Пишу_граммотно!• 27 мая 2023

З 1 червня ціна на електроенергію складе 2,68 грн/кВт-год, – ZN UA

Покращення за покращенням
Корочка Хлеба• 27 мая 2023
Ответ дляSara-a
А у нас где-то война зафиксирована ?
ВП , которое продевают незаконно .
Потому-что по Конституции оно возможно только на 90 дней , потом или отмена или Состояние войны вводится .
Но Конституцией они подтерлись , полный беспредел .
Об Конституцию давно вытирают кое что.

JulliK_• 27 мая 2023
Ответ дляkanuka
Реально я в шоке, твари просто, нет слов, основная масса народа за чертой бедности, еле концы с концами сводят, а они никак не нажрутся (ворье вонючее (
Мы ВПО, придётся ехать домой, в прифронтовой город, не вижу выхода
mar minor• 27 мая 2023
Ответ дляSara-a
Дмитро Чекалкин
❗️Ukrainian:
Якби американський уряд опублікував зараз всі факти розкрадання фінансової допомоги, які йому відомі, то
злодійський режим Зеленського було б знесено у мить.
Але, цього не можна робити, під час війни, за цілком зрозумілих причин. І перша з них в тому, що США мобілізували своїх союзників на допомогу Україні.

Тому, поразка України буде і поразкою США зі всіма
союзниками. 3 іншого боку, всі виховальні бесіди, які періодично проводить Байден з Зеленським, відлітають як горох від
стіни. Бо, єдине, у що вірить Зеленський, це у свій
непорушний фарт. І дійсно, якби якийсь автор описав в романі життєвий шлях цієї людини разом з його особистими якостями, то Його б закидали тухлими яйцями за тупі вигадки. Люди
не повірили б, що таке дійсно може статися в житті.

Зараз адміністрація Байдена намагається посилити контроль , але він все одно буде красти стільки, скільки зможе, бо не вірить у те, що колись його
наздожене відповідальність…
У нас ни один президент ни за что не ответил . Все красивые , нарядные привели к войне . Обезоружив и ободрав до нитки .
Sara-a• 27 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
і не надійтесь, ці вже йдуть напролом і навіть не ховаються. що чхати вони хотіли на народ
Потому-что знают , что после войны Штаты сольют весь компромат на них .
Но куда они будут бежать с наворованным ?
На рашу? И как янык фурами бабло вывозить ?
Офшоры же их все известны
Kira2022• 27 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
на електрику і комунальні теж була ’зафіксована’ до закінчення воєнного стану
Правда чи то спереляку Чи то не думали, что так надолго это все затянется .....
Kira2022• 27 мая 2023
Ответ дляSara-a
Дмитро Чекалкин
❗️Ukrainian:

наздожене відповідальність…
Это очень плохой звоночек, значит он не видит Украину после войны...
mar minor• 27 мая 2023
Ответ дляJulliK_
Едтье зарубеж на пособия , я серьезно . Пусть трещат европейские страны , быстрее все закончится .

Vlada-Maria• 27 мая 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Ну давайте по чесноку, при попереднику газ злетів з 70коп до 8грн, то ж від перестановки президентів результат той самий. Хібащо ви маєте на увазі яника.
Давайте по чесноку: при попереднику злетів за рахунок того, що яника росія спонсорувала в обмін на продаж державних інтересів України. араз Енергоатом, ДЕРЖАВНА КОМПАНІЯ, відпускає ПРИВАТНИІЙ електроенергію по 1коп/МВт (1мВТ=1000 кВт), котра потім її ж впарює зеленовухим лохам ппо 3000 грн/МВт.
Газ, закуплений літом за копійки ДЕРЖАВНОЮ компанією, за ДЕРЖАВНІ кошти, закачаний в ДЕРЖАВНІ сховища, в опалювальний період по чому впарювали населенню, нагадати?
То про яким ’результат той самий’ Ви тут людям очі запльовуєте?
JulliK_• 27 мая 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Бо війни кінця краю не видно, а казна пуста.
Так многие в Крыму хотят отдыхать уже этим летом
Kira2022• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
В якій країні?
Украина

Мой вопрос в том, как можно сократить потребление, если и так ничего кроме базового нет?
mar minor• 27 мая 2023
Ответ дляKira2022
Украина

