Пишут, что прилет был без тревоги, много пострадавших(((
Strelka_007• 26 мая 2023
Ответ дляSnake_dreams
Я поясню. Моя прабабуся була ветераном 2 світової війни. Її 6 річного сина німці у її на очах кинули під танк, вона була в партизанах. Її чоловік пропав безвісти у перші дні війни. Але в неї, коли вона розповідала про війну, ніколи не було неповаги до ворогів. Вона навпаки казала, що влада на той момент дуже недооцінювала німців, вона сприймала їх як недолугих калік. Також вона винила владу, яка до останнього не признавала, що німецькі війська готуються до війни. Вона казала ’коли ти недооцінюєш, не поважаєш свого ворога - це запорука програшу. Не можна вважати себе надто сильним, бо програєш. Тільки коли СССР всерйоз сприйняла загрозу та коли стало відомо про смертельні концтабори (десь в 1942-43), тоді вона почала перемагати. До цього німців довгий час сприймали як дебілів, і тоді ж полягло багато молодих непідготовлених дітей по 18-20 р, яким сказали, шо ті недолугі навіть воювати не вміють. На жаль, історія нічому не учить
Все це можна написати дуже коротко: коли клятий захід протягнув руку допомоги і пішов ленд-ліз, стали перемагати.
Коментар з російського форуму. Замість тисячі плять слів.
Хтось прокоментував що стріляти по лікарях і поранених це воєнний злочин. У відповідь ’що воєнний злочин а що ні визначає переможець’.
Вони (не путін, а громадяни Росії в цвлому) не зупиняться ніколи, вони краще нас всіх повбивають і самі убьються ніж будуть відповідати за ось це все
kanareyka_tweety• 26 мая 2023
Ответ дляВся такая в белом
Как же заипала их безнаказанность!
Плакать хочется от бессилия
Так. Основне слово - безнаказанность. Ані під санкціями не подохли, ані режим у них не повалили, ані томагавками їх не розʼїбали
Ответ дляAnnaOst
Там нема на кого зважати, побудувати мур і нехай гниють там собі, я за те, щоб взагалі нікого не випускати з параші, хоч рашистів, хоч ’лібералів’, нехай сидять у себе вдома і будують нормальну країну, а потім уже подивитися, що з того вийде.
Mariya Prokhorova• 26 мая 2023
Ответ дляebbi
Видела.Вот конченая нация-сидит черт знает где,пользуется благами ненавистного запада и радуется что где то (главное,что не у нее в доме) бойня идет.Ну твари,генетические твари
У того соловьйова двоє останніх дітей народились в США , а воно сидить і своєму болоту вещає , що амеріканці з українцями їх виріжуть до одного , якщо вони програють в цій війні !
Ответ дляMariya Prokhorova
Соловйов просто тупанув. Обрав неправильний бік. А міг би як Нєвзоров.
Mariya Prokhorova• 26 мая 2023
Ответ дляЧаюри
Немає хороших руськіх , всі вони імперці кончені (
слідкувала за воєним історіком марком солоніним , такий гвалт підняв , коли прочитав , що назву метра ’ Дружби Народів ’ змінюють на Звіренецьку , волав , де ви б були без цієї дружби
Висновок ,- кацапи , то виродки цього сучасного світу ( кожен , хто більш , хто меньш (
Ответ дляMariya Prokhorova
У Солоніна травма, він ненавидить все, що пов´язане з Бандерою, і в принципі упереджений. Ну почитати можна, узяти якісь відомості.
Mariya Prokhorova• 26 мая 2023
Ответ дляЧаюри
Ого , і чим Бандера цьому чорту нашкодив ?
Тим , що за вільну державу Україна був !
Mariya Prokhorova• 26 мая 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Санкції працюють , але не так швидко , як нам хотілось !
Mariya Prokhorova• 26 мая 2023
Ответ дляЧаюри
Там у нього на ютубі є відео, точно зараз не назву, він, як представник своєї нації, хворобливо сприймає окремі сторінки історії.
Ясно , тоді йому до псіхіатра потрібно завітати
Ответ дляЧаюри
Він зараз з розуму зходить,мозок палає,біситься і ненавидить все і всіх(напевне вже і путіна,і світ, і себе),що ,с...ка,все життя поклав,в такому лайні плавав і так прорахувався,що будинок і Комо є,а його там немає.І здається ніколи не буде.
