Пишут, что прилет был без тревоги, много пострадавших(((
Vlada-Maria• 26 мая 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Подсрачниками за паребрик или заткнуть это кодло можно только разрушив московскую империю. Тогда с этого гнидья слетит налёт вседозволенности и высокомерия.
Посмотрите сколько этого дерьма заселили в Европу.а сначала по всем бывшим республикам.
Девочки.кто читал книгу Глуховского ’Метро 2033’ ?
Я коли в 2014-му в темі вторгнення писала, що Україна і світ тільки тоді отримають спокій, коли здохне раша, як здох свого часу совок, то в бані сиділа довго. І зараз так вважаю: найбільшою помилкоб буде дати можливість кацапні отримати передишку і зібратись з новими силами. Тоді ця потвора новою війною потягне за собою в могилу весь світ
Ответ дляИрина-bbd0
о чем книга?
Екатерина27• 26 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
Удалено администрацией...
Ответ дляVlada-Maria
Я не знаю,що ще потрібно тим всім ’миротворцям’ побачити,щоб це зрозуміти.Мабуть тільки кацапа на їхньому подвір’ї як не жорстоко це звучить.
Ирина-bbd0• 26 мая 2023
Ответ дляПодрысь
о чем книга?
О жизни в метро под землей ватноголовых мразей после ядерной бомбардировки москвы
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
Щось повинно відбутися ,що не дасть росії виграти.А заморозка війни це для них зараз те,що їм потрібно,щоб зібратися з силами.А це означає,що захід ,як не крути,програє параші.Що хорошого для Європи це означає в майбутньому розкладі сил?Здається,нічого.Може я щось не розумію,бо не геополітик,але то моя думка.Вони вже з росією панькалися достатньо.Вона некерована країна
Ответ дляSnake_dreams
Я поясню. Моя прабабуся була ветераном 2 світової війни. Її 6 річного сина німці у її на очах кинули під танк, вона була в партизанах. Її чоловік пропав безвісти у перші дні війни. Але в неї, коли вона розповідала про війну, ніколи не було неповаги до ворогів. Вона навпаки казала, що влада на той момент дуже недооцінювала німців, вона сприймала їх як недолугих калік. Також вона винила владу, яка до останнього не признавала, що німецькі війська готуються до війни. Вона казала ’коли ти недооцінюєш, не поважаєш свого ворога - це запорука програшу. Не можна вважати себе надто сильним, бо програєш. Тільки коли СССР всерйоз сприйняла загрозу та коли стало відомо про смертельні концтабори (десь в 1942-43), тоді вона почала перемагати. До цього німців довгий час сприймали як дебілів, і тоді ж полягло багато молодих непідготовлених дітей по 18-20 р, яким сказали, шо ті недолугі навіть воювати не вміють. На жаль, історія нічому не учить
У 42-му підключилися США !
Сєсєри до цього програвали, бо не було чим воювати, а не тому, що були наївні.
Сталін озброював Німеччину перед 39 роком, хотів поділити Європу разом з нею, а вийшло так, що його трішки переграли.
Сєсєри і їх кривавий диктатор винні у 2 світовій на рівні з Німеччиною !
Народ тільки постраждав, а український так удвічі більше, бо після німців, окупантами виявилися московити. З концтаборами, репресіями, вбивствами …
Ваша величність• 26 мая 2023
Ответ дляNikbar
Звідки ви знаєте це? Бо на їх сторінці інстаграм в сторісі написали що всіх пацієнтів врятували
Є деякі речі, які не написали і не напишуть. Наприклад, про реальну кількість поранених дітей
Ответ дляИрина-bbd0
Я, но давненько, планирую перечитать всю серию. Я вообще Глуховского люблю, и книги и интервью его. ’Пост’ , а особенно ’Пост2’ - прям на злобу дня. Вроде в росии запрещена эта книга.
