Пишу_граммотно!• 27 мая 2023
З 1 червня ціна на електроенергію складе 2,68 грн/кВт-год, – ZN UA
Покращення за покращенням
Ответ дляVlada-Maria
правильно, щоб армія контролюючих і мєнтовських морд справно збирала з таких дань і передавала наверх)))) а то ’на біло’ ніякого навару з таких нема
1000%
Меня такие же мысли посещают.
Предприятие на котором работаю с 2003 года платит все налоги, до копейки. Но вот директор заговорил о ЗП в конверте частично, не тянет уже 🤷
Меня такие же мысли посещают.
Vlada-Maria• 27 мая 2023
Ответ дляLampochka_05
Я суджу виключно по заповнюваність генделів. Як вийдеш на центральну вулицю в місті, так відразу видно, наскільки у людей немає грошей.
Вау)))) а чого ж тоді при Порошенку, коли подібне хтось писав, то виття стояло, що ’то не показник’?
Rosa Blanca• 27 мая 2023
Ответ дляИрина 789
После зимнего сидения без света. Как вспомню......ужас! Честно говоря я даже согласна. Пусть поднимают. Лишь бы было электричество в жилых домах.
вибачайте, вазеліновий прошарок завжди потерпіти згоден
Vlada-Maria• 27 мая 2023
Ответ дляKira2022
Ух ты, а где об этом можно почитать?
вище давала посилання. І цей дерибан справно працює вже не перший місяць
Ответ дляmar minor
Да никак . Советчицы которые в селе на газу , считают что выживут ))) не беря во внимание что повышение на свет снова затронет все секторы экономики и те же яйца зимой , уже не 80 грн будут стоить а 100 грн
Вот да. Многие не понимают, что дом с газом и без очень сильно по разному потребляет электричество.
Вкусныйпончик• 27 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
Давайте по чесноку: при попереднику злетів за рахунок того, що яника росія спонсорувала в обмін на продаж державних інтересів України. араз Енергоатом, ДЕРЖАВНА КОМПАНІЯ, відпускає ПРИВАТНИІЙ електроенергію по 1коп/МВт (1мВТ=1000 кВт), котра потім її ж впарює зеленовухим лохам ппо 3000 грн/МВт.
Газ, закуплений літом за копійки ДЕРЖАВНОЮ компанією, за ДЕРЖАВНІ кошти, закачаний в ДЕРЖАВНІ сховища, в опалювальний період по чому впарювали населенню, нагадати?
То про яким ’результат той самий’ Ви тут людям очі запльовуєте?
Ага, тобтотпри Пороху , то ми відновлювали державні інтереси, а зараз нас просто обкрадають. І тоді і зараз нас просто обдурюють і обкрадають.
Вкусныйпончик• 27 мая 2023
Ответ дляJulliK_
Так многие в Крыму хотят отдыхать уже этим летом
Та вже потроху подуспокоїлись.
Vlada-Maria• 27 мая 2023
Ответ дляВкусныйпончик
При пороху по чому закуповували газ, а по чому відпускали? Нагадати чи самі знаєте?
Зараз при відпуску електроенергії ДЕРЖАВНОЮ компанією ПРИВАТНІЙ по ціні 1 коп/1000 кВт для населення піднімають до 2,68 за 1кВт.
закуплений літом газ по не цілих 2 грн. чому населенню продавали по 8, і це не враховуючи оплати за доставку?
Тому не треба тут думати, що хтось дурний і не розуміє, коли його реально мародерать, а не те що обкрадають
Вкусныйпончик• 27 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
А я щахищаю теперішніх? Я квжу, що до пороза газ був по70коп.
Lampochka_05• 27 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
А чому ви в мене про це питаєте? Я такого точно не писала
Vlada-Maria• 27 мая 2023
Ответ дляВкусныйпончик
До Пороха він був по 70 коп. за рахунок довічного перебування москальського флоту в Криму і харківських угод, тобто здачі України. І не треба юлити: ми не порівнюємо попередників, а порівнюємо ціну закупки/відпуску при КОЖНОМУ З НИХ
Lampochka_05• 27 мая 2023
Ответ дляТруп нареченої
а ви пройдіться по домівках спальних районів, цей відсоток людей у місті в генделях дуже маленький по рівняно з тими хто вдома сидить і нікуди не ходить
Я не знаю, навіщо ви ходите по домівках, я особисто не ходжу. Але цілком можу судити з оточення -сусідів, колег і т ін.
