Пишу_граммотно!• 27 мая 2023
З 1 червня ціна на електроенергію складе 2,68 грн/кВт-год, – ZN UA
Покращення за покращенням
Renesmeе 16• 27 мая 2023
Ответ дляLampochka_05
Я суджу виключно по заповнюваність генделів. Як вийдеш на центральну вулицю в місті, так відразу видно, наскільки у людей немає грошей.
А що українці повинні лише на кармани олігархів працювати? Не ходити в кафе, все витрачати на комунальні?
Lampochka_05• 27 мая 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Можете ткнути пальчиком, де я таке написала? А потім відповісти, навіщо ви щось своє додумаєтеся у відповідях інших людей.
Renesmeе 16• 27 мая 2023
Ответ дляLampochka_05
НаташаМилаша• 27 мая 2023
Ответ длякатерина12009
Нічого не хвилюйтеся пару місяців і до опалювального сезону і вам піднімуть
Та ладно, от у мене на газу дім, але електрики теж йде 1000-1200
насос, бойлер…духовка вічно щось печу…І ці витарати ж круглий рік, на газ хоч 6 місяців десь платимо.
То дуже відчутно буде підняття тарифів на електрику, а як на газ ще піднімуть, і це точно буде, то це моя зп вся буде йти на комунальні. Сумно
насос, бойлер…духовка вічно щось печу…І ці витарати ж круглий рік, на газ хоч 6 місяців десь платимо. То дуже відчутно буде підняття тарифів на електрику, а як на газ ще піднімуть, і це точно буде, то це моя зп вся буде йти на комунальні. Сумно
Плету з бісеру• 27 мая 2023
То шо електроенергія - то ладно, наче і не так багато здається, але ж зараз всі і всьо попіднімають і тарифи, і ціни, бо чого б і ні(( Одна з/п тільки зменшується та зменшується.
Ответ дляtolyu
Війна війною, а поповнити бюджет якось потрібно. Мабуть іншого шляху не знайшли. Справедливості ради, потрібно сказати, що у нас дешева електроенергія у порівнянні з іншими країнами.
а бюджет тут при чому? ел. енергію продають приватні компанії Ахметова, Коломойського, Фірташа, Суркіса ну і вже Зеленського
TATATA1973• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
Яка справедливість? У нас і заробітна плата в рази менша ніж за кордоном.
Ответ дляМимо_шла
А война закончилась?
Схоже, що для декого вона і не починалась. Живуть, як і раніше, ніби навкруги нічого не відбувається: пилять, ділять, мутять... Людям треба до виборів готуватись або маєтки купувати по світу. Вони не можуть чекати, коли якась там війна закінчиться. Навпаки, її можна використати, як черговий привід для підняття цін. Ремонти проводились за рахунок іноземної допомоги, тепер ще раз з нас типу на ремонти. Молодці! Влада захоплена бандитами. Нас грабують ’на законних’ підставах. Головне, що багатьом подобається.
Ответ дляSanam
згодна, війна для цього кодла - це допомга у збагаченні, а ви дохніть, поки вам заливають у очі прихвостні тогож Зе ,Ахметки і так далі,
а потім сталося різдвяне диво, світло було 2 тижні, тварі!
а тепер ці потори знову лякають нас важкою зимою, а не простіше в умовах воєнного стану все націоналізувати, що має бути в руках держави? зараз саме час, закон дозволяє, навіть не відшкодовувати. Читаємо Конституцію
Ответ дляВкусныйпончик
Я надіюсь тільки на те, що зараз народ хай підніме, по тиму, як про жіночий облік і вони передумають.
тоді вам почнуть розповідати восени. коли експорт електроенергіі буде зашкалювать,почнуться знову ці ігри з вимиканням. Типу влучили десь під одесою, потушили Молдову, а ми нічого не експортуємо. Задрали. упирі
Ответ дляtolyu
який бюджет? ДТЕК - це приватна компанія, так саме як Ясно. І як більшість обленерго, подивіться на кінцевих бенефіціарів
Вкусныйпончик• 27 мая 2023
Ответ дляdemra
Панели лет 5 стоят чисто для себя _ сеть почти не берем.
Ми поставили панелі на пробу, чисто на основну техніку. То я тепер можу порахувати сонячні дні зимою, в нас коли хмарно взагалі нічого не видають, плюс хата так розташова, що в сонячний зимовий день світло до 14.00 і все. Це не наш варіант.
Cамая умная• 27 мая 2023
Кінець епохи бідності, чо. Хоть поржом. Хотіли ж поржать, хуженєбудєт кричали.
І ще не забувайте, що для підприємств ел енергія буде по 5 грн. і це все відіб´ється на вартості продукції. і подорожчає ВСЕ. ще більше. і багато підприємств взагалі закриються.
Ответ дляCамая умная
для предприятий с НГ по 6грн. проснулись поздно?
Cамая умная• 27 мая 2023
Ответ дляviika65
значить, буде ще дорожче. ’с добрим утром’.
Ответ дляStefaniya K.
ничего себе бедность.даже в селах на иномарках.жигули редкость.у каждого второго -лишний вес.люди строятся,ремонты дорогие,моря,горы.и так еще в войну грех жаловаться.просто работать надо и все ок
То я бачу, що Ви час від часу тут підробляєте, а тепер ще розказуєте як добре ми живемо...
Розкажіть це пенсіонерам(таким як моя свекруха) з пенсією в 2500грн як офігенно вона живе
Що якби не діти, то з голоду вже б точно двинулась
ksusha1155• 27 мая 2023
Я рорахувала , що квитанція ×2, ну ок. Ще треба всі лампочки на лед замінити..