Не ответит , считает что у всех перерасход ))
У меня давно знакомые стирают и прочее делают ночью .
Vlada-Maria• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
Війна війною, а поповнити бюджет якось потрібно. Мабуть іншого шляху не знайшли. Справедливості ради, потрібно сказати, що у нас дешева електроенергія у порівнянні з іншими країнами.
Напишу і Вам: Енергоатом відпускає Ахметці електроенергію по 1коп за 1000 кВт. То кому вона найдешевша?
Lampochka_05• 27 мая 2023
Ответ дляТруп нареченої
по собі не судіть
Я суджу виключно по заповнюваність генделів. Як вийдеш на центральну вулицю в місті, так відразу видно, наскільки у людей немає грошей.
Vlada-Maria• 27 мая 2023
Ответ дляmar minor
Так смотрим дальше , донаты прекратят все , не то что мы жадные просто не из чего будет выкраивать людям . Вот недавно закупали средства от комаров .. для примера .
так може якраз на те і розрахунок? Що там беня вєщав про ’всьо забудєтся’?
Kira2022• 27 мая 2023
Ответ дляmar minor
Ну я о количестве спрашивала, там хоть днём хоть ночью, а так да, ночью дешевле.
Я писала выше, в квартире у нас и 100 кВт не набегает, а у нее в доме 500-700, потому как у нее отопление и насосы на электричестве, но как без этого жить?
Kira2022• 27 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
Ух ты, а где об этом можно почитать?
Sara-a• 27 мая 2023
Ответ дляmar minor
А кто виноват ?
Можно те , которым всё ок десятилетиями ?
Чем больше терпят , тем сильнее гайки закручивают .
Vlada-Maria• 27 мая 2023
Ответ дляДаксо
Ті хто витрачають по 1000 квт в місяць влітку можливо хоч почнуть економити. А то звикли споживати електроенергію як американсьці а платити три копійки. Скажіть мені в якій ще країні світу кіловат коштує гривню?
Ой, досить вже цих маніпуляцій дешевих і примітивних. Порівняйте по відношенню хоча б до мінімальних зарплат чи пенсій в кожній країні, тоді в нас - а потім прийдете і будете розказувати про ’коштує одну гривню’
Даксо• 27 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
Так ви і порівняйте, я давно уже цю тему дослідила.

Vlada-Maria• 27 мая 2023
Ответ дляДаксо
я теж, причому своїм гаманцем
maks_ibag• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
Це питання не до мене а до влади.
Україна рухається в сторону Євросоюзу, тому електроенергія не буде такою дешевою як зараз. Надіюсь що і зарплати прирівняють хоча б з часом.
Яка зарплатня у енергетиків у Європі, 150 Є?
арина-ветерок• 27 мая 2023
Ответ дляДаксо
Чому жителі приватних будинків в Європі споживають в два, а то і в чотири раза менше?
Може тому, що в них є гроші на модернізацію будинків і на енергоекономну техніку. У наших людей немає. Будинки, які будували у роки СРСР не можуть бути енергоекономними, а саме в них живе більшість населення країни.
mar minor• 27 мая 2023
Ответ дляSara-a
А кто виноват ?
Согласна .
Труп нареченої• 27 мая 2023
Ответ дляLampochka_05
а ви пройдіться по домівках спальних районів, цей відсоток людей у місті в генделях дуже маленький по рівняно з тими хто вдома сидить і нікуди не ходить
mar minor• 27 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
Даже не знаю че там Беня говорил .. но люди итак выкраивали по 100-200 грн , которые сожрет свет (((
Vlada-Maria• 27 мая 2023
Ответ дляДаксо
Ну от, ви самі відповіли на питання, чому треба підвищувати тарифи.
правильно, щоб армія контролюючих і мєнтовських морд справно збирала з таких дань і передавала наверх)))) а то ’на біло’ ніякого навару з таких нема
mar minor• 27 мая 2023
Ответ дляKira2022
Да никак . Советчицы которые в селе на газу , считают что выживут ))) не беря во внимание что повышение на свет снова затронет все секторы экономики и те же яйца зимой , уже не 80 грн будут стоить а 100 грн
Vlada-Maria• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
Ну але у нас є і достойні зарплати.
у кого ’у вас’?
Vlada-Maria• 27 мая 2023
Ответ дляSara-a
Офшоры же их все известны
до раші вони побіжать.... в обмін на здачу України
kanuka• 27 мая 2023
Ответ дляJulliK_