kournosik• 28 мая 2023

Чому багато мобілізованих хлопців хотять заключити контракт?

Kristal2013• 28 мая 2023
Это откуда у вас такие сведения? От военкоматов и нашего правительства?

Charming• 28 мая 2023
Жоден з роти мого чоловіка. Вони, правда, на нулі.
автор kournosik • 28 мая 2023
Ответ дляKristal2013
Вже 3 моїх знайомих хотять
oleshenka• 28 мая 2023
Навряд чи це буде дозволено. Контрактники мають , як мінімум, відпустку, регламентовану законодавством, а не без відпустки рік.
Charming• 28 мая 2023
Ответ дляkournosik
Вже 3 моїх знайомих хотять
А вони до мобілізації ким працювали? І де саме служать після?
inna5577• 28 мая 2023
Ответ дляkournosik
Вже 3 моїх знайомих хотять
Удалено администрацией...
автор kournosik • 28 мая 2023
Ответ дляoleshenka
Чому?
Навпаки всім пропонують заключати

Kristal2013• 28 мая 2023
Ответ дляkournosik
Вже 3 моїх знайомих хотять
Ваши трое не показатель. Вообще. А ваши хотят, потому что в обычной жизни вряд ли у них все было отлично.
автор kournosik • 28 мая 2023
Ответ дляCharming
Один працював в аеропорту Бориспіль, керівна посада, зараз зв´язківець на передовій
Один налаштовував станки на заводі, ще один економістом в приватній фірмі.
Всі зараз на гарячому напрямку
автор kournosik • 28 мая 2023
Ответ дляKristal2013
Ну не факт.
В мене вже чоловік почав про це говорити.
Я думала їм мізки там промивають на рахунок цього
tolyu• 28 мая 2023
Ответ дляkournosik
Вже 3 моїх знайомих хотять
То запитайте у них, бо з моїх знайомих жодного. Навіть більше, особливо ті що на нулі мріють сібатися звідси назавжди
Snow bunny• 28 мая 2023
Ответ дляkournosik
Ну не факт.
А до этого они были добровольцы?
Allka- skakalka• 28 мая 2023
Ответ дляinna5577
Удалено администрацией...
Вы адекватная ?!
Анечка1979• 28 мая 2023
Ответ дляtolyu
так може тому і хочуть контракт- щоб терміни чіткі були
Falcon82• 28 мая 2023
Може я спитаю дурню ...але яка різниця? Що це дає?
автор kournosik • 28 мая 2023
Ответ дляSnow bunny
А до этого они были добровольцы?
Ні,всіх призвали.
автор kournosik • 28 мая 2023
Ответ дляFalcon82
Незнаю що це дає.
Але прям як помішані вже, хотять захищати і післявійни залишитись на службі.
У всіх 3 є одне спільне.
Їх там хвалять і вони одні з найкращих, все гарно запам´ятовують, допомагають іншим, до них прислуховуються.
В центрі уваги
Charming• 28 мая 2023
Ответ дляkournosik
Незнаю що це дає.
У всіх 3 є одне спільне.
В центрі уваги
Цікаво, а Ви звідки про знайомих усе це знаєте? Там, де гаряче, немає можливості всіх обдзвонювати і розповідати хто кого хвалить.
inna5577• 28 мая 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Вы адекватная ?!
Так, а по вашему, зачем они контракт заключают?

a_n_e_t• 28 мая 2023
Ответ дляkournosik
Вже 3 моїх знайомих хотять
Ага, всі 3 вам звіти дають, що вони збираються робити.
ElenaMari• 28 мая 2023
Ответ дляkournosik
Незнаю що це дає.
У всіх 3 є одне спільне.
В центрі уваги
У них наверное там должность при должности после войны вообще на коне будут .....
ElenaMari• 28 мая 2023
Автор мне б.м. рассказывал как там тётку возят с собой бригада и все её...... и при этом в любые точки, последняя от них сбежала. Не знаю чему завидовать. Бедные жены им потом болячки лечить.
ElenaMari• 28 мая 2023
Ответ дляCharming
Ага, я тоже так думала, они там все успевают
Авокада• 28 мая 2023
я так думаю,чтобы иметь законную защиту в любых обстоятельствах,а не быть партизаном.
oleshenka• 28 мая 2023
Ответ дляkournosik
Чому?
Навпаки всім пропонують заключати
кому всім? я 1 раз чую. ПС чоловік на нулі
nikiya• 28 мая 2023
А яка різниця і чим контракт краще/гірше?
Не ангелы• 28 мая 2023
Ответ дляFalcon82
Зарплата разная
Charming• 28 мая 2023
Ответ дляElenaMari
Я не думаю, я знаю. На позиціях дай Бог поспати пару годин вдень, на відпочинку вони в деокупованому селі, де ні світла, ні газу. На балончиках гріють їжу і інтернет на генераторі, який виключають, оскільки паливо купляють за свої і його мало. Найближчий магазин в 100 км. Що там можна встигнути?
Polz• 28 мая 2023
Ответ дляНе ангелы
Зарплата разная
Ні, зарплата в контрактника і мобіка однакова
Polz• 28 мая 2023
В нас і в чоловіка всім пропонують контракт, ніхто не хоче