Juliet May• 28 мая 2023
От сміхоту ви написали.Більшість хоче звідти втікти назавжди.Який контракт...
Всі знайомі які там про це шкодують(це я про добровольців)в тих кого призвали вибору не було,якщо не було чим відкупитись.
PS не матрьошка,як тут люблять писати.
Ответ дляCharming
Я не думаю, я знаю. На позиціях дай Бог поспати пару годин вдень, на відпочинку вони в деокупованому селі, де ні світла, ні газу. На балончиках гріють їжу і інтернет на генераторі, який виключають, оскільки паливо купляють за свої і його мало. Найближчий магазин в 100 км. Що там можна встигнути?
У всіх різні умови.