Vlada-Maria• 26 мая 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Не так страшны рашистские чукчи.как наши манкурты
+10000000000
Vlada-Maria• 26 мая 2023
Ответ дляНічна
А я не перестаю удивляться ни здесь, ни вообще.
Это сидит и вещает русский интеллигент в вынужденной эмиграции на оппозиционном канале в изгнании.
Как?! Как ему дали визу и разрешили въезд в Европу и Америку?!
Мне кажется, нужно создать опросник на границе с возможностью ответов: да/нет/нууу:
1. путин хуйло?
2. Крим - це Україна?
3. Войну начала россия?
4. «Мальчики» ваши?
5. Вам жалко русского солдата в окопе?
6. Українці та русские - братья?
И тд
Как только русский либерал затягивает «нууу…», разворачивать и отправлять домой, на россию, тому що він не ліберал, а звичайний рашист.
1. путин хуйло?
2. Крим - це Україна?
3. Войну начала россия?
4. «Мальчики» ваши?
5. Вам жалко русского солдата в окопе?
6. Українці та русские - братья?
И тд
москальський ’демократ’ і ’ліберал’ закінчується там, де починається Україна і українське. Немає там демократів і лібералів, є хитрозаді рашисти
Vlada-Maria• 26 мая 2023
Ответ для_MadonnA_
И я категорически против учёта оф Лайн , сегодня больницы, потом целенаправлено школы . От них можно ожидать чего угодно
напишіть це у вчорашній темі)))) відгребете по повній)))
Vlada-Maria• 26 мая 2023
Ответ дляebbi
Прозрение убийц.Я не знаю как это может выглядеть,если такое бывает.И я не верю,что они ничего не понимают и не видят.Им просто так удобно.Как и их пуйлу- всегда врать.Крым отжали-это зеленые человечки,танками в Украину заехали -в военторге купили.Они врут в лаза,все понимают и радуются своей безнаказанности.Пускай сгниют,никому их прозрение не нужно,Потому что оно будет очередным их враньем
Саме так, наглий, брехливий і смердючий москаль. Такого, що по війні пристав до засланої НКВДшної суки, у нас в селі ґазди з краденим на подвір’ї в себе ловили, а воно хрестилось/божилось ’ето мойо’ або видавало ’ну взял, тєбє шо, жалко братушке?’ здохло, як пес шолудивий, п’яне замерзло в окопі за пару метрів від хати
Vlada-Maria• 26 мая 2023
Ответ дляFluffuRana
ой як від вас сссрією тхне. ’Німці готувалися до війни’ А совєти ні? Не вони з німцями ділили Польщу?
Ага.... і ’не вони, іхтамнєт’ стравили перед ’золотим вереснем’ поляків і українців
Mariya Prokhorova• 26 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
Москаль спить і бреше , так писав ще Котляревській !
Vlada-Maria• 26 мая 2023
Ответ дляЧаюри
+ за шкірку ту всю коросту москальську, що розповзлась по світу вкупі з нашими гнидами, що оргазмують на рашу, підстрачниками туди ж, в клоаку
Vlada-Maria• 26 мая 2023
Ответ дляЧаюри
то хай повіситься
хворобливо сприймає, бо бандерівці фактично лиш при підтримці населення 10 років нищили кацапню
Ирина-bbd0• 26 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
Подсрачниками за паребрик или заткнуть это кодло можно только разрушив московскую империю. Тогда с этого гнидья слетит налёт вседозволенности и высокомерия.
Посмотрите сколько этого дерьма заселили в Европу.а сначала по всем бывшим республикам.
Девочки.кто читал книгу Глуховского ’Метро 2033’ ?
Vlada-Maria• 26 мая 2023
Ответ дляYuliya-23
а шо за тема?
про очне навчання)))) там такі ’перли’) одна під двома ніками дописалась до того, що діти, котрі вчаться дистанційно, то ’НЕДО’))) але своїй бубочці, як треба буде, диплом купить)))) правда, я так і не зрозуміла про який диплом по закінченню школи йдеться))))
Life is Beautiful• 26 мая 2023
Ответ дляAlena.i
Прочитала, що поруч ветклініка горить, сподіваюсь що неправда
На жаль, правда(