Lampochka_05• 27 мая 2023
Ответ дляRosa Blanca
Та звісно. А ви вже як, пішли на боротьбу з владою, чи поки так, плануєте?
Spicy -02f0• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
Війна війною, а поповнити бюджет якось потрібно. Мабуть іншого шляху не знайшли. Справедливості ради, потрібно сказати, що у нас дешева електроенергія у порівнянні з іншими країнами.
А как должно быть а стране с таким количеством АЭС?
Spicy -02f0• 27 мая 2023
Ответ дляМимо_шла
Ну это же капец будет.
В Украине не такие огромные зарплаты у людей,не так много работы, а на заработки не выпустят.
Почему нельзя держать налоги/цены до конца войны?
Ведь это только больше будет бить по обычным людям
Денег не хватает в бюджете
Ответ дляmar minor
Всё по классике
Разделяй и властвуй - Сначала они пришли …..(с)
Vlada-Maria• 27 мая 2023
Ответ дляLampochka_05
А з якого дива вона повинна йти? знову 73%ні хочуть чужими руками розгребсти ті купки. що самі наклали? так досить, самі любі, самі.... з веселим іго-го, як на останніх виборах
Вкусныйпончик• 27 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
Ні, я якраз і не порівнюю закупку відпуск, бо мене не влаштовує ні ціна газу, ні ціна електрики. І перед виборами в 2019 Гройсман вже анонсував на осінь газ по 12, і газ це було не єдине. Податки на квадратні метри теж не зеля ввів і не довбаний сусід. Гроші з повітря почалися при пороху.
Spicy -02f0• 27 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
ну ,кому не нравится,можно уехать в любую страну,где за копейки недвижка,стоматология,чернозем,натур продукты-мир велик)))а для меня моя страна-всегде зе бест.была во многих
Многие уехали бы, по не выпускают
Vlada-Maria• 27 мая 2023
Ответ дляВкусныйпончик
ні, в даній темі ми якраз порівнюємо маржу при кожному. Це ви не знати з якого дива раптом почали порівнювати попередників)))) І податок на нерухоме майно був введний з 1.01.2013, нагадати ким?
Тому не видавайте бажане за дійсне. Я розумію, що неВдобно тепер за свій вибір, але майте хоча б елементарну самоповагу визнати очевидне, а не відповідати в стилі ’сам ду*ень’ на випередження))
Lampochka_05• 27 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
Ну вона ж пише про «тєрпіл», які усе зтерплять. Ось і цікаво, що людина на ділі робить. А ви в неї в адвокатах, вона сама не може відповісти?
Vlada-Maria• 27 мая 2023
Ответ дляSara-a
Это уж нет .
Для Штатов это уже вопрос принципа .
Сдача Украины раше , это будет их личное поражение .
Побежит зекодло на рашу само .
Для Штатов это уже вопрос принципа .
Побежит зекодло на рашу само .
Подивіться на теперішню Грузію...
Вкусныйпончик• 27 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
Давайте вже скрін чи посилання податку на квадратні метри вище 60кв на квартири і 120кв будинку, в 2013р. І заодно процентні ставки податку на землю тоді і при пороху
Vlada-Maria• 27 мая 2023
Ответ дляВкусныйпончик
так хто ввів податок? Знову юлите? Ще раз, в темі йдеться не про ввід, а про різницю між закупкою/відпуском і, з Вашої подачі, порівняння їх різниці при кожному з керманичів держави. Саме про РІЗНИЦЮ (навмисно пишу капсом, може зрозумієте). Хоча.... все Ви прекрасно розумієте і тому навмисно ллєте ’водичку’, як та баба з притчі, що тонула, а все одно показувала ’стрижене’, лиш би на себе пальцем не показати
Spicy -02f0• 27 мая 2023
Ответ дляДаксо
Ті хто витрачають по 1000 квт в місяць влітку можливо хоч почнуть економити. А то звикли споживати електроенергію як американсьці а платити три копійки. Скажіть мені в якій ще країні світу кіловат коштує гривню?
В какое ещё стране такое количество АЭС?