Ms. Скромность• 29 мая 2023
Ваш муж и алкоголь
Проголосуйте, можно выбрать несколько пунктов. Хочу понять у нас проблема или у всех так.
Результат:
вже голосів:
53 (17.73%)
Пиво по выходным
43 (14.38%)
Очень редко, 3-4 раза в год
41 (13.71%)
Пиво 3-4 раза в неделю
36 (12.04%)
Крепкое по выходным
36 (12.04%)
Напишу свой вариант
31 (10.37%)
Не пьет алкоголь вообще
25 (8.36%)
Крепкое 3-4 раза в неделю
25 (8.36%)
Пиво каждый день
9 (3.01%)
Крепкое каждый день
ОхиИВздохи• 29 мая 2023
Можемо разом випити вина, віскі чи який коктейль ввечері, або пива. Але не перебираємо.
Якщо в закладі майже завжди замовляємо алкоголь до вечері.
Так-то з іншими рідко вживаємо.
Ms. Скромность
• 29 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
найцікавіше шо не просто так починають, а ваші діти копіюють вас. В мене в родині батьки бухають на свята, ригають, тощо. Я не потерплю коло себе вживаючого алкоголь ніколи. Звела спілкування з родиною до мінімуму раз у рік на різдво.
Это если дома бухать и рыгать и если дети все время дома сидят и все видят.
Ms. Скромность
• 29 мая 2023
Ответ дляКрим мій
Чоловік не п´є взагалі, може на свято бокал вина, і те не завжди. Я п´ю щодня, Мартіні, Лімончелло, вино, Бейліс, Єгермейстр, Бехерівка. Бо смачненьке)))
Бехеровка ж не вкусная) пертусин какой-то)
Подмигашка• 29 мая 2023
Якщо навіть більшість відповість, що п´є щодня, це не означає, що у вас немає проблеми, це означає, що проблема у більшості, нажаль
Ms. Скромность
• 29 мая 2023
Ответ дляПодмигашка
Может это и не проблема, а я накручиваю . Переживаю за здоровье. Скандалы, пьяные валяния, рыгания такого нет. Но алкоголь есть каждый день.
Не заздріть тьоті• 29 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
Ну, вы же не скопировали.
Часто алкаши в семьях, где родители вообще не употребляют и наоборот
Хочу на Балі• 29 мая 2023
Ответ дляMs. Скромность
А зачем Вам переживать за здоровье ?
В Ваших же интересах, чтобы оно как можно быстрее сошло на нет. Вам бы еще подливать, ведь есть за что страдать.
Ms. Скромность
• 29 мая 2023
Ответ дляХочу на Балі
А зачем Вам переживать за здоровье ?
Потому что лечиться потом стоит дорого.
Крим мій• 29 мая 2023
Ответ дляMs. Скромность
З грейпфрутовим або апельсиновим соком - це смакота.
Ms. Скромность
• 29 мая 2023
Ответ дляКрим мій
Наверное я просто не люблю травяные настои, мне они все как лекарство и сок не перебьет этот вкус.
Хочу на Балі• 29 мая 2023
Ответ дляMs. Скромность
Потому что лечиться потом стоит дорого.
А лечиться то зачем ?
Ms. Скромность
• 29 мая 2023
Ответ дляХочу на Балі
А лечиться то зачем ?
Ну а если печень начнет шалить. Или почки. Не лечиться? Терпеть?
п-ч-ё-л-к-а-• 29 мая 2023
Бывший алкаш, не считала, сколько литров и чего выпивал, выгнала. летел и кувыркался
Свекруховна• 29 мая 2023
Ответ дляЯ в дамках
Мій чоловік взагалі не вживає, його максимум це безалкогольне пиво, або чашку звичайного пива зі мною вдома з креветкаи та чіпсами))
Кружка пива іноді - це вживає.
Мій іноді п´є в компанії зі свекрухою (це коли якесь свято і є вино на столі). Це може бути раз на рік, раз на три роки чи три-чотири рази на рік. Не завжди, коли є алкоголь і його мама, він питиме.
Для мене це вживає.
Я п´ю втричі менше за чоловіка. Він може за вечір випити два бокали вина, я - третину чи половину.
