто болела, и с плаванием не сложилось
Ms. Android• 25 мая 2023
Ні в якому. Не вже для цього рахують вік? Рахують можливість навчити дитину не важно в якому віці.
Купи слона• 25 мая 2023
Нормально років у 8, без тренерів та ін. Фактично сама. Потім і пірнати за компанію з друзями
Галя із Дарниці• 25 мая 2023
Із народження, почали займатися з 2 тижнів, 10 метровий басейн самостійно перепливали під водою десь у місяців 6. Ну а опановувати стилі плавання почали десь у 2,5 роки
Анонім-ка
• 25 мая 2023
Ответ дляMs. Android
Вік не рахують, але ж батьки пам´ятають
Everything is possible• 25 мая 2023
Ответ дляКидстаффовна
в 5-6
Ровно в 6 лет на свой день рождения. Пришли праздновать в аквапарк и она сама поплыла. Мы были в шоке.
Глаголиця• 25 мая 2023
старшая в 5 лет, младшая в 4 года. Просто на речке учились, плавают и ныряют, как рыбы.
Анонім-ка
• 25 мая 2023
Ответ дляГлаголиця
В нас також річка поряд, але поплив в 6 після року занять в басейні
Столічна штучка• 25 мая 2023
В 5,5 взяли индивидуальных 10 тренировок, плавать научили. Но обожает нырять, 90% времени под водой проводит. Не нравится, считаю для ушей не полезно, плюс нервничаю, когда в водоёмах. Вечно ссоримся по этому вопросу
СкиниУскачи!• 25 мая 2023
Старшая в 7,но у нее бассейн в школе 2 раза в неделю,там и научили. Младшей 6,ещё не плавает,она вообще равнодушна к воде
Пусин Кукин• 25 мая 2023
13. Плавать не умеет. Воду не любит в нее не заходит, она его не интересует, как и любой другой вид спорта. Не умеет кататься ни на велике, ни на коньках, ни на роликах. Не интересно ему.
Анонім-ка
• 25 мая 2023
Ответ дляПусин Кукин
Спробуйте командні види спорту чи легку атлетику
Пусин Кукин• 25 мая 2023
Ответ дляАнонім-ка
Хотела записать, но отказывается. Я ж не потащу его за ухо. Был маленький, еще пытались ходить, но через истерики. А сейчас не затащишь никуда взрослый.
Сарафанное радио• 25 мая 2023
Даже не помню, каждый год на море месяцами сидели. В 4 точно уже хорошо плавала. Но мы ее в большую ванну запустили в 10 дней.
Тра Ля Ля• 25 мая 2023
Племінник у 5 років, у 6 вже впевнено і не брав нарукавники.
А я в 10 років, коли вже сама захотіла, ніхто не заставляв. В нас за містом річка і дуже часто туди їздим, води не боялася, заходила по плечі сама, просто не хотілося плавати.
Смайлик• 25 мая 2023
в 4 года сам научился плавать, в Крыму
. Сейчас почти 16, плавает как рыба в воде
Непозбувна Бентега• 25 мая 2023
Дочці 10 років. Не вміє плавати. Коли хотіли записати в басейн (навіть була вже записана, просто ще жодного заняття не відбулось), то почався ковід, потім війна. Зараз всі ж пристосувались, басейни працюють, але ніяк не підберемо групу, час та дні. В групи таких дорослих, не хочуть брати, бо там вже всі які вміють плавати, а для новачків - то вік маленьких 6-7 років, вона не хоче з такими малими в одній групі. Це центральний басейн. Спорт лайф ми не потянемо, з їхніми закидонами по цінах, та і він дуже далеко знаходиться.
Тому шукаємо ще...
Носки на подтяжках• 25 мая 2023
До 2 років, як в басейн пішли. В 3 плавала зі мною до буйків і назад в Турції
Киця-бриця• 25 мая 2023
у 8 років повела в басейн, намагалася самостійно навчити, але не склалося