Пишу_граммотно!• 27 мая 2023
З 1 червня ціна на електроенергію складе 2,68 грн/кВт-год, – ZN UA
Покращення за покращенням
DarkBlueSea• 27 мая 2023
Ахметову всё мало?
Он надеюсь купил несколько самолётов и танков нашим ребятам на фронт? Или макаронами от войны откупается? А сколько он наворовал в Украине миллиардов?
Вкусныйпончик• 27 мая 2023
Я надіюсь тільки на те, що зараз народ хай підніме, по тиму, як про жіночий облік і вони передумають.
Люблю море• 27 мая 2023
Ответ дляBad.girl
В нас будинок на електриці повністю... Нам буде.... весело
А в мене на газу. Поки чудово
Люблю море• 27 мая 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Потім проїзд наступний
Вкусныйпончик• 27 мая 2023
Ответ дляBad.girl
Скільки в вас квт зимою? В нас космос, ще й познімали зелений тариф і панелі не поставиш, бо сонця мало зимою.
катерина12009• 27 мая 2023
Ответ дляЛюблю море
А в мене на газу. Поки чудово
Нічого не хвилюйтеся пару місяців і до опалювального сезону і вам піднімуть
Люблю море• 27 мая 2023
Ответ длякатерина12009
Так і буде. Не замерзнемо
DarkBlueSea• 27 мая 2023
Ответ длякатерина12009
Цену на газ зафиксировали на год до июня 2024
Вкусныйпончик• 27 мая 2023
Ответ дляЛюблю море
Потім проїзд наступний
Та все потягне і продукти і ще купу всього. До речі знов же повертають податки для підприємців і акциз на пальне. То щнов у космоц ціни полетять, а ми ще до цих не ззвикли.
Люблю море• 27 мая 2023
Ответ дляарина-ветерок
Уже есть тема в топе, зачем еще одна?
Точно 2,68? Вчера писали 2,88.
Мало
ПанВиктория• 27 мая 2023
Ответ дляЛюблю море
А в мене на газу. Поки чудово
І що, що на газу...?? З електрикою все подорожчає. Там наче і бензин дорожчати буде🤷♀️
Lampochka_05• 27 мая 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Тариф на електроенергію збільшують тільки для населення. Для юридичних осіб вона й так вже 6 грн., причому давно
Вкусныйпончик• 27 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
Удалено администрацией...
Ну давайте по чесноку, при попереднику газ злетів з 70коп до 8грн, то ж від перестановки президентів результат той самий. Хібащо ви маєте на увазі яника.
Вкусныйпончик• 27 мая 2023
Ответ дляLampochka_05
Не так і давно з 1 січня, але ж хто їх зупинить підняти ще раз?
катерина12009• 27 мая 2023
Ответ дляDarkBlueSea
)) ще не вечір