Трактор Віка• 29 мая 2023

Рюкзак для 2 класс НУШ який потрібен?

Перший клас вчила дочку на сімейному і ось у вересні піде 2 клас на офлайн (надіюсь). Дивлюся на вулиці, хто ходить з Кайтом, хто з простішим. Реально треба такі здоровенні рюкзаки, чи досить буде, щоб вліз зошит трохи більше А4?
Діти їдять в школі, хіба що водичку з собою братиме та яблуко. Підручники можна залишати в школі. Може якусь фірму виробника порадите?
No problems• 29 мая 2023
Сейчас рюкзак Некст, да без бокового кармана но есть пропитка и все помещается, оч бюджетный
Летчица• 29 мая 2023
Тоже интересно. Младшая во 2 класс переходит. Был онлайн, ничего не покупали.
Старшая ходила с Кайт, но там и учебники по 4-5 шт носили.
Відірву та викину• 29 мая 2023
В мене першокласник, який відходив рік офлайн. Влітку на розпродажі купила йому найпростіший Кайт, без малюнку, рюкзак +сумка для змінки+пенал за 850 грн. Це було супер рішення, під настрій чіпляв на нього значки з супергероями. Розмір якраз, напів пустий ніколи не був, збоку носив бутилку з водою і ще маленький ланч бокс з горіхами/шоколадом/пастилою. Проходить з ним ще рік без проблем.
автор Трактор Віка • 29 мая 2023
Ответ дляNo problems
Дякую. Виникає питання, як розділяти всередині олівці, точилки ,фарби, ручки та яблука)) Зараз є звичайний рюкзак на 2 відділення і допкарман, то каша з усього того всередині постійно :)
No problems• 29 мая 2023
У нпс большой пенал кайт, там и ручки и карандаши. Ланч бокс на перекус, за два года некст еще живой
автор Трактор Віка • 29 мая 2023
Ответ дляВідірву та викину
О, такий мені не попадався, дякую за наводку, подивлюся. А то рюкзак виходить дорожче, ніж у мене
Швидка Настя• 29 мая 2023
В мене діти вже дорослі, але брала простіші, бо 2-3 клас ще я відводила та забирала, а мені ортопедичний не треба)
Обирала щоб більше відділень та дитині подобався.
Доречі простіші добре перуться в машині. З каркасним так не буде.
Шопингмонстр• 29 мая 2023
Ответ дляТрактор Віка
Пенал?
У моих вообще подставка на парте была для этого всего,домой не носили
Бабка-байкерша• 29 мая 2023
4й рік дитина носить легенькі рюкзаки куди все вміщається. Ці тяжкі каркасні ми не купляли. Якщо потрібно, напишу які в доньки були, але вони не дешеві. Зато ні в кого таких не було.
автор Трактор Віка • 29 мая 2023
Ответ дляШопингмонстр
Пенал?
Виходить пенал, як писала No problems, бо вчителька частенько в чаті пише, щоб діти мали при собі необхідне для творчості.
автор Трактор Віка • 29 мая 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Напишіть, якщо не на один рік вистачить, то є сенс платити більше. З інсайтів?
Бабка-байкерша• 29 мая 2023
Ответ дляТрактор Віка
Ну, якщо не на один рік,то ми брали sprayground Mini в другий клас, зараз в четвертому і в п´тий вона теж з ним піде, дуже крута модель.У доньки зріст 135 зараз. Добре виглядає він, все вміщається, 3 роки і як новий, враховуючи, що у всі подорожі, підвали в війну та переїзди теж з ним. Заказувала з інсайту, але бачу,що немає їх в наявності зараз, може з´являться ще, на ансвері ще цей бренд з´явився.
https://www.sprayground.com/collections/mini-backp...

Ще нам радили madpax,але я так і не купила, бо знайшла спрейграунд, він мені більше сподобався.
В першому класі був step by step не каркасный з розділу для садочка, але він маленький вск ж таки, купили більший в другий.
І ще багато хто ходив з рюкзаками upixel. Зручні
автор Трактор Віка • 29 мая 2023
Ответ дляБабка-байкерша

За 45 баксів я б купила, але й на амазоні їх нема. Ансвер багатувато хоче за них, буду поглядати, дякую! І за upixel дякую, клас!
Впораюсь зі всим• 29 мая 2023
У дочки был Кайт, качество отличное, проходила с ним всю младшую школу. Не каркасный, с орто спинкой, внутри несколько отделений, большой карман снаружи, все было удобно размещать. Все для творчества лежало в большой пластиковой папке в парте.
Бабка-байкерша• 29 мая 2023
Ответ дляТрактор Віка
Будь ласка, може ще з´являться. рюкзаки дійсно класні та якісні, такого як в малої немає більше ні в кого. Так, на ансвер дорого дуже.