Сметчица• 28 мая 2023
Донька під пахвою нащупала невеличку гульку, як горошину, яка болить
Яка може бути причина? 20 років, нещодавно перехворіла вірусним захворюванням з температурою, на днях мають бути місячні, можливо це якось зв´язано? Бо у нас паніка... Заспокойте
Полонянка SexShop-а!• 28 мая 2023
В мене таке було і не раз, коли імунітет знижувався. Проходило само за 1-2 тижні. Подруга зверталася до лікарів і їй вирізали, боляче, потім руку довго підняти не могла
Сметчица
• 28 мая 2023
Ответ дляКокошинЭль
Гидраденит, похоже. Антиперспирантами пользуется?
Так, користується. Нещодавно ще почала користуватися фотоепілятором, могло спровокувати?
КокошинЭль• 28 мая 2023
Ответ дляСметчица
Фотоэпилятор вряд ли. А вот антиперспиранты - запросто. У меня самой было. Хирург назначил мазь, прошло.
В любом случае, нужно обратиться к хирургу, он скажет точно что это: гидраденит или лимфоузел.
Сметчица
• 28 мая 2023
Ответ дляКокошинЭль
Дякую!