Гладиолус• 29 мая 2023
Подарунок дівчинці, прикраса. Допоможіть.
Син хоче подарувати дівчинці прикрасу на др. 10 років. Я подивилась різні, є зовсім дитячі, а є занадто дорослі. Дівчата, допоможіть з порадою, який сайт чи виробника дивитись? Що б сподобалось вашим дівчаткам в такому віці?
Гладиолус
• 29 мая 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Пандору гляньте
Там є серія для дівчат? Я подумала про неї, але побоялась що розмір буде великий.
Виниловая пластинка• 29 мая 2023
Моїй 9 років, нічого з прикрас не носить. Та танцях дівчинки теж нічого такого не носять. Лише одна її подружка носить біжутерію з Сінсей.
Ваш син впевнений, що дівчинка взагалі носить прикраси та зрадіє такому подарунку?
Виниловая пластинка• 29 мая 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Пандору гляньте
Ви на приколі? 10-річній дівчинці браслет чи сережки за 2-3тис ?
Sektumsempra• 29 мая 2023
а якщо щось не з металу, а з бусин і полімерної глини і тп? наприклад в інстаграмі chichka.ua чи tesoro_by_ik ? останні сама таскаю
НеКонец-Света• 29 мая 2023
Подивіться срібло. Зараз є гарні браслетики або підвіси і з картою України, і патріотичні,І камінчики.
Я чесно скажу, в такому віці або браслетик, або підвіску бо дівчата не всі люблять. Моя похресниця перші прикраси отримала в 12- захотіла браслет срібний
Коленная ложечка• 29 мая 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Автор не озвучувала бюджет , в дочки багато речей з пандори ще десь з такого віку , носить і зараз в підлітковому , це завжди доречний подарунок
Добрая свекровь• 29 мая 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Зла свекруха детектед)) Жарт, єслішо)
Коленная ложечка• 29 мая 2023
Ответ дляГладиолус
Так, є різні розміри
Та_шо_ж_таке• 29 мая 2023
Недавно дочка 10 лет захотела браслет Пандора, я не готова платить такие деньги. Нашли бюджетную копию очень прикольную, как раз на ее размер запястья. Поищите такие варианты, дочка в восторге.
Гладиолус
• 29 мая 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Може підкажете де знайшли?
Та_шо_ж_таке• 29 мая 2023
Ответ дляГладиолус
Може підкажете де знайшли?
Я не уверена, что этот вариант вам подойдет, мы в Англии. Вот ссылка, может будет понятнее, что искать в Украине.
Ms. Искренность• 29 мая 2023
Если есть недорогие украшения по мотивам Мавки, я думаю, девочке бы понравились. Браслетик или цепочка точно, серьги- не факт,что уши проколоты
Говорю-балакаю• 29 мая 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Моя тоже ничего не носила, но только в этом вопросе попросила проколоть уши.
Виниловая пластинка• 29 мая 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
У нашої навпаки вушка проколоті з 5 років, сама дуже просила. Сережки любить вдягати різні, в неї є як золоті, так й срібні. Доречі є одні Пандора, вони гарні та вона їх любить, але не може в них спати - заважає стрижень.
Говорю-балакаю• 30 мая 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Моя хотела и раньше, но боялась. Менять вообще не любит.
У нас сын требовал лет с 6 серьгу, повесил серебряное кольцо