І про мене не можна сказати, що я не вживаю алкоголь.
Раніше ще у походах, якщо день був дуже холодний, то могли ввечері додавати до чаю коньяк. Столову ложку на кружку.
Пиво чоловік колись пив іноді. Але за останні 15 років лише раз випив 0,3 пляшку, пиво для нього було скоріше студентським напоєм.
Для мене це вживає.
Я в дамках• 29 мая 2023
Ответ дляСвекруховна
Кружка пива іноді - це вживає.
Для мене це вживає.
Кружка пива раз на 2 роки-це вживає? Не смішіть
Ms. Скромность
• 29 мая 2023
Ответ дляЯ в дамках
Даже если так редко, все равно нельзя сказать, что взагали не употребляет. Употребляет, но крайней редко, так будет правильнее сказать
Свекруховна• 29 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
Моя мама теж з таких, для якої на свято має бути алкоголь. Зараз сидить у нас на свята сумна, бо ми з чоловіком років 10 як не купуємо алкоголь.
Це з сім´ї. Мій дідусь міг багато випити, аж до того, щоб впасти у кімнаті на підлозі і заснути. І бабуся могла 3-4 келихи вина випити.
Я в дамках• 29 мая 2023
Ответ дляMs. Скромность
Ну для мене поняття ’вживає алкоголь’-це систематична дія, Якщо людина вживає раз на місяць, тиждень , день. А коли людина раз на 2 роки може випити, то це точно не ’вживає’, скоріше нагадує собі чому він не п´є))
Зажуженная Жужжа• 29 мая 2023
Ни один вариант не подходит. Когда как. И пьёт разное. Под разную еду, настроение, компанию свой алкоголь. Пиво очень редко. Вино со мной за ужином. С мужиками виски, редко коньяк. Пьяным его не видела никогда, пьёт по случаю, может не пить две недели вообще, может три дня подряд.
Свекруховна• 29 мая 2023
Ответ дляЯ в дамках
Я востаннє пила, мабуть, роки три тому.
І так, це означає, що я вживаю алкоголь.
Я насправді п´ю під настрій відповідний.
Не вживає моя однокласниця і мій знайомий. Їм обом 40+ і вони не пили алкоголь зовсім. Жодного разу.
Я в дамках• 29 мая 2023
Ответ дляСвекруховна
Я востаннє пила, мабуть, роки три тому.
Ну от бачите, в кожного своє бачення цього ’вживає’)) в мене своє, в вас своє.
Люблю пиво• 29 мая 2023
Пиво каждый день. Но есть разница бутылка пива под фильмец, или 3 литра пива просто потому, что хочется. В первом варианте ничего страшного не вижу
Ms. Скромность
• 29 мая 2023
Ответ дляЯ в дамках
Врачи так считают. Если не употребляет вообще то это не употребляет. А если чашка пива даже раз в 2 года, то это уже нельзя сказать, что не пьет человек, пьет но крайне редко
Я в дамках• 29 мая 2023
Ответ дляMs. Скромность
Ну і лікарі помиляються часто, що ж тут зробиш
Крим мій• 29 мая 2023
Ответ дляMs. Скромность
То ви прибухнути не любите))) Я все що горить знайду з чим змішати, щоб отримати смачний коктейль
Ms. Скромность
• 29 мая 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Похоже на мой вариант. Только подряд может быть и две, три недели. Потом раз и все, не хочу пить, и не пьет три месяца вообще ничего
Свекруховна• 29 мая 2023
Ответ дляЯ в дамках
Давайте грубо порівняємо з груповим сексом.
Якщо людина не систематично, іноді раз на рік, іноді 3-4 рази на рік, іноді раз в три роки має секс з трьома партнерами одночасно.
То вона займається груповухою чи ні?
Для мене так - іноді займається.
Хоч і не систематично.
То вона займається груповухою чи ні?
Для мене так - іноді займається.
Хоч і не систематично.
LIANA171185• 29 мая 2023
Может не пить месяцами спокойно.А может сесть и разделить со мной литр сидра на двоих)Ну или он литр пива,я 0,5 сидра.Бывает это раз-два в месяц.
Крепкий алкоголь употребляет крайне редко и по поводу.