На пусковые рубежи летят 9 бортов Ту....
cherry2015• 29 мая 2023
Ответ дляРаната
Та ні, я теж тут в очікуванні, мені в 5 год чоловіка будить, сніданком кормить, в дорогу провести. А там о 7й і сина в школу збирати. Сьогодні ніч без сну знову. Поки не працюю, то ок, але скоро маю виходить в зміни, не уявляю, як то буде...
Я також дві ночі без сну( вже міркую чи відводити дитину в дитячий садок. Але, наразі, вона спить і в день не дасть мені поспати(
kirpichenko• 29 мая 2023
Ответ дляcherry2015
Ну когда уже разрешат писать и спать((((
Что писать будете перед сном?
cherry2015• 29 мая 2023
Ответ дляkirpichenko
Что писать будете перед сном?
Главное не некролог . Мемуары
kirpichenko• 29 мая 2023
Ответ дляcherry2015
Главное не некролог . Мемуары
Я шутю,я поняла о чем вы,
cherry2015• 29 мая 2023
Ответ дляkirpichenko
Я шутю,я поняла о чем вы,
Да я тоже) я поняла, что вы поняли)
Inno4ka-ya• 29 мая 2023
Ответ дляРаната
Ну не вистачає просто слів...Зараз у Марти буду перепрошувать, ми тут в стресів і то пробуємо не виказувати...
Боде, які люди дурні. Нічому іх не вчить війна