Ирина-bbd0• 26 мая 2023
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
Конептуально очевидно.что какие-бы вы аватарки не цепляли на себя.а кокошник от глаз не спрячешь. Ваши темы .полные провокаций с упадническими настроениями Вы клепаете регулярно.
Ваши тут уже сегодня проходили!
Ирина-bbd0• 26 мая 2023
Ответ дляOrisana
Я пока Пост прочла.собираюсь и Пост 2 купить. Люблю бумажные .
Глуховского люблю и все его интервью
Особенно про победобесие и хтонь имперскуб болотную. Очень подробно и умно!
Глуховского люблю и все его интервью
Ответ дляebbi
Не програє, бо тоді не буде ніякого Заходу.
Ответ дляЯся222
Ракеты и в дом попадают. Школы часто в окружении высоток, быстрее в дом прилетит.
Мы живём в частном секторе и вокруг во все стороны частный сектор ,никаких крупных объектов , понятно что может прилететь куда угодно ,но намного ниже вероятность ,чем если ребенок будет в многоэтажной школе
Svetljachokkkk• 26 мая 2023
Ответ дляПодрысь
о чем книга?
Про те як весь світ загинув в наслідок ядерних вибухів, а у метро робіть залишки людства. Тяжко читати було. Сама не знаю нащо дочитала
Ответ дляИрина-bbd0
Глуховского люблю и все его интервью
Я кстати его ’увидела’ уже после прочитанных книг, - очень удивилась возрасту и внешности, представляла почтенного умудренного мужа... типа Акунина
Ответ дляYuliya-23
кстати про образование. в одном из учебных заведений, недалеко от места попадания, посыпались окна, а не дай Бог бы там дети были? п.с. я тож против выхода детей в школы
И это не первый раз такое у нас в городе ,просто об этом мало пишут в новостях , никто не прстрадал и не пишут .
Осенью 26 ноября тоже прилетело в частный сектор , также без тревоги , недалеко от Правды/ Калиновой и рядом и школа ,и интернат , там моя племянница учится , со стороны взрыва потрескались и посыпались окна . Толку с того что сейчас в школах и садиках готовят убежища , если не всегда туда получится вовремя спуститься
Ирина-bbd0• 26 мая 2023
Ответ дляSvetljachokkkk
Який весь світ?
Ответ дляolyagol
Боже ужас какой, где я живу свиста не слышала, муж на работе слышал, у Ванька в комментах пишут буквально 10-12 метров над головой летели, люди цвет и крылья рассмотрели. У меня голова болит сильно. таблетки не помогают, ночи боюсь
Я домой пришла пила и корвалол ,и пустырник ,и валерьянку ,все что было .
Если голова болит и не проходит от таблеток , возможно давление ?
Не знаю смогу ли сегодня ночью заснуть .
Ирина-bbd0• 26 мая 2023
Ответ дляSvetljachokkkk
В 33 залишки москалів .а не людства.
Ирина-bbd0• 26 мая 2023
Ответ дляOrisana
Я тоже как-то иначе писателей представляла)
Svetljachokkkk• 26 мая 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Який весь світ?
Ну я так зрозуміла . Що внаслідок обміну ядерними ударами загинула цивілізація на усій планеті. У московському метро виживають нащадки уцілілих, поверхню заполонили орди мутантів.
Svetljachokkkk• 26 мая 2023
Ответ дляИрина-bbd0
В 33 залишки москалів .а не людства.
Ну ок. Може я не правильно зрозуміла. Про виживання під землею рештки москалів. Цивілізація знищена, по поверхні бігають кровожерливі мутанти.
Ответ дляolyagol
Нажаль вони часто так літають(
Тримайтеся(
Ирина-bbd0• 26 мая 2023
Ответ дляSvetljachokkkk
Ну так там не написано ничего про весь свит.там описана жизнь выжившего отребья. Оно и после не изменилось.партии фашистов.комуняк.бабло